Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Stikteez (Lidl) figurák gyűjtése fórum

Stikteez (Lidl) figurák gyűjtése (beszélgetős fórum)

2015. nov. 1. 11:09

Sziasztok!

LIDL Stikeez 2

Az alábbiakat keresem:

Lobby, Clam, Fuzzle, Winker 2db, Cragy, Ballon, Turbo, Chukapi


És a cseréim:

Oscar, Sweety, Hi, Beany, Boo, Kha, Tuffy, Billy, Ollie, Drup, Russl, Nohorse, Mr. Suid


Stikeez 1. széria

Keresem:

Cheezz, Ely, Fido, Frankey, Gloo-Gloo, Hip-Hip, Loggy, Orby, Papsy, Piggy, Puff-Puff, Puffy

Csere:

Igor, Snaky


Budapesti személyes átvétellel.

2015. okt. 23. 19:28

Az alábbiakat keresem:

Balloon, Chukapi, Clam, Fuzzle, Goupy, Lobby, Mr. Squid, Roxx, Toodalou, Tuffy, Winker

És a cseréim:

Oscar, Boo, Ollie, Sweety, Nohorse, Billy, Drup


Stikeez 1. széria

Keresem:

Cheezz, Ely, Fido, Frankey, Gloo-Gloo, Hip-Hip, Loggy, Orby, Papsy, Piggy, Puff-Puff, Puffy

Csere:

Igor, Snaky


Budapesti személyes átvétellel.

2015. máj. 2. 22:27

Sziasztok,


Ezeket keresem:

Kittie,Froggy,Bunny,Frankey,Piggy,Fido,Ely

Ezeket kínálom:

Chompy,Moody,Snaky,Igor

Csere Budapesten személyes átvétellel.

Üdv,

Mókus

11. Penth
2014. okt. 15. 20:57

Sziasztok!


Cseréim: Igor, Snaky, Bunny.

Priviben írjatok.

10. Penth (válaszként erre: 8. - Ninna82)
2014. okt. 15. 20:57

Szia!


Snaky- tudnám adni. Az arcáról a festés viszont lekopott. Ha így is jó, akkor nekem hiányzik: Ely, Gloo-Gloo, Sharky, Chompy.


Üdv: P.

9. Ninna82 (válaszként erre: 2. - Depianyu)
2014. okt. 13. 20:00

Szia!


A fidot tudnám adni a puffyért.Várom válaszod.

2014. okt. 13. 14:35

Sziasztok!


Ezeket a steekezeket keresem:Snaky(rózsaszin),Cheezz(lila),Puffy(fehér birka),Kittie(rózsaszin cica),froggy(zöld béka)


Csere steekezeim is vannak:fido(fekete kutya),Ely(rózsaszin elefánt),Orby(zöld egyszemű),gloo-gloo(sárga hal),Bunny(fehér nyúl),sharky(fekete cápa),chompy(zöld szörny fogakkal),Piggy(rózsaszin malac),cow(fehér tehén),giry joe(sárga elefánt),dolfy(kék delfin),igor(rózsaszin szörny).

Köszönöm!!!

2014. okt. 13. 09:18

Elkerülte a figyelmemet, de már van ilyen fórum (a fórumindítónak is rossz volt a billentyűzete, akárcsak nekem :) )


[link]


Itt lehet cserélni.

6. youlcsi (válaszként erre: 5. - Depianyu)
2014. okt. 6. 11:58

én azt gondoltam, ez általános dolog, hogy tecsóban vannak ilyenek :)

de érdemes nyitott szemmel járni, garázskocsma, újságosbódé környéke... bárhol szembe találkozhatsz vele :)

2014. okt. 6. 11:49
Mi is hasonló cipőben járunk. Bárcsak én is ráakadnék egy ilyen golyós gépre itt nálunk. Köszi csajok!
2014. okt. 6. 11:20

annyi figura kell a játékhoz, ahányan játszotok.

mi amúgy tecsóban, sarki ivó előtt szerezzük be a figurákat, 100 ft-ot bedobsz, tekersz, golyót kiköpi... és abban van. valahogy olcsóbb, mint 3ezrenként 1 db.

de már filózom, hogy rendelek 50 db-os csomagot kínából.

2014. okt. 5. 12:34

Én éppen azon vagyok kiakadva, hogy miért csak egy hónapig tart az akció (illetve oda van biggyesztve, hogy és a készlet erejéig..). Nem tudom, mit várnak a szülőktől, akik ilyen akciókat hirdetnek. :D Tényleg csak ezzel kellene elfoglalva lennem, hogy összegyűljön?!:(

Segíteni nem tudok, nekünk még nagyon kevés van szintén, sajnos.:)


A gyűjtőalbumban lévő társasjátékról tud valaki valamit? Pl. hány figura kell hozzá, ha mondjuk 3-an játszanánk?

2014. okt. 5. 12:13

Nem találtam hasonló témát, ezért bátorkodtam indítani ezt a fórumot.

Gyűjtjük a figurákat, de még sajnos sok hiányzik: Sharky, Kittie, Froggy, Bunny, Snaky, Guinny, Papsy, Frankey, Piggy, Igor, Dolfy, Gloo-gloo, Fido, Ely.

Illetve van cserére: Giry Joe, Orby, Puffy.

Szívesen cserélnék, vagy várok bármilyen támogatást.


Előre is köszönöm, remélem működőképes lesz a fórum!

2014. okt. 5. 12:09
Szóljatok hozzá, ha cserélnétek, vásárolnátok, keresitek, ajándékoznátok....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook