Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » START kártya? fórum

START kártya? (beszélgetős fórum)

2012. jún. 27. 13:43

Sziasztok!


Segítséget szeretnék az alábbi ügyben!


Több mint 1 év munkanélküliség után, kiváltottam a Start Bónusz kártyámat. Létrehoztam egy saját céget, mert munkát sehol nem kaptam és pénz nélkül élni nem lehet.


Igényelhetem az egyszemélyes Kft-mben magam után a Start kártya kedvezményt? Milyen viszonyban kéne ellátnom a munkámat?


Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 17. 12:36
én most kezdtem dolgozni februárba,mint pályakezdő most váltottam ki és ezt olvastam valahol, én úgy emlékszem:)
2010. márc. 17. 12:30
Köszi göncöl! Látom a téma senki mást nem ragadott magával. :(
2010. márc. 17. 11:47
szia én úgy tudom a másik munkáltatót is érinti a kedvezmény ugyanúgy, ameddig le nem jár
2010. márc. 17. 11:42
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Tavaly diplomáztam, áprilisban találtam állást, május előtt pár nappal váltottam ki a START kártyát amit a munkáltatóm "használ" is. Úgy tűnik, lehetőségem lesz egy másik céghez kerülni, de felmerült a kérdés bennem hogy a kedvezmény a másik munkáltatót is érinti majd? Milyen módon? Hiszen 2 év a kártya érvényessége. Nem szeretnék az "új" munkáltatónak hülyeséget mondani...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook