Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sport mellplasztika után fórum

Sport mellplasztika után (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
16. Ikinke (válaszként erre: 9. - Hiuzlany0625)
2017. ápr. 10. 09:25

Nekem azt mondta a doki, hogy varratszedes utan(3 hét)mar emelhetem a kisfiamat.Ő is 12 kg kb.Nekem "csak"felvarrasom volt.

A 6 het reszemről kivitelezhetetlen:-(

Volt itt olyan anyuka, aki mar 2 het utan emelgette es nem származott semmi problemaja belőle. Persze ez nemazt jelenti, hogy tuti,hogy masnal sem lesz..

15. Reni04 (válaszként erre: 8. - 0a8f85e8ea)
2017. ápr. 10. 09:21
Szia! 7 hete műtöttek, felvarrás és 400-as implim van. Egy éve edzek, 20kg-ot fogytam. Kajára nagyon figyelek. Doki azt mondta a 6 hetes kontrolon hogy mehet a súlyzós edzés. Máshol is olvastam hogy műtét után nem kell edzeni mellre? Szerinted mennyire erőltessem? Amúgy heti 3x edzek súlyzóval, és kardió 2x. Amúgy 43 éves vagyok. Előre is köszi!Szép napot! Reni.
2017. ápr. 8. 20:58
Erre én is kíváncsi vagyok, mert a dokim aztmondta 6-8 hétig maximálisan csak 3-4 kg-ot lehet emelni. Közben elkezdtem egy testépítéses könyvet olvasni, amiben benne van az h mindent kell edzeni ahhoz h arányosak legyünk, és a súlyzózás mellett kell aerob edzéseket is végezni.... mert így lesz kerek az egész :) Én Péntek Enikőre edzek és abban van minden vegyesen...
13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Pbm1987)
2017. ápr. 8. 11:25

Én lovagoltam.

2 melltartó + sztreccs top volt rajtam.

2017. ápr. 8. 11:17
Valaki lovagol esetleg implikkel?:)
11. hiuzlany0625 (válaszként erre: 10. - Sapienta)
2017. ápr. 6. 09:19
Köszönöm 😊
10. Sapienta (válaszként erre: 9. - Hiuzlany0625)
2017. ápr. 6. 09:13

Szia, nekem azt mondta a dokim, hogy 6 hétig max 2 kg-ot szabad emelni. Barátnôm pont a gyerek miatt vár még a mûtéttel.

Szerintem amúgy kondizni felsôtestre jó darabig nem tudsz majd mûtét után, de attól is függ, hogy meddig nem, hogy hova kerül az implantátum. Egyik edzômnek mirigy alatt van, ô 3 hónappal a mûtét után már edzett (saját súlyos, de elég kemnény gyakorlatokat csinál... rúdon :) )

2017. ápr. 5. 21:44

Sziasztok!

Emelni meddig nem szabad?

(12-13 kg a kislànyom)

Kondiba járok, viszonylag nagy súlyokkal edzek. (53 kg vagyok, 50 kg-val guggolok, 60 kg-val deadlift....stb) Erre a fajta sportra mit mond a doki, 6 hétig egyáltalán semmit nem szabad?

Bár gondolom dokija válogatja...

Persze egyértelmű, hogy a nagy súlyok felejtősek egy ideig...

2017. ápr. 5. 15:44
Sziasztok, én csak augusztusban fogok menni műtétre. Személyi edző, trx és aerobic oktató vagyok. Gáspár dokinál lesz a műtétem, félig izom alá 280-320 cc csepp alakú magas profilú. Ami biztos, ha tényleg nem akarsz bajt 8 hétig semmi sport (csepp alakúnál). Kifejezett mellizom gyakorlatokat pedig el kéne felejteni (átlag emberekről írok), amúgy meg nőknek tök felesleges. (főleg ha még irodai munkát is végzel). 8 hét után pedig lassan fokozatosan max. kicsi súlyok alkalmazásával.
7. Sapienta (válaszként erre: 6. - Livelovelaugh)
2017. ápr. 4. 13:58
Köszönöm
2017. ápr. 3. 22:52
Én futok, és 6 és fél hét után próbáltam először. Egy héten 2x, most már 3x - igaz, egy felsőlégúti miatt most egy hét kimaradt, és ahogy most azután elkezdtem újra, 10 és fél hetesen, most érzem azt, h nem zavarnak már a cicik, ill. inkább nem koncentrálok, görcsölök úgy rájuk,mint az elején... 7-9 km-ket megyek egyelőre, de nyár végére ismét cél a félmaraton, ősz végén talán maraton, bár az egyelőre csak merész álom :) A Triumph Ultimate sport melltartója nagyon bevált, Ausztriában már outletben találtam jobb áron, abból még fogok venni. Nekem, igaz, csak 285-ös implim van, csepp, és saját állományom szoptatás után nem maradt, tehát nincs nagy súly, de ennyit remekül tart, és olyan mint egy jó értelemben vett, formázott páncél, annyira minimálisan mozognak benne, ami semmi rossz érzést - és így talán problémát sem - okoz.
5. Sapienta (válaszként erre: 3. - LaraZ16)
2017. ápr. 3. 14:22
Köszi szépen. Fekvô és húzódzkodás azóta megy már? Edzés közben lehet érezni az implit?
2017. ápr. 3. 12:53
Azt elfelejtettem írni, h sima mellnagyobbitasom volt és félig izom alatt van.
2017. ápr. 3. 12:52
Sziasztok! Műtét előtt is ezdettem súlyokkal (hobbi szinten heti 3x). Műtét után a doki engedélyével tértem vissza a 6. Hét után. Utána egy hónapig nem csinalhattam fekvotamaszt, huzozkodast és tolozkodast de minden mást igen és ment is, a súlyokat pedig fokozatosan emeltem.
2017. ápr. 3. 10:59
Sziasztok! Engem is érdekelne hogy mennyi idő után tudok újra súlyzós edzéshez visszatérni. Köszönöm
2017. ápr. 3. 09:46
Sziasztok! Mûtét elôtt állok, dual plane lesz, és érdekelnének aktívan sportolók tapasztalatai. Hogyan, mennyi idô után tudtatok visszatérni az edzéshez, megy-e minden, mint korábban, esetleg tudtok-e ajánlani speciális edzéstervet, amit mûtét után valamikor el lehet kezdeni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook