Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sport babakocsi kérdések, avagy mire figyeljek? fórum

Sport babakocsi kérdések, avagy mire figyeljek? (beszélgetős fórum)


10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 5cde91143d)
2016. máj. 30. 22:24
Sokat ne ruházz be erre. Az én gyerekem amikor megtanult járni, utána nem nagyon volt hajlandó babakocsiba ülni.
2016. máj. 30. 09:38

Én nem vennék már drága babakocsit. Nekem a modern fakták nem is tetszettek pl a boltokban túl szélesnek bizonyulnak. Én a helyedben egy olyan baba kocsin gondolkoznék ami esernyőben csukható, könnyű és dönthető.

Bár nem ez volt a kérdésed.

8. 5236d12e25 (válaszként erre: 6. - 5cde91143d)
2016. máj. 29. 20:17

[link]


nekem ez a típus van. a kerekei állandóan elakadnak, nehezen irányítható, és abszolút nem egykezes mint ahogy írják /mondják. Amúgy nem lenne rossz, de sajnos csak is sík egyenes terepre ajánlom.

7. 5cde91143d (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 29. 15:15
Köszönöm. Én idegenkedem a nem egye tolókartól. Esetleg az üléssel kapcsolatban felvetett kérdéseimre tudsz általánosságban tanácsot adni?
6. 5cde91143d (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2016. máj. 29. 15:14
Igen. Olvastam. Bár a Classic vonalat szidják inkább, a Prémium vonalát nem hallottam még.
2016. máj. 29. 11:10

[link]


Nekunk ez van!Imadtam!konnyu tolni es kenyelmesen aludt is benne a gyerek..

Pont jovoheten rakom fel eladasra mert mar 3eves es nincs ra szukseg.De miutan visszintesig donthető,mar 1evesen is ezt hasznalta.

4. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - 5cde91143d)
2016. máj. 29. 11:08

Amit tudok neked még javasolni, hogy a Lorelli márkát messziről kerüld.

Én azt vettem, és borzalom.

3. 5cde91143d (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2016. máj. 29. 10:57

Szia!


Köszönöm.

Ezek a szempontok már Megvannak. Már csak a lentiek a kérdésesek.


Most ia sokat sétálunk, de ha megyunk valahova a kocsi elengedhetetlen.

Ez alatt pedig sajnos nem találtam megfelelő minőséget, illetve ami az oriasbebinknek jó lenne.

2016. máj. 29. 10:19

Szerintem ennyi idős babának nem éri meg már annyira "komoly" babakocsit venni, hisz lassan hosszabb sétákra is eltudtok menni. Ha buszoztok , akkor nem jó széles babakocsit venni, de arra is érdemes figyelni ha kocsival mentek és viszitek a babakocsit hogy beférjen könnyen lehessen össze csukni.

A kocsi kereke és szerkezete is fontos, mert nem mindegy milyen terepre használod, és ha emelni kell a babával együtt nem mindegy mekkora súlyról van szó, és akkor még ott van a tároló rész is, én szeretem ha nagy és van hova pakolnom. Nekem ezek voltak a fontos szempontok.

2016. máj. 29. 10:10

Sziasztok!


Sport Babakocsi vásárlás előtt állok, s van néhány dolog, amivel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. Egy nagyobb babának lenne, mindjárt 20 hónapos, de elég nagy, olyan 3 éves formának felel meg.

Az egyik ilyen az ülés mérete.

Mennyire fontos a mélység? Hogy döntsem el, h amit kinéztem az jó e? Most kb 21 centis van, az most jó, de néztem egyet, ami csak 20, egy másik meg 25. Nem szeretném bepasszírozni a babát.

Aztán az ülés szélessége. Mi az, ami keskenynek számít? Hány centi legyen még kábé a kocsi széle és a baba oldala között, h télen is jó legyen?


A másik nagy dilemmám az ülés donthetosege. Hevederes állítás nekem még elég idegen, de nem tudom hogy csak megszokás kérdése, h hevederrel vagy gombbal döntöm e?


Illetve az ülés szöge. Az egyik nézett kocsi majd 90 fok teljesen ültetve. A masik hevederes ettől messze van, olyan 110 fokot zár be. Mennyire kényelmes ez vajon egy babának? Árt e valamit a hátának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook