Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán vetélés a doki szerint rendben lezajlott, de miért vannak ezek velem? fórum

Spontán vetélés a doki szerint rendben lezajlott, de miért vannak ezek velem? (tudásbázis kérdés)


6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2015. márc. 6. 23:35

Tuti nincs mar semmi bajod.

Rengeteg ilyat olvasni, hgy a terhssegek nagy resze az elso par honapban spontan "elmulik" Soma konyveben olvastam es elegge megrazo mondat volt az "anyaöl" vagyis az az "anya öl" annak a picinek kezdettol fogva oriasi a harc es ha az kezdetekben elmegy, annak oka van es az ugy jo. (Mivel a szervezet/anyai test idegenkent azonositja a picit)

Folsavat szedj, amennyiben akartok babuckat :)

2015. márc. 6. 22:55
Köszönöm a válaszokat
2015. márc. 6. 22:24
Vetélés után még 5-6 napig mérhető a Hcg szint, ez adhat fals pozitív tesztet.
3. Mion
2015. márc. 6. 22:13

Nyilván megkavarodik ilyenkor a szervezet, kell idő az átállásra! Ez pár napig még így mehet!

Ha nem szűnnek, jövőhéten menj dokihoz megint... esetleg megnyugtatásul csinálhatsz hétvégén még egy tesztet.

2015. márc. 6. 22:06

A teszt csak a ráírt időn belül mutat érvényes eredményt, szóval ha x idő elteltével látsz rajta valami második csíkra elékeztető izét, az mondjuk lehet a tesztcsík elázása miatt.

A többi passz.

2015. márc. 6. 21:55
Sajnos kedden volt egy spontán vetélésem csütörtökön délután elmentem orvoshoz, aki uhval megnezte és azt mondta hogy nyalkahartya 5mm, nem lát eltérést vagy vissza maradt dolgokat. Méhenkivuli terhességre utaló jeleket nem lát. Bár végig feltételes módban beszélt, egyszer sem mondta rá a biztosat. Azt mondta hogy ma reggel csináljak egy tesztet és ha negatív akkor 99 %ban megnyogodhatok hogy nem kell műszeres befejezés. Nos megcsinaltam és egyből negatívat mutatott de ha a fény felé fordítom akkor halvány csíkot látni. A cicim még fáj. Miért lehetnek ezek?nagyon félek, pánikolok is, mert már másodjára szédültem meg. Lázas nem vagyok. Ha lenne valami baj az a keddi vetélés óta jelentkezett volna már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook