Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Spirituális tanítók… fórum

Spirituális tanítók… (beszélgetős fórum)


2009. nov. 18. 14:12
Az orvos sem hegeszti be a sebet, csak kitiszttítja, és fertőtlenítit - a hegedés a természetes folyamat által végződik be. Ilyenformán a kinez, is csak segít - ahogy a pszichológus is. Nem is ő mondta, én neveztem el gyógyításnak - nekem az volt. Ő "kezelésről" és "oldásról" beszélt. Egyébként sajátos módszere van, nem hagyományosan kineziológus kezelést alkalmaz. Legalábbis nálam inkább kognitív terápia és családállítás jött be.
2009. nov. 18. 14:10
Nekem is kineziológus segített rengeteget. Soha senki annyit még nem tudott nekem segíteni. :) Nagyon nagyon szeretem őt, és mindig hálás vagyok és leszek neki.
2009. nov. 18. 11:37
Végül is minden természetes gyógymód alapja, hogy a gyógyító az öngyógyító mechanizmust indítja el és erősíti a szervezetben. Úgy is fogalmazhattam volna, hogy kik azok a szakemberek akik ebben tényleg segíteni tudnak. Tisztelet a kivételnek, de sok negatív történetet hallottam a témával kapcsolatban és azért indítottam ezt a fórumot, hogy segítsen, kihez érdemes fordulni és kihez nem. Örömmel olvasom a pozitív tapasztalatokat. Várom a további véleményeket.
5. Cuczy (válaszként erre: 3. - Platty666)
2009. nov. 18. 11:13

Helló!

Boccs, hadd kotyogjak bele kéretlenül.

Ha jól tudom, akkor a kineziológus képzés során kiemelten felhívják a leendő kineziológusok figyelmét arra, miszerint a kineziológus nem "gyógyít", hanem segít.

Segít neked az öngyógyító folyamatok beindításában, az érzelmi blokkjaid oldásában.

Azért ne misztifikáljuk azt, amit nem muszáj.

2009. nov. 18. 10:33

Korrekt természetgyógyászt ismerek Vácon!

Nekünk sokat segített!

2009. nov. 18. 10:30
Nekem egy kineziológus segített, hathatósan, lényegretörően, gyorsan. Takács Jánosnak hívják, szakértőként szerepel a legnagyobb női hetilap honlapján. Többen megerősítették a gyógyító képességét.
2009. nov. 18. 10:08
Most le kell vinnem sétálni a gyerekeket,de jönni fogok.
2009. nov. 18. 10:05
Magyarországon élő spirituális gyógyító tanító mesterekről várom a véleményeket tapasztalatokat. Ki kinél fejlődött gyógyult, és ki volt az aki esetleg csalódást okozott? Pletykákat hagyjuk, csak személyes tapasztalatok érdekelnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook