Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Spirál - vérzés normalizálódása fórum

Spirál - vérzés normalizálódása (beszélgetős fórum)


11. bec1f7f165 (válaszként erre: 7. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 28. 18:08
Gondolkodtam,hogy esetleg ilyenre váltok, de ez is csak hormon :( Az meg, hogy egy nő nem menstruál, számomra olyan rendellenes...
10. Sünciné (válaszként erre: 9. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 28. 15:31
Ez jó ötlet köszi! Az az igazság, hogy lehet, hogy változókorban vagyok mert mielőtt megjön állandóan hőhullámok jönnek rám! Néha-néha görcsölök és feszül a mellem! Azt mondják korai. Az a baj, hogy nem tudom családilag behatárolni mert a nagymamámnak 37 évesen elmúlt, az édesanyámat sajnos 40 évesen műtötték, a keresztmamám pedig elmúlt ötven mikor kijöttek rajta a tünetek! De nála is ugyanezek voltak! Szerintem egy közel 45 éves nőnél nem korai!
9. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 8. - Kis Cidri)
2009. nov. 28. 14:34
én szedtem, pont 20 évig, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, míg terhes voltam. Aztán jött a mirena. Ez azért jó, mert idősebbeknek is felteszik, enyhíti, vagy teljesen lecsökkenti a klimaxos tüneteket. Annyi hormon van csak benne, ami csak és kizárólag helyileg hat a méhben. Ezért jó ez azoknak, akiknek gond a fogamzásgátló. Csodálkozom, hogy ezt az orvos nem mondta el.
2009. nov. 28. 14:31
Előtte szedtél hormonális fogamzásgátlót, én is hallottam a mirenáról, de félek tőle, mert a hormontól nagyon rosszul voltam. Az orvosom pedig nem adott konkrét választ, hogy ettől is biztosan rosszul leszek.
2009. nov. 28. 14:28
Nekem, amíg a rendes spirál volt fent, annyit véreztem, mint két ló eccerre. Mióta a mirena van, egy napig tart, és elég egy mini tampon. Imádom!
6. Kis Cidri (válaszként erre: 1. - Bec1f7f165)
2009. nov. 28. 14:18

Szia!

Nekem régebben volt spirálom, rögtön beállt és kb két nappal meghosszabbította és erősebb is lett. De ami nekem a legrosszabb volt, hogy éreztem ott van valami. Már levetettem és szültem is azóta, de még nem találtunk más működő megoldást.

2009. nov. 28. 14:10
Nekem csak azért van spirál mert elmúltam 40 éves és ilyen korban már nem szívesen írnak fel gyógyszert!
2009. nov. 28. 14:09

Szia!

Nekem rögtön beállt! Ráadásul nem is volt meg annyira erősen! Az előző spirálnál viszont nagyon görcsöltem és erősen megvolt!

Ugyanilyen spirál van nekem is! Szerintem ez nem normális! Nekem soha nem volt meg 5-6 napnál tovább!

2009. nov. 28. 14:08

Bocsi!

A lányom oldalárol írtam! Átmásolom a sajátomba!

2009. nov. 28. 14:07

Szia!

Nekem rögtön beállt! Ráadásul nem is volt meg annyira erősen! Az előző spirálnál viszont nagyon görcsöltem és erősen megvolt!

Ugyanilyen spirál van nekem is! Szerintem ez nem normális! Nekem soha nem volt meg 5-6 napnál tovább!

2009. nov. 28. 13:56

Goldlilym van, most tartok a harmadik vérzésemnél, ez a 11. nap. (az elején volt pecsételős, meg a végén is). Az első spirálos vérzésem 15, a második 13 napig tartott. Amúgy sem volt kevés, 6-7 napig szokott tartani spirál nélkül is.

Az orvos mondta, hogy legalább 3 hónap kell amíg beáll a (megváltozott) normális szintre. Az imént viszont belenéztem a tükörbe, és egy színtelen zombit láttam benne megint, nem beszélve arról, hogy úgy is érzem magam, reggel alig bírok felkelni még akkor is, ha kialszom magam :P


Mindent egybevetve nagyon elbizonytaladontam megint, hogy kell-e ez nekem, és érdekelne, nektek spirál mellett mennyi idő volt, mire beállt a vérzésetek a normális szintre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook