Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Spirál melletti terhesség jelei?Tud valaki segiteni? fórum

Spirál melletti terhesség jelei?Tud valaki segiteni? (tudásbázis kérdés)


2021. okt. 22. 11:27
Sziasztok. Múlt héten hétfőn voltam nőgyógyászati vizsgálaton. Csinált hüvelyi ultrahangos vizsgálatot. Spirálom van. Ki lehet mutatni azzal, hogy terhes vagyok?
2008. dec. 18. 14:11
spirált vérzésproblémák miatt???- pont a spirál szokott vérzésproblémákat okozni!!! pont ez a hátránya
2008. dec. 18. 14:09
Fent van az a spirál még egyáltalán. Erős görcs esetén le is eshet!!!!
2008. dec. 18. 14:01
semmi jelét nem érzem,hogy terhes lennék legalább is nem olyanokat.vérzés problémák miatt tették fel a spirált.ez a dolog megoldódott,de sajnos most meg ez lett.
6. Sirga (válaszként erre: 4. - Fa3d5b4d84)
2008. dec. 18. 13:47

Én kb. 10 hónappal a felhelyezés után lettem terhes.

Másrészt én is azt mondom: irány az orvos! Akár terhes vagy, akár nem, látnia kell, hogy kezelni tudjon! Remélem, minden rendben lesz.

2008. dec. 18. 13:45

én is a 3. csemetémmel spirál mellett lettem terhes, de nem volt semmivel sem másabb mint az előző kettő- egyszerűen a vetélésnek nagyobb az esélye, de ha megmarad a baba, akkor minden oké lesz, spi miatt nem lesz baja


söpörj orvoshoz minél gyorsabban, mert komoly bajod lehet belőle, ha "csak" nyulladás, átterjerdhet a hashártyádra stb

2008. dec. 18. 13:42

Szia!

Nekem van egy ismerősöm, aki spirál mellett lett terhes. Előfordulhat, igen. De nem hiszem, hogy a felhelyezést követően csak egy év múlva. Nem tudom, hogy az előző gyerkőceiddel mennyi idő múlva lettél terhes? De végül is nem ez a mérvadó.

Szerintem első lépcsőben csinálj egy tesztet. Aztán sürgősen jelentkezz be a nőgyógyászhoz! A terhességnek nem tünete az egy hónapig tartó folyamatos barnás nyákos folyás. Lehet akár fertőzés, de lehet sokkal súlyosabb is a probléma, de nem akarlak megijeszteni.

Menj el orvoshoz!

2008. dec. 18. 13:37
már van két gyermekem,de spirálom csak most először!Nagyon gáz?Tényleg előfordulhat?
2008. dec. 18. 13:34
1 hónapja?? Uhh, már régesrég el kellett volna menned a dokidhoz!
2008. dec. 18. 13:33

1 éve helyezték fel a Mirena nevű spirálomat.1 hónapja folyamatosan folyik belőlem barnás nyákos időközönként véres valami.Pár napja hányingerem is van.

....?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook