Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Spirál és szexuális vágy fórum

Spirál és szexuális vágy (beszélgetős fórum)


2012. máj. 17. 14:06
A tudatalatti néha érzi, hogy valamilyen idegen test van a szervezetben... Legyen az körömlakk, rúzs, fogprotézis, ékszer. El fog múlni.
2012. máj. 17. 13:15
Én is pszichoszomatikus tünetre tippelek, a jelzőszálat pedig megigazítja a nőgyógyász. Engem (még amikor csak gondolkodtam rajta) megnyugtatott az, hogy pontosan elolvastam a működési elvét, hogy duplán véd a terhességtől, kevés hormon jut a véráramba, stb ( a Mirena, nekem ez van).
7. dus
2012. máj. 17. 13:14

Nekem is spirálom van.

Az első 2,5 évig volt, kialakult bőrbetegség miatt levették "gyanúsítottként" (nem kellett volna).

A második van fent, semmiben sem gátol, minden rendben van.

Viszont az első után a másodiknál a férjem is megjegyezte: az előző "szúrós volt", a második jobb. :) Tehát a jelzőszál most rövidebb. De a nőgyógyász ezen tud segíteni. :)

Egyébként a libidót nem befolyásolja. Szerintem...

6. Dyus
2012. máj. 17. 13:13
Nem hiszem hogy ez a spirálnak tudható be.Megkérdezhetem hogy nemrég szültél vagy más okból rakattad fel a spirált?A nőgyógyászoddal beszéltél már?Sztem is igazítani kellene rajta, de hát ezt csak az orvosoddal tudod megbeszélni.
2012. máj. 17. 12:49
szal velem van a baj
4. e57e061615 (válaszként erre: 3. - Mona180)
2012. máj. 17. 12:45
Nincs baj azzal, csak igazítani kell rajta. Akkor vissza kell menni, és vágnak belőle. A te végyad pedig a spirál nem csökkentheti.
3. mona180 (válaszként erre: 2. - E57e061615)
2012. máj. 17. 12:39
Sima és már mi is erre a következtetésre jutottunk, de valami a spirállal sem stimmelhet mert a férjem érzi a jelzőszálat ami elégzavaró lehet számára.
2. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Mona180)
2012. máj. 17. 12:34
Ha sima spirál, akkor ez nem annak a mellékhatása, max. pszichoszomatikus tünet.
2012. máj. 17. 12:33

Sziasztok olyanok válaszait várom akinek van vagy volt spirálja.

A problémám konkrétan hogy 3 hónapja rakták fel a spirálomat és azóta a szex katasztrófa ha egyáltalán van mert nem is igazán kívánom, ha van jó esetben az első felében érzem aztán mintha semmi nem történne. van valakinek hasonló problémája??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook