Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sperma összecsapódás, amikor a férfi a saját spermája ellen antitesteket termel fórum

Sperma összecsapódás, amikor a férfi a saját spermája ellen antitesteket termel (beszélgetős fórum)


2016. aug. 30. 22:40
Felment 18 milliora a profertiltől (10-ről) de morfologia maradt 3 %. De mindegy is mert azota szakitottunk.
2016. máj. 19. 09:28

Kedves Janesugar!


Nem tudom, hogy vagytok, de én beszámolnék Neked a fejleményekről.

Nem egész 3 hónapja szedi a párom a fer14-et, 1000mg C vitamin, 200 mg E vitamin.

Tegnap volt újjabb vizsgálaton, az eredmények magukért beszélnek.

Teljesen eltolódtak az arányok, 25% gyors mozgásúból lett 40%!!!! A lassú pedig 15-ről 4%-ra esett. 60-ról 56%-ra csökkent a mozdulatlanok száma. Eltűnt az agglutináció, fvs, keresksejt is! A vitalitás 78-ról 86% lett.

Egyedül a morfológia nem változott, az maradt 9%. Mennyiség nem nőtt, sőt, most valamelyest kevesebb sperma volt, de ezekkel a jobb eredményekkel. Vélemény: normál spermakép.


31-én lesz DNS+HBA vizsgálat. A doki arra azt mondta, hogy DNS roncsolódásnál csak lombik van, antioxidáns kúrát nem mondta, hogy hasznos lenne rá. Majd meglátjuk.

Szóval én ajánlom ezt a nem olcsó vitamint, kiegészítve ezekkel.

veletek mi újság?

14. grizus (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2016. febr. 13. 02:20
Egy picit gondolkozzál már, mielőtt ily csúnyákat kiáltasz. Szemlátomást nem világosodtál meg egy hangyányit se.
2016. febr. 12. 16:41
picsi-vel meg lehet ezt az iga dolgot álliótlag oldani.
12. zsanci79 (válaszként erre: 11. - Janesugar)
2016. febr. 12. 12:47

Hát dohányzás az sajna van.

Jövő héten megy andrológus konzira, akkor már mi is okosabbak leszünk :)

Mondtam neki, hogy erre az agglutinácóra mindenféleképpen kérdezzen rá.

Sok sikert nektek! Azért ugye biztatnak az orvosok jóval Titeket?


Nekem az eredményeim jók. Elvileg "csak" progi hiányom van, ez lesz az első hónap, hogy pótlás is lesz, majd esetleg closty...

2016. febr. 12. 09:49

női oldalhoz még, nk ölősetek, és mindkét fél részére a kromoszóma vizsgálat.


férfiaknál még lehet alattomos dolog a dns-ek szerkezete, akkor is, ha a spermalelet amúgy jó.


a vizsgálat neve: dns fragmentáció. (ez a rossz életmód miatt romlik el, dohányzás stb, és antioxidáns kúrával gyógyitják)

10. Janesugar (válaszként erre: 5. - Zsanci79)
2016. febr. 12. 09:46

szerintem egyáltalán nem gáz a spermája a párodnak, én ugyan nem értek hozzá, de én ettől sokkal rosszabbakat láttam. lehet ez jó az inszemhez.


beszéljetek andrológussal mindenképpen.


női oldalon is ezer dolog lehet,

pl mthfr, leiden génmutációk

inzulinrezisztencia

pajzsmirigy


és akkor még csak pár dolgot emitettem az ezerből.

9. Janesugar (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2016. febr. 12. 09:43

sok hülye, ne foglalkozz velük, csak trollkodnak.


troll 1:

szerinted egy női oldalon nincs ilyen téma?? akkor miért van a "férfi meddőség" topikban több ezer sor????


troll2:

amiről mi beszélünk, az iga igg, az pont hogy fizikai eredetű dolog, mert a hereszövet valamikor megsérült egy fizikai hatás, vagy pedig egy prosztata gyulladás következtében, és átmennek az antitestek a spermiumokra. ez nem lelki eredetű dolog, úgyhogy itt ne okokodjál légyszi.

8. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - Janesugar)
2016. febr. 12. 08:43
Ezt kérdezed egy nôi oldalon??
2016. febr. 12. 08:27

Nyilván..... jó nagy f@ságot írtál.

Soha az életben nem lehetnek a világon szervi bajok. Csak lelki. A genetikai is csak egy vicc.

Nagyszerű. Most megvilágosodtam.

2016. febr. 11. 23:18
Ilyen érték, olyan érték, gondolkozzunk józan paraszti ésszel. Az illető a saját férfiasságát nem fogadja el valamilyen módon. Pl. a nemzést. Vagy szexuális zavar. Azt kell rendbe tenni először, nem az értékekkel bűvészkedni.
5. zsanci79 (válaszként erre: 3. - Janesugar)
2016. febr. 11. 17:40

A tobbi ertek jo, vagy hatareset.

Ossz: 98,55 millio

36,5 mill/ml

Elfolyosodasi ido 35 perc

Mozgo 40%

Ebbol progr. mot. 25%

Nem progr. mot. 15%

Nem mozgo 60%

Vitalitas 79%

Morfilogia 9%

Kerek sejtek 0,4 M/ml

Fvs 0,2 M/ml

HBA teszt:

Nagyobb mint 80%


Szerinted?

Nyilvan a mozgok aranyaval van baj. Most vettem fer14-et, mert olyan jokat olvastam rola.

Mi 1 eve probalkozunk, neki nincs gyereke, nekem van egy.


Ti miota probalkoztok? De jo a rosszba, hogy megvan baj, es elvileg van ra megoldas, ha jol ertem.

2016. febr. 11. 16:34
a többi érték milyen?
2016. febr. 11. 16:33

hát az az aglutináció nem annyira jó, mert az azt jelenti hogy ilyen csomós, vagy ragacsos, legalábbis ezt olvastam. de hogy mi okozza azt én nem tudom.


a 6 % morfológia azt jelenti, hogy egy éven belül tud gyereket "csinálni".


de érdekes, mert ugye nekünk van ez az iga igg, ami azt jelenti hogy összecsapódnak, de a leletén az agglutánicó mégis negativ. szóval nem teljesen értem ezt az agglutinációt én sem.


Azt majd az andrológus mondja meg, hogy mi okozza ezt, vagy mit lehet ezzel tenni.


Amit tudok, hogy a mi fajtánkat egy immunológiai gond okozza, és a módszer csak PICSI jó, úgy hogy megtisztitják a spermát. Valami táptalajt is bevetettek a biológusok a spermiumok kiválasztásához.

2016. febr. 11. 14:45

Helló,

de jó hogy írsz.

Tegnap lett meg párom eredménye, és ma tűnődtem azon, hogy a 20% agglutináció vajon milyen eredmény? Mert erről sehol de sehol nem találok infot, vagy referenciaértéket, vagy bármit.

A 9% morfológiai érték milyen? Mert olvasok olyat is hogy 4% felett jó, de olyat is hogy legalább 30% felettinek kell lenni. Most akkor mi van????

Andrológussal konzultáció csak pár hét múlva lesz, ilyenkor persze öndiagnosztizál, majd öngyógyít az ember a netről :)

2016. febr. 11. 14:08

A férfi meddőség 8 %-át teszi ki ez a probléma, és ahhoz képest még senkivel nem találkoztam akinek ilyen problámája lett volna.


Nálunk rossz lett a morfológiai érték (3%) ezért nézték meg a spermát MAR teszttel, amiben iga és igg eltérés mutatkozott. Ez azt jelenti hogy antitestek vannak a spermán, ami összecsapódásra készteti őket, ezért azok roncsolódnak.


nagyon kezelési lehetőséget nem ajánlottak erre, csak a lombik segithet, azon belül is PICSi, úgy hogy megtisztitják a spermát.


volt valakinek ilyen? lett eredménye? mit mondtak az orvosok, mitől alakulhat ez ki?


sajnos neten semmi információ nincsen erről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook