Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Spanyol nyelvtanfolyam Budapesten fórum

Spanyol nyelvtanfolyam Budapesten (beszélgetős fórum)

2013. dec. 28. 13:45

Colores 1

Prisma A2

Prisma B1

Pons - Megszolalni egy honap alatt - Spanyol

Pons - Nyelvtanfolyam kezdőknek + 4cd

PONS - Mobil nyelvtanfolyam - Spanyol

PONS Nyelvtanfolyam CD-ROM – SPANYOL

Pons - Nyelvtanfolyam haladóknak + 2cd

Pons - Tematikus szótár

Pons - Nyelvtan 3 lépésben

Pons - Igetáblázatok

Tanuljunk nyelveket - Spanyol nyelvkönyv II

Nyelvvizsgázzunk - Spanyol gyakorlókönyv szóbeli nyelvvizsgákhoz

Gidró Gabriella - Palabras palabras

Un paso más

Isabel Mendoza, Marcos Frago Vicente - Vigyázz spanyol

Assimil - Spanyolul könnyűszerrel

Akadémiai nagy szótár - spanyol/magyar

Akadémiai kis szótár - magyar/spanyol


ezektől megválnék 20-ért. újszerűek. ami azt jelenti, hogy a legtöbbet nem is lapoztam, de a colores könyvben az első pár oldalra ceruzával írtam és az un paso más meg a pons haladó egy táskában volt, ami kicsit átázott és az alja kicsit rojtos lett, de nem vészes. cd-ket adok.

2011. szept. 13. 23:18
Sziasztok!!Érdekelne spanyol nyelvtanfolyam!!!!Nem intenzív és nem nyelvvizsga a cél!!Hanem a tudás!! Aki tud ehhez méltót, kérem írjon!!Köszi
2010. aug. 25. 15:02

Na meg vannak az óra árak.

2000-2500 Ft, attól függően, hogy házhoz kell-e mennie a tanárnak- megegyezés szerint. 45 percesek az órák.

Ha érdekel, ill. jónak találjátok az árat akkor átküldöm a telszámot priviben, csak írjatok.

(én nem tudom, hogy a fenti ár piacképes -e :-)

5. 8f93a64f70 (válaszként erre: 3. - Gigszeresgirl)
2010. aug. 25. 11:19

Szió!

Jó lenne ha megkérdeznéd! Előre is köszönöm szépen!:)

Cupp

Gina

4. 6f7760b318 (válaszként erre: 3. - Gigszeresgirl)
2010. aug. 25. 08:56
Ez engem is érdekelne.
3. gigszeresgirl (válaszként erre: 1. - 8f93a64f70)
2010. aug. 25. 08:29

szia!

Van egy barátnőm, akinek a barátnője oktat spanyolt (úgy tudom egyéni órát is ad, meg tanfolyamot is vezet) ha gondolod akkor elkérem a telefonszámát és tudsz vele beszélni az árakról, de ha gondolod akkor megkérdezhetem elöljáróban a tarifákat...

szerintem nem dolgozik olyan magas díjakkal...

2010. aug. 24. 22:20

Én régen a danubiusba jártam. A Deák téren van. Van csoportos, meg magán foglalkozás is. A spanyol tanárom is nagyon aranyos volt. Kubai, csak itt él. Mindkét nyelvet tudja. De én csak az alapoktól kezdtem, szóval sokat nem tudok mesélni, mert hamar abba is hagytam, de nem a suli, vagy a pénz miatt... Több tanár is van, spanyol talán 2-3, angol viszont nagyon sok! Na angolra viszont jártam vagy 3-4 intenzív tanfolyamot. Az nagyon jó volt. Szar tanárom volt a suliban, itt viszont egy nyár alatt megszereztem az angol középfokút!

Sok sikert!

2010. aug. 24. 22:08

Sziasztok!

Most ősszel szeretnék nyelvtanfolyamra járni, mert januárra már be van fizetve középfokú nyelvvizsga, és szeretném ha nem kidobott pénz lenne. Tudnátok jó nyelviskolát/nyelvtanfolyamot ajánlani?

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook