Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Spanyol nyelv kezdőknek fórum

Spanyol nyelv kezdőknek (beszélgetős fórum)

2013. dec. 28. 12:55

Colores 1

Prisma A2

Prisma B1

Pons - Megszolalni egy honap alatt - Spanyol

Pons - Nyelvtanfolyam kezdőknek + 4cd

PONS - Mobil nyelvtanfolyam - Spanyol

PONS Nyelvtanfolyam CD-ROM – SPANYOL

Pons - Nyelvtanfolyam haladóknak + 2cd

Pons - Tematikus szótár

Pons - Nyelvtan 3 lépésben

Pons - Igetáblázatok

Tanuljunk nyelveket - Spanyol nyelvkönyv II

Nyelvvizsgázzunk - Spanyol gyakorlókönyv szóbeli nyelvvizsgákhoz

Gidró Gabriella - Palabras palabras

Un paso más

Isabel Mendoza, Marcos Frago Vicente - Vigyázz spanyol

Assimil - Spanyolul könnyűszerrel

Akadémiai nagy szótár - spanyol/magyar

Akadémiai kis szótár - magyar/spanyol


ezektől megválnék 20-ért. újszerűek. ami azt jelenti, hogy a legtöbbet nem is lapoztam, de a colores könyvben az első pár oldalra ceruzával írtam és az un paso más meg a pons haladó egy táskában volt, ami kicsit átázott és az alja kicsit rojtos lett, de nem vészes. cd-ket adok.

balogh-ker@freemail.hu

2011. okt. 7. 15:43

Eladom a Tell me more - spanyol - oktató dvd-émet.

3 szinten van meg egy lemezen: kezdő, középhaladó, haladó. Ára: 5.000 forint. A bolti ára 20.000 forint felett van. Akit érdekel küldjön egy e-mailt ide: interpetair@gmail.com.

2011. szept. 13. 23:15
engem is nagyon érdekel a spanyol amióta Dominikán nyaraltam....mit ajánlotok???online spanyol vagy tanár??? és hol??
8. ancika22 (válaszként erre: 4. - Megryan)
2010. márc. 10. 15:43

na megnéztem az oldalt :)

tökjó, jól össze van rakva. egyedül annyi, hogy én ugye tényleg semmit nem tudok tehát olyat sem, hogy én vagyok, te vagy, ő van..tehát én onnan kezdeném, hogy ragozások, kérdőszavak (amiket láttam az oldalon), személyes névmások, birtokos eset és hasonlók :)

de egyébként jó az oldal!Te csináltad?

2010. márc. 10. 15:29
Király Rudolf: Spanyol nyelvkönyv (Tanuljunk nyelveket!-sorozat) Ősrégi, de a legjobb!
2010. márc. 10. 15:29
Lizsicsár Éva: Spanyol leíró nyelvtan és nyelvtani gyakorlatok (Eötvös József Könyvkiadó) - Magyarul vannak megadva a magyarázatok, a gyakorlatokhoz válaszok és az igékhez igeidő táblázatok. Olyan mint egy "Kisokos" csak sokkal összetettebb. Spanyol szakosok ebből puskáznak.
5. SF (válaszként erre: 3. - Ancika22)
2010. márc. 10. 15:29
Tudok én sok mindent... Keress meg privátban, ha érdekel, mi mindent tudok:-)
4. megryan (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. márc. 10. 15:29

Nézd meg a www.okosito.hu oldalt.


Már 12 spanyol lecke van fent, ingyenes.

[link]


Ezen kívül angol, arab, lengyel, francia, német, olasz leckéket is találsz, sok hangos szöveggel :)


Örülnék, ha megírnád a véleményed kezdő spanyolosként :)

2010. márc. 10. 15:28
köszi. még annyit, hogy ezek online vannak ugye.. meg megrendelős. én valami könyvre gondoltam..erre nemtudsz-e valami hasznosat?
2. SF
2010. márc. 10. 15:25

Ha otthoni nyelvtanulást keresel, nézd meg a Kreatív nyelvoktatást, a Relaxát és az ELO-t.

Az ELO nagyon alapos, néha talán túlságosan is. Sok kitartás kell hozzá, de nagyon erős alapot ad. A Kreatív kész mondatokat tanít, amit hamar használni is tudsz. A Relaxa elsősorban beszélni tanít, a nyelvtant csak érintőlegesen említi.

Szerintem ELO+Kreatív a legjobb otthonra.

2010. márc. 10. 15:22
Van valaki aki tanul spanyolt?Milyen könyvet ajánlotok?Otthon szeretném tanulni magamtól. Viszonylag könnyen tanulok nyelveket, és most ezt a kihívást választottam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook