Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Spanyol nyelv fórum

Spanyol nyelv (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 15. 14:13
Sziasztok! Jordi vagyok, Barcelonából. Győrben lakom.
2013. dec. 28. 13:43

Colores 1

Prisma A2

Prisma B1

Pons - Megszolalni egy honap alatt - Spanyol

Pons - Nyelvtanfolyam kezdőknek + 4cd

PONS - Mobil nyelvtanfolyam - Spanyol

PONS Nyelvtanfolyam CD-ROM – SPANYOL

Pons - Nyelvtanfolyam haladóknak + 2cd

Pons - Tematikus szótár

Pons - Nyelvtan 3 lépésben

Pons - Igetáblázatok

Tanuljunk nyelveket - Spanyol nyelvkönyv II

Nyelvvizsgázzunk - Spanyol gyakorlókönyv szóbeli nyelvvizsgákhoz

Gidró Gabriella - Palabras palabras

Un paso más

Isabel Mendoza, Marcos Frago Vicente - Vigyázz spanyol

Assimil - Spanyolul könnyűszerrel

Akadémiai nagy szótár - spanyol/magyar

Akadémiai kis szótár - magyar/spanyol


ezektől megválnék 20-ért. újszerűek. ami azt jelenti, hogy a legtöbbet nem is lapoztam, de a colores könyvben az első pár oldalra ceruzával írtam és az un paso más meg a pons haladó egy táskában volt, ami kicsit átázott és az alja kicsit rojtos lett, de nem vészes. cd-ket adok.

2013. márc. 20. 13:54
Hmm... elgondolkodtató... .) Köszi!
3. viva70 (válaszként erre: 1. - Moncsika80)
2013. márc. 20. 13:43
Szia! A magántanárt javasolnám én is. A lányom is így tanult meg spanyolul pár éve. Kilenc hónap alatt középfokú, majd újabb négy hónap múlva felsőfokú nyelvvizsgát csinált nagyon jó eredménnyel belőle. Igaz, ő tudott valamennyire olaszul, az angolt meg szintén felsőfokon beszélte.
2013. márc. 20. 12:57

Nekem meggyőződésem, hogy az egyéni nyelvóra nyelvtanárral a legjobb módszer. Ráadásul anno számoltam, hogy anyagilag sem rosszabb mint a csoportos. Autodidakta módon én sosem tudnék nyelvet tanulni, nekem kell a kontroll.

Egyébként nem olyan régen beszéltük az angol tanárommal, aki spanyolt is tanít, hogy alig van spanyolból nyelvvizsgás anyag, különösen szakmai nyelvből.

2013. márc. 20. 12:50

Sziasztok!


Érik bennem az elhatározás, h egy új nyelvet szeretnék tanulni. (Angolul gyengén beszélek, megértem magam..) A spanyol nyelvről nagyon jókat hallottam... Tudna vki ezzel kapcsolatban véleményt mondani? Spanyol nyel, nyelviskola, hol érdemes, érdemes-e egyáltalán stb :)


Köszönöm előre is a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook