Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sound 2014 - szállást tudnátok ajánlani? fórum

Sound 2014 - szállást tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


13. simple (válaszként erre: 12. - Dokianya)
2014. ápr. 16. 15:11
Szívesen!
12. dokianya (válaszként erre: 11. - Simple)
2014. ápr. 16. 14:44
Nagyon szépen köszönöm az ötletet és a linket. Ráállok az ügyre, mert még mindig semmi! :-(
11. simple
2014. ápr. 14. 23:24

[link]



[link]


Itt kéne majd figyelgetni, meg írogatni mit kerestek.

10. simple (válaszként erre: 5. - Dokianya)
2014. ápr. 14. 23:21
Az utolsó egy két héten rengetegen el/átadják a szállásukat minden évben, akik mégsem tudnak menni de már foglaltak szobát.
9. dokianya (válaszként erre: 8. - Living Dead)
2014. ápr. 14. 23:12

Bocsi nem voltam pár napig! Eeejha! Micsoda veszteség! :D Az aljas pálinka tolvaja! :D :D :D

Szóval akkor Te már nem vagy első "bálozó". Köszönöm szépen a tanácsot, ha nem írod nem is tudom, hogy van ilyenre lehetőség. De ha már ennyire jártas vagy a dologban, mesélj mire kell különösen oda figyelni ezeknek a csajsziknak majd. :D (de ha csak van kedved és időd)

8. Living Dead (válaszként erre: 7. - Dokianya)
2014. ápr. 9. 14:10

Ha mást nem találtok, azért érdeklődjetek utána a széfeknek/csomagmegőrzőnek, vagy épp aktuálisan hogy hívják: a nagyobb feszteken szoktak már kint lenni, ott elzárhatják az értékesebb holmikat.

Nekem öt évnyi fesztiválozás során eddig egy liter pálinkámat lopták el :)

7. dokianya (válaszként erre: 4. - Living Dead)
2014. ápr. 9. 11:50
Sátorozni nem szeretnének, mert nem szeretnének izgulni a holmijaik miatt, mert ugye a mai világban már semmi sincs biztonságban. Ez csak a legvégső megoldás lesz szerintem. De azért köszönöm az ötletet!
6. dokianya (válaszként erre: 3. - Annie1130)
2014. ápr. 9. 11:48
Ezt meg főként köszönöm! Egyeztetek a másik anyukával, hogy mi legyen és jelentkezem nálad. :D
5. dokianya (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2014. ápr. 9. 11:46
Ajánlat van bőven fent az interneten, csak már szabad helyet nem találtam sehol. De azért még próbálkozom. Köszönöm!
2014. ápr. 9. 10:32

Sátor? :)

Fesztiválok úgy a leghangulatosabbak.

2014. ápr. 8. 21:07
Illetve Siófokon tudok egy szállást az Aranyparton, egy utcára a Balatontól, tulajdonképpen az sincs messze a céltól. Persze az a 6-8 km nem biztos, hogy a legideálisabb egy fárasztó fesztiválozás után, de nem olyan eget rengetőek a taxiárak sem szerintem...
2014. ápr. 8. 20:59
booking pont kom oldalon nézz utána, szerintem ott sikerrel jársz
2014. ápr. 8. 20:36
Nagylányomék indulnak a Soundra és van egy kis gond a lebeszélt szállás körül. Nem tud véletlenül valaki ajánlani valamit, ahol van még szabad hely? Már ég a fülem a sok telefonálástól. Minden ötlet, lehetőség érdekel! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook