Sótlan földimogyorót enni este hat után fogyókúra idején: szavazás
Ne csináld, rengeteg kcal, edd korábban!
73
Kicsit (egy marék) lehet.
64
Lehet enni, bármennyit.
15
Hat után ne egyél semmit.
251
Nem tudom mit csinálj, nem is érdekel:-)))
46
Más, megírom valahol.
2
Ezt a szavazást kihagyom!
59
Szavazatok száma: 451 | Kiírta: 6cbbd0e2c6, 2011. jún. 7. 10:50
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
452 szavazat
447 szavazat
485 szavazat
447 szavazat
542 szavazat
78 szavazat
539 szavazat
Lehetne magyar nőböl OSCAR-DÍJAS színész? (név nélkül)
448 szavazat
524 szavazat
539 szavazat
498 szavazat
520 szavazat
Melyik a legjobb férfi rövidnadrág? (Ha nem nézed meg mind, kérlek ne szavazz, köszi, hogy szántál rá időt) (név nélkül)
65 szavazat
539 szavazat
35 szavazat
536 szavazat
103 szavazat
440 szavazat
519 szavazat
248 szavazat
442 szavazat
Nyaralás során mit részesítetek előnyben? (név nélkül)
471 szavazat
457 szavazat
További szavazások (38.449 db)