Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sötét karikák ellen mit lehet tenni ha az alvás nem használ? Valakinek valami bevált módszer? fórum

Sötét karikák ellen mit lehet tenni ha az alvás nem használ? Valakinek valami bevált módszer? (tudásbázis kérdés)


12. zebracsikó (válaszként erre: 9. - F8363fefad)
2013. máj. 23. 15:41
ennél többet kellene innod, javulna
2013. máj. 23. 15:28
nincs ilyen panaszom..
2013. máj. 23. 05:51
Nincs véletlenül székrekedéses panaszod? Mert akkor azt rendezni kell, és sok-sok vizet kellene innod. Egy vérkép sem ártana.
2013. máj. 22. 17:48
vizet próbálok napi másfél litert magamba erőltetni, de nagyon nehezen megy, mert ha nem vagyok szomjas nem tudok inni és egy idő után már rosszul vagyok a víztől. Vashiányról nem tudok,hogy lenne. Uborkát már próbáltam,de az nem használt. Kenem krémmel is karikák ellen, de hát az sem segít sajnos.
2013. máj. 22. 17:39

Alapozót én sem ajánlom (én is hasolnó gonddal küzdök egyébként évek óta) - lehet genetika, de vékony bőr is okozhatja (kb olyan a szemem alja mintha monoklim lenne :D).


Még akkor is előjön ha teljesen kipihent vagyok, vashiánytól sem szenvedek (erre húsos, májas ételeket, vörös színű gyümölcsöket + céklát, sőt vörösbort is ajánlottak, nekem beváltak).

2013. máj. 22. 17:34
...hidratalas kivul belul, sok viz, uborka karikak, es olyat is hallottam, hogy lehutott (mar hasznalt) fekete tea filtert kell a szemre pakolni 5-6 percig...meg nem probaltam...
2013. máj. 22. 17:30
nem tudom mi lehet az oka, először azt hittem a kevés alvás. De rájöttem ha sokat alszok sem változik. És annyira zavaró tud lenni, főleg ha nem festem ki a szemem, mert akkor főleg feltűnő.
2013. máj. 22. 17:27
Az okokat megpróbáltátok megkeresni? Pl a vashiánynak is ez az egyik tünete.
2013. máj. 22. 17:25
az alapozót meg a korrektort kerülni akartam:S azt hittem van erre valami tuti dolog..
2013. máj. 22. 17:22

Nekem kicsi korom óta oylan,és a kislányom is örökölte.

Semmi nem használ.Ha le kenem akkor nem fekete,de mély...

2013. máj. 22. 17:16
Sok vizet igyál és használj korrektort (lehet kapni olyat, ami ránctalanít is :))
2013. máj. 22. 17:13
Sötét karikák ellen mit lehet tenni ha az alvás nem használ? Valakinek valami bevált módszer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook