Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SOTE II-n lehet-e szülni, ha Csepelen lakok? fórum

SOTE II-n lehet-e szülni, ha Csepelen lakok? (tudásbázis kérdés)


2020. aug. 4. 09:34
Kezdjetek el tömegekbe vergődni szerelekezzetek fel meg minden ha esetleg meg támadnak titeket akkor vissza kell támadni rendőrség x.t sem ér
5. Ananász2 (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2019. dec. 22. 00:34
Köszönöm a tanácsot, mindenképp megfogadom. Most a két ünnep között megpróbálok simán bejutni, ha elküldenek akkor valamelyik ottani magándokihoz ugrok be egy magán rendelésre.
4. Ananász2 (válaszként erre: 3. - Orsi2017)
2019. dec. 22. 00:32
Igen csak 1x voltam ott más miatt,de többet nem szeretnék odamenni.
2019. dec. 21. 14:26
Fogadj orvost inkább egy kapualjba szülnék mint a déltepsiben...
2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Ananász2)
2019. dec. 20. 17:47

Ha elmész egy magándokihoz, aki a SOTE II-n van, felfogadod, akkor automatikusan járhatsz oda.


Lakcím szerint nem tudom, h elküldenek-e.

2019. dec. 20. 17:17

Sziasztok!

Még csak a 4.ik hét elején járok, de már gondolok az első orvosi vizsgálatra. A SOTE II.-n szeretnék szülni, terhesgondozásra is ide szeretnék járni. Ellátogattam hozzájuk, mivel a telefont sajnos nem akarják felvenni. A bejelentkezésnél azt az infót kaptam, hogy majd H-P 8:30-13:00 között látogassak el az ambulanciára, ha még nincs orvosom (és ugye nincs), hogy valakihez tudjak tartozni. Csepelen lakok, emiatt lakcím szerint a Dél-Pesti kórházhoz tartoznék, de onnan nagyon horror sztorykat hallottam és a munkahelyemtől (+lakóhelyemtől is)messzebb van. Valakinek van tapasztala ilyennel kapcsolatban?

Nem fognak elküldeni, ha a 7.hetemen odamegyek és kiderül hogy csepelen lakok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook