Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Semmelweis Egyetem Asszisztált Reprodukciós Centrum tapasztalatok fórum

Semmelweis Egyetem Asszisztált Reprodukciós Centrum tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9. Ashley94 (válaszként erre: 8. - Sztzs)
2022. máj. 4. 21:09
Szia, én is ma próbáltam őket elérni telefonon, emailt is írtam, de nem sikerült beszélnem senkivel sajnos. Érdekelne engem is, hogy hogyan lehet bejutni, mekkora a várólista, mik a tapasztalatok.
2022. máj. 4. 20:40
Hello! Van itt valaki aki a Semmelweis Egyetem Asszisztált Reprodukciós Centrumba már bejutott? Ha igen hogy? Csak azt olvasom, hogy emailre nem válaszoltak, nem vették fel a telefont.... SOS!
2022. máj. 4. 19:06
Sziasztok, engem is érdekelne bármilyen tapasztalat, és hogy hogyan lehet egyáltalán bejutni oda, ma többször is telefonáltam de nem vették fel, írtam emailt is egyelőre nem válaszoltak.
2021. szept. 13. 12:51

Sziasztok van itt még valaki? ......

:)

5. Babszi95 (válaszként erre: 3. - Zsazsa2020)
2021. júl. 18. 17:12

Szia!

Abszolút kezdő vagyok ezen a téren.A doki,akihez jársz-én is hozzá szeretnék menni- jó?

Hamar eljut az ember a lombikig? A covid alatt is mehettél? Köszönöm a választ!

2021. máj. 13. 21:19

Sziasztok


Azok véleményét,hozzászolását várom, akik SOTE 1 ASSZISZTÁLT REPRODUKCIÓS CENTRUMba jártak,járnak Urbancsek profhoz, 2.lombik lenne nekünk,az első sikerült, most lenne a tesó, maradt 2db fagyi baba.Milyen vizsgálat szükséges? MI LEGYEN FRISS? Könnyen adnak e időpontot?KÖSZÖNÖM ELŐRE IS.

3. Zsazsa2020 (válaszként erre: 2. - Julcsa☆)
2020. okt. 23. 13:24

Szia

Nem régen sikerült bejutni hozzájuk, kicsit nehéz volt, május óta leráztak a Covid-19 miatt,szeptember végen voltam Dr Sajgó Attilához.

Ha bejutottál onnan kezdve gördülékenyen megy minden.

2020. okt. 21. 20:29
Én is kíváncsi lennék a véleményekre! Van valakinek bármikyen tapasztalata?
2020. jún. 9. 13:14

Sziasztok

Azok véleményét,hozzászolását várom, akik az újonnan indult SOTE 2 ASSZISZTÁLT REPRODUKCIÓS CENTRUMba járnak.

Mik a tapasztalatok?Milyenek az orvosok? Hogyan lehet bejutni? Könnyen adnak e időpontot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook