Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sosem tervezek! Minek? Ami jön, jön, ami nem, nem! fórum

Sosem tervezek! Minek? Ami jön, jön, ami nem, nem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 21. 09:19
Megértelek, most már. Nekem is rengeteg sok célom, tervem volt. Aztán belecart az élet, elengedtem, valami lesz.
2022. jún. 21. 09:01
Látom sokan nem értik miről beszélek nekem is vannak terveim csak nem görcsösen ragaszkodok hozzájuk nem idegesítem magam hogy mikor lesz már meg legyen pénz munka vagy akár párkapcsolat mert az ember idegesíti magát csak saját magadnak ártasz senki másnak
11. Soufflet (válaszként erre: 3. - Margarita Citokina)
2022. jún. 21. 03:44
Van egy csoves par, akik mindig a munkahelyem mellett dekkolnak. Szerintem toluk loptak a szoveget.
10. Soufflet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 21. 03:42

Ezert irtam a rugalmassagot.


Az en tetovalasaim az en hedonizmusomat szimolizalja, es azt, hogy tenni kell.

Nem lehet kiulni a nedves partra, hogy elvisz-e az ar-apaly. Vagyis lehet... De ez az ongyilkossag legrosszabb formaja, ami soha nem jonn be.

Meg sem teszem, csak talan elragad egy nagyobb ero? Es masnap szenvedni tovovabb.

Azert kell tervezni, mert ha nem ugrasz le egy biztos melysegbe vagy lovod fobe magad, akkor nem bizhatsz benne, hogy lesz holnap.


Jonnek a napi gondok...


Felhivnak, hogy az uj berleti szerzodest ejfelig kell alairni, rajossz hanyadika van. es nem tudsz tobbet a szeretoddel az "ures" lakasban hetyegni.


Aztan parszor megkerdezed magadtol, miert is elsz a volt paroddal?

Mi a pantlikaert hoxazol ilyen keson?

Valasz: bolond.



Es a masik is az. Mindegyik.


Es az en regi bolondom vissza fog koltozni 'Europaba", csak ido kerdese.


Igy lett vege a tortenetunknek.


De most az uj szerodessel uj letet. Te ilyenekre nem gondolsz?

9. 55Judit (válaszként erre: 6. - Bbf45bb770)
2022. jún. 20. 20:38
Én is. Többnyire. 😀
8. 55Judit (válaszként erre: 4. - Soufflet)
2022. jún. 20. 20:36
Mert különben csak sodródunk céltalanul.
2022. jún. 20. 19:48
Nekem is vannak álmaim,vágyait de már nem görcsösen ragaszkodom hozzájuk!
2022. jún. 17. 11:26
Így nem lehet élni kellenek kitűzött célok és valamiféle rendszer az ember életébe... Legalábbis ez tőlem távol áll hogy ahogy esik úgy puffan én irányítom az életemet
2022. jún. 14. 09:55
Én régebben nem szerettem ha azt mondták: majd lesz valahogy. De mostanában sajnos még egy napra előre sem igazán tudok tervezni.főleg egészségi állapotom miatt.
4. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 14. 01:19
Szerintem kellenek hosszu es rovid tavu celok, es rugalmasnak kell kell lenni, ha az elet mashogy hozza.
2022. jún. 13. 22:18

Szívemből szóltál. Én se terveztem, régebben sem, most már főleg. Hosszú távra pláne. Volt, hogy megtettem, az élet egy pillanat alatt elsöpört mindent. Egy perc elég, hogy semmivé váljanak a terveink.

"Valamin minden terved megdől, valami kiment az eszedből" (Dsida Jenő: Már majdnem elfeledted)

Na ez a "valami" bizony gyakran közbeszólt, aztán felhagytam mindenféle tervezgeti|ssel. Max. adott napi elintézni valókat tervezem meg.

2022. jún. 13. 18:50
Én is így vagyok ezzel ✌️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook