Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOS tanácsot szeretnék kérni, pls segítsetek! fórum

SOS tanácsot szeretnék kérni, pls segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
77. a25b44f6a3 (válaszként erre: 74. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:07
Valószínűleg nem otthon várna, hanem minden nap elmenne bulizni ?:-(
76. Felhoo (válaszként erre: 74. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:05
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet h fel se hívna hanem elmenne a barátaival inni...
2010. okt. 22. 13:04

Van egy régi fősulis ismerősöm: Még fősuli előtt összejött a csajjal, a srác minden egyes bulin ott volt, 10-en is kevesen lennék, hogy össze tudjuk számolni, hányszor csalta meg a barátnőjét. A barátnője sosem ment vele bulizni. De bizott a srácban, pedig biztosan tudta, hogy megcsalja...

Na azóta is együtt vannak, nem tudom megkomolyodott-e a srác, de már van egy gyerekük is.

Tanulság nincs. :D De ha már leirtam... :D

74. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 64. - Tütter)
2010. okt. 22. 13:04

szerintem itt a baj, nem tartja be a szabályokat.. mmint :) ez most megint viccesen hangzik.. de kb így van.. az a baj hogy csalódtam benne, ami azelőtt sosem fordult elő.. mert nem tartotta be amit ígért, hogy majd visszavesz, hogy mértékkel, és hogy velem is foglalkozik érdemben..


és azért nem őt teszem ki mert nem lenne hova mennie.. az tényleg nagyon durva lenne.. én tudok hova menni... és számomra az lett volna a lényeg ezzel a "műbalhéval" hogy ő üljön otthon egyedül és várjon engem mint én ezeken az estéken, és nem hívom és ő csak vár.. de igazából annak alapján amiket írtok.. már nem tűnik olyan eget rengető ötletnek...

73. a25b44f6a3 (válaszként erre: 71. - Eperke9)
2010. okt. 22. 13:03
Gondoltam válaszolok mielőtt felteszed a 3. megválaszolt kérdést, de bocs, ha ezen megsértődtél.
2010. okt. 22. 13:03

Szia!


Ez a korkülönbség.

Nem illetek össze, mert Te is érzed a korkülönbség problémáját (mert ez az), csak félsz beismerni magadnak. Hasonlón mentem át és szakítás lett. Nehéz volt, de jó volt így, hisz én meg nem akartam miatta eldobni 5 évet az életemből, amikor fiatalon munka mellett szórakozhat az ember, gyerek gondok nélkül. Ja és sajna ki is húzódott neki az egyetem, mert csúsztatott tárgyakat.

Érzed/tudod, hogy mit kéne tenned, csak félsz meglépni saját elhatározásból, ezért kértél segítséget val'szeg.

Légy erős!

71. Eperke9 (válaszként erre: 62. - A25b44f6a3)
2010. okt. 22. 13:02

Igyekeztem végig olvasni...

Bocsásd már meg, ha nem vettem észre...

Ja és nem neked írtam, ha nem tévedek...

Olvasd már végig :-)

70. a25b44f6a3 (válaszként erre: 68. - Felhoo)
2010. okt. 22. 13:01
Itt a kulcsszó, mindketten 21 évesek vagytok....
69. 768904cf2f (válaszként erre: 55. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:01

milyen szerződést? h ha szétmentek, fele lakás az övé? vagy kifizeti neked a felét, és mehet? vagy használhatja ő is, ?azt ha mégis nem működne akkor felviszi a leendő nőjét?


éretlen a srác, nem szabadott volna belemenni egy ilyenbe! Ha annyira minden rendben volt köztetek, akkor nem fordulna elő ilyen, mint most. Ha már ott tartotok, h lakást vesztek, akkor már kell valami szellemi érettség a kapcsolathoz, ha ő azt mondja veled akar élni, akkor evidens h nem jár bulizni, vagy nem nélküled, vagy csak ritkán. Na szóval érted.. ezt a kapcsolatot én inkább úgy látom, mintha társak lennétek, inkább lakótársak. Sajnálom, ez így jön le, ki vagy használva. Semmi se garancia, h lezajlik az egyetemi évek, azt nem lesz más indoka bulizni, az ilyenek sose adják fel a szórakozást! Vagy veled jár el, vagy nélküled, de hosszú távon a nélküled bulin én elgondolkodnék...

68. Felhoo (válaszként erre: 60. - Ministry)
2010. okt. 22. 13:00

Én is és a párom is 21 évesek vagyunk!

Nem kell bemutatni a korszakot! Attól függetlenül, hogy együtt vagyunk nem maradunk le semmiről! Az h kapcsolatban él vki nem halálos ítélet! HA meg valaki nem bírja kötöttségeket akkor meg legyen benne annyi gerinc, h felismerje h ez neki nem megy, és ne kényelemből maradjon a párjával!

67. 274c9996b8 (válaszként erre: 63. - Eperke9)
2010. okt. 22. 12:59
Nem feltetlen :)
66. 274c9996b8 (válaszként erre: 50. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 12:57

Ertelek , viszont sajat tapasztalatbol mondom azt hogy , igenis meglehet "nevelni" egy pasit , de semmi köszönet nincs benne !

Ha elfogadod a mostani helyzetet es turelmessen varsz , minden szepen ugy fog alakulni , ahogy azt te szeretned ! Viszont ha megallas nelkul mondod a magadet,a serelmeidet elöbb,utobb vege lessz a kapcsolatodnak.

65. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 54. - Ministry)
2010. okt. 22. 12:57

nem tiltom egyáltalán, csak próbálom megértetni vele, hogy én is itt vagyok.


na... oké tisztázzuk :)


nem tartom el. ad bele.. az ő pénze is benne van, abban hogy nekünk kaja legyena hűtőben, és nélküle lakás sem lenne, minden pénzét belerakta ebbe.. ő adta az önrészt a hitelbe! azért az nem kevés pénz.. anyukámmal a hátam mögött szervezték az egészet, hogy amíg nem tuti minden, ne éljem bele magam...

és nem egy hete vagyunk együtt hanem majdnem három éve..

és ez igenis tökéletes volt úgy, ahogy volt.. csak valamiért.. gondolom ez is valami gyerekkori törés... nagyon vágyik arra hogy minél többen szeressék...

64. Tütter (válaszként erre: 48. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 12:56

azért felszínes, mert csak a buliról, a piáról, és talán a nőkről szól. Neki lehet nem, de a többieknek biztosan.

Amúgy meg miért te mész el? miért nem az ő cuccát pakolod össze, és rakod ki az ajtó elé? Lehet attól is észbekapna... Ha a te lakásod, miért Te akarsz elmenni? Vagy cserélj zárat, meglepődik majd, ha nem jut be... Ezek igazából nem jó megoldások, olyan kisiskolásnak tűnik. Megijesztem és mi lesz? Megijed és kész. ÉS ha nem rohan utánad egyből? És még másodjára sem? Csak majd jövőhéten eszébe jut, hogy hol lehetsz?

A műbalhék nem oldják meg az életünket. Ha értelmes srác akkor kössetek egyezséget: olyat, ami mindekettőtöknek jó. Ő is enged, te is engedsz valamiből. És BE kell tartani a szabályokat!

63. Eperke9 (válaszként erre: 58. - 274c9996b8)
2010. okt. 22. 12:56
"Tűrje el." Ez nem azt jelenti, hogy hunyászkodjon meg, s szorítsa háttérbe a saját érzéseit???
62. a25b44f6a3 (válaszként erre: 59. - Eperke9)
2010. okt. 22. 12:55
olvasd már végig ezen rég túl vagyunk....meg az előző kérdéseden is
61. Tamianyu (válaszként erre: 1. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 12:55

Elolvastam a"regényedet":D A hsz-at még nem.

Szerintem egyikőtökkel sincsen semmi baj,egyszerűen a korkülönbség,nem vagytok egy korosztály.

Te már egy 26 éves felnőtt nő vagy,aki talán már megállapodna,esetleg házasság gyerek is szóba jöhetne,a barátod meg egy 21 éves fiatal egyetemista,aki most éli ki magát.Mikor bulizzon tombolja ki magát,ha nem most?Nála most van itt az ideje.Te meg már komolyabb kötöttebb kapcsolatra vágynál,Ő még nem.

Szerintem semmi képen nem jó,ha akadályozni akarod Őt ebbe a fajta életmódba most.Vagy elfogadod és megvárod amíg felnő,vagy elhagyod.De ne ijesztegetni akard,zsarolni,annak nem szokott jó vége lenni.Ne neki kell belátni,hogy nem jól vagy úgy ahogyan él,hanem neked,hogy Ő ég csak 21 éves.Az én véleményem egyébként az,hogy ne áltasd magad,mert lesz még más nő is az életében.És ez így is van rendjén.Ennek is most van itt az ideje,nem akkor amikor már feleség gyerek van.

60. Ministry (válaszként erre: 56. - Felhoo)
2010. okt. 22. 12:55

De 21 éves!!!!

Mégis mit lehet tőle várni???

Van egy ismerős házaspár, a pasi 23, a nő 28.

2 éves lesz a gyerek.

A csaj idősebb, komolyabb volt, házasságot akart, gyereket stb. A srác lemondott mindenről a szerelméért.

Most válnak. A srác rájött, hogy a csaj miatt mindenből kimaradt. Az egyetem alatt tanult, és gyereket pelenkázott. Aztán talált egy korabeli lányt.... A többit szerintem nem kell leírnom.

59. Eperke9 (válaszként erre: 55. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 12:53
Közösen vettétek a lakást?
58. 274c9996b8 (válaszként erre: 47. - Eperke9)
2010. okt. 22. 12:53

Szia !

Nem azt irtam hogy ,"neki" kell meghunyaszkodni , csak azt hogy , turje el ezt az idöszakot :)

Mert elöbb nem volt ilyen , ugyebar ?

Senki nem szereti ha mindenben gatoljak es mindent felhanytorgatnak, nem ?

Az ember eltudja foglalni magat , mert hosszutavon semilyen kapcsolat nem muködik ha örökke az ember nyakaban log a parja.

57. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 53. - 5f6073c825)
2010. okt. 22. 12:52
ebben pedig... egészen biztos vagyok.
56. Felhoo (válaszként erre: 49. - Ministry)
2010. okt. 22. 12:52
Viszont a srácnak fel kell ismernie, h kapcsolatban él, és ha nem szán egy kis időt sem a barátnőjére kettesben akkor hamarosan már nem lesz barátnője!
55. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 46. - 768904cf2f)
2010. okt. 22. 12:51
a lakást tavaly télen vettük.. még minden rendben volt.. és nem hinném hogy buta lennék.. szerződést írtunk minden esetre...
54. Ministry (válaszként erre: 46. - 768904cf2f)
2010. okt. 22. 12:51

Ebben egyetértek.

Én tuti elkérném a lakbér, hitel, rezsi és minden egyéb felét. Még hogy én tartsak el egy olyan pasit, akinek nem vagyok fontos!!!


Kell a különlét, de nem mindig. Vagy vele mész, vagy megvárod, amíg vége.


És igaza van annak, aki ízt írta, az anyjaként fog rád tekinteni. Elvégre nyávogsz neki, hogy nem szabad stb. Előbb-utóbb keresni fog egy olyan lányt, aki nem tiltja őt a buliktól, sőt vele megy.

2010. okt. 22. 12:51
...és abban se legyél biztos, hogy nincs nő a dologban. Tudom, nem ez a lényeg, de az ilyen embereknél adja magát....
52. Eperke9 (válaszként erre: 50. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 12:50

Beszáll valamivel a rezsibe?

Albiba laktok? Vagy tied a lakás?

51. Felhoo
2010. okt. 22. 12:50

Egyik félnek sem szabad magát feláldoznia egy kapcsolatban! MErt abból még nagyobb gubanc lesz amikor vége az egyetemnek, és évek óta ezt várta, hogy végre vége legyen, és mikor a fiú előáll a következő héten h bulizni menne a régi csoporttársakkal, akkor fogja rázúdítani h nem azért várt évekig h ő se vegyen róla tudomást!

Ez nem így működik!!!

50. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 41. - 274c9996b8)
2010. okt. 22. 12:49
nem korlátozom... én egy balanszra törekszem... kompromisszumot szeretnék.. nem hiszem hogy nekem abszolút elfogadónak, sőt elviselőnek kell lennem és tolerálnom kell bármit is tesz, hiszen egyetemista, héééé...
49. Ministry (válaszként erre: 43. - Felhoo)
2010. okt. 22. 12:48

Nem, de írta, hogy semmit nem csinálnak együtt.

Meg ő sem jár el bulizni, pedig szeretne.

Nem biztos, hogy ez lesz a megoldás, de talán jobb, mint otthon ülni egyedül, és azon keseregni, hogy mit csináljak...

48. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 37. - Ministry)
2010. okt. 22. 12:47

csütörtökön vannak a legnagyobb bulik mert mindenki vidéki jóformán és ugye péntek este már nincsenek ott, hisz hétvégére mindenki hazautazik.. pénteken nincs semmi punnyadás van meg józanodás...

el szoktunk menni minden hétvégén barátokhoz beszélgetni, borozgatni... de az más jellegű, persze...


nálunk :) 35 nm a lakás :) és van egy kiscicánk is.. nem annyira szerencsés, de nálunk is volt ilyen társasjátékozás rendszeresen.. sokszor hozta a barátait is... de az a baj hogy ezek az egyetemi emberek.. nem barátai...

a régieket meg is kedveltem.. de ez a mostani mind felszínes...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook