Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOS tanácsot szeretnék kérni, pls segítsetek! fórum

SOS tanácsot szeretnék kérni, pls segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
107. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 97. - Marjann)
2010. okt. 22. 13:23
:) köszi!
106. Tamianyu (válaszként erre: 100. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:23
17 évesen ezért szakított????Mert 18 volt amikor veled összejött.Vagy félre értettem valamit?
105. Tütter
2010. okt. 22. 13:23

Lépjünk már túl azon, hogy nem kellett volna, meg igy kellett volna, meg úgy kellett volna. Ami megtörtént azon már nem lehet változtatni. Megoldást keressünk :) Jól mondom? ;)

Én a hűtőre szavazok :)

104. Lavéria (válaszként erre: 102. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:22
Egyetértek.
103. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 98. - Tütter)
2010. okt. 22. 13:22

:) én felvetettem neki hgoy legyen koleszos...

de azt nem akarja mondván akkor nem tanulna semennyit..

102. Tamianyu (válaszként erre: 95. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:22

Nem persze.A drámai pont az,hogy akár elfogadod akár nem,Ő egy 21 éves fiatal fiú,és nem 31.

Te meg egy felnőtt nő vagy mellette.

Ebből adódik minden problémátok.

Ha meg nem,és nem növi ki ezt a korszakot,akkor reménytelen a helyzet.De Te ismered,hogy sejtsd lesz e változás.Nem bántani akartalak,csak egyszerűen nem vagy hajlandó elfogadni azt ami tény.

101. Eperke9 (válaszként erre: 94. - A25b44f6a3)
2010. okt. 22. 13:21
Amúgy keresgess, ha akarsz...jó lenne ha tálnál egy kis jóindulatot is a sok keresgélés közben...
100. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 93. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:20

ööö...jó.. szóval egyrészt.. mi ezt terveztük...

nincs családja, nagyon szeretne.. és babát is, igen.

és ő hozta fel anno ezt az egészet.. volt olyan lány akivel azért szakított mert a lány azt modnta hogy neki soha nem kell gyerek.


én is akarok majd, persze.. de még én is csak tavaly diplomáztam..

szóval bármilyen hihetetlen amikor még komoly volt (pff :D)akkor mindezek a témák még nálam is jobban foglalkoztatták...

99. Eperke9 (válaszként erre: 94. - A25b44f6a3)
2010. okt. 22. 13:20

Én meg arra írtam, hogy egy kapcsolat nem működik úgy, hogy én szeretlek, mindent megteszek, lenyelek, a másik meg nem tesz semmit, sőt...

Hosszú távon nem megoldás a várakozás, de legalább is sülhet el rosszul is...

98. Tütter (válaszként erre: 90. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:18

Igen, gondoltam, hogy 35nm-be nem fér bele a kisszoba is. :(

Van akinek elég egy végigbulizott év, van akinek egy élet is kevés a bulizásra. Erre nincs garancia, hogy mikor unja meg. A férjemet már emelővel sem tudnám elvinni egy táncos helyre, pedig anno egy buliban jöttünk össze.

97. Marjann (válaszként erre: 92. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:18

Szerintem próbáld "leszarni". Tudom, hogy rettenetesen nehéz, nem mondom, hogy tudom mit érzel, az én estem csak hasonló volt (ott más is volt a probléma gyökere). Hagyd, csinálja, amit akar. Ha akar menjen bulizni. De ha 4kor ér haza, aludjon a kanapén, nehogy felébresszen téged. Ha meg olyanod van, akkor aludj anyukádéknál, ő meg mehet haza az üres lakásba. Lehet ezt szépen is csinálni, annyit kell mondani neki, hogy nem szeretsz egyedül lenni, menjen el a haverokkal ha szeretne, de te inkább a szüleidnél alszol, mert jó ha van társaság. Aztán másnap, meg hétvégén lehettek kettesben.

Sajnos ez egy ilyen bicikli, egyetem :( Remélhetőleg kinövi, csak ne dilizz bele teljesen :(

96. Eperke9 (válaszként erre: 91. - A25b44f6a3)
2010. okt. 22. 13:18

Valóban, ezt nem vetem észre...

De azért normálisabban is megírhattad volna... na mindegy.

95. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 85. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:17

drága.. ő most lett gyerek újra, az egyetem óta.. hülyén hangzik de így van...


és könyörgöm akkor mi van ha vettünk egy lakást? majd eladjuk, és elbúcsúzunk, ha éppen annak kell történnie.. nem hiszem hogy ez a drámai pont a sztoriban...

94. a25b44f6a3 (válaszként erre: 89. - Eperke9)
2010. okt. 22. 13:17
Ezt arra válaszoltam, hogy ő azt mondta, hogy szereti és vele akar maradni ergó az a variáció kiesett, hogy szakítsanak. Visszakeressem neked azt is?
93. Tamianyu (válaszként erre: 86. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:15

Senki nem vonja kétségbe,hogy ne szeretnétek egymást.De ez az 5 év ebben a korban ilyen problémákat vet fel.Nem ugyan arra van szükségetek,nem ugyan olyan jellegű kapcsolatra.

Én egyébként nem támogatnám,ha a gyerekem ilyen fiatalon bárkivel lakást akarna venni.Azt azzal kell,akivel házasságot közös életet családot tervezünk.

92. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 83. - Marjann)
2010. okt. 22. 13:15
azt hiszem hasonlóan gondolkodunk...
91. a25b44f6a3 (válaszként erre: 82. - Eperke9)
2010. okt. 22. 13:14
olvasd el a 42. választ visszakerestem neked.
90. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 81. - Tütter)
2010. okt. 22. 13:14

hahahaha! eddig ez tetszik a legjobban :D

nem rossz az ötlet amúgy, most komolyan :D


a másik szobában hortyogással az a baj hogy egyszobás a pecó :D

89. Eperke9 (válaszként erre: 84. - A25b44f6a3)
2010. okt. 22. 13:13

És ha nem növi ki?

Elcsesz az életéből 3-4-5 évet?

88. Felhoo (válaszként erre: 78. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:13

Hát ugye beszélni kéne felnőttek módjára.. Amin mint már írtad túl vagytok. És egyelőre 0 változás. Hát én nem tudom már, h mit kéne tenned... HA még egyszer leültök beszélni az nyaggatás, várhatsz de az sem garantált siker.

Te ismered a párod, nincs vmi olyan dolog amivel vissza tudod rángatni a földre?

87. Lavéria (válaszként erre: 78. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:13
Jajj, ne húzd fel magad, nem akartam megmondani, mit tegyél, csak leírtam, hogy volt ilyen eset is. Mivel nagyon hárítasz, már tudod mit fogsz tenni, úgy érzem. Akkor nincs is kérdésed, nem?
86. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 76. - Felhoo)
2010. okt. 22. 13:11

:D na neeeem :D azt azért nem :D


gyerekek... nekünk nem rossz amúgy a kapcsolatunk, sőt! basszus... mi szeretjük egymást. nem ilyesmivel van a gond.. csak ez a mértéktelen bulizási hajlandóság benne.. na ez kurvaszar... ezen szeretnék változtatni és eddig nem sikerült.. és igen, kicsit kétségbeestem meg érzem hogy lassan betelik a pohár ilyen téren..

85. Tamianyu (válaszként erre: 65. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:11
Hát ez az!Ő 18 volt amikor Ti járni kezdtetek,azaz gyerek még.Szerintem is butaság volt közösen lakást venni.
84. a25b44f6a3 (válaszként erre: 78. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:11

Ez esetben, ha tényleg vele akarsz maradni akkor 2 lehetőséged van:

1. tovább cseszteted és neki lesz elege, és/vagy lesz egy másik csak aki szerint Te "rátelepedtél" és ő a megmentő...

2. békén hagyod, szenvedsz és türelemmel megvárod, amíg kinövi

Szar egy helyzet, de szerintem olyan variáció nincs, hogy megváltozik...soha senki nem változik meg, csak a körülmények, ez az én véleményem.

2010. okt. 22. 13:10

Ministry, ne haragudj, de a ti esetetek kicsit más. Ők együtt élnek. Amikor ti összeköltöztetek már egyikőtök sem volt egyetemista.

A gond itt az, hogy mindkettejüknek más az életvitele. Egy egyetemista bulizni jár, nincs is ezzel baj, de egy dolgozó nő nem teheti meg azt, hogy hét közben hajnalig piáljon valahol. Arról nem beszélve, hogy kétlem, hogy jól tudná magát érezni egy ismeretlen, egyetemista társaságban. Más az, ha közös barátokkal elmentek házibuliba, vagy csak kettesben egy discoba.

Nem akarok pesszimista lenni, de én úgy tapasztalom, hogy ha valaki egyetemre megy, akkor megváltozik az élete. Sok kapcsolat borul itt föl. Mindkettejüknek jogos az igénye, egy egyetemista bulizni akar, egy dolgozó nő hétközben pihenni, hétvégén közös programot a párjával. DE! Ha valaki összeköltözik a párjával, akkor igenis köteles tartani magát a közös szabályokhoz. Teszem azt, a fiú elmehet hetente egyszer a haverokkal bulizni, de ne verje fel azt, aki másnap korán dolgozni indul. És az egyetem meg a haverok sosem lehet indok arra, hogy hanyagolja a másikat.

82. Eperke9 (válaszként erre: 73. - A25b44f6a3)
2010. okt. 22. 13:10
Te hol látod azt a választ pl. hogy közös-e a lakás?
81. Tütter (válaszként erre: 74. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:09
A szabályokat leirjuk, hűtőre kifüggesztjük. Elég pl, ha csak kétszer megy el bulizni egy hónapban. vesztek egy szép nagy naptárat, és beirja mikor akar menni. Akkor nincs apelláta. Nincs más alkalom, és ő is látja, hogy ez igy megy. Vagy mehet a másik szobába részegen hortyogni, és nem ébreszt fel, amikor hazajön... Nehéz eset..
80. Tamianyu (válaszként erre: 60. - Ministry)
2010. okt. 22. 13:08
Ez szinte törvényszerű ebben a felállásban sajnos.
79. a25b44f6a3 (válaszként erre: 75. - Tütter)
2010. okt. 22. 13:08
Hát ez elég szomorú.
78. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 72. - Lavéria)
2010. okt. 22. 13:08

nem.. én nem akarok szakítani!

és ha eddig nem volt baj a korkülönbség akkor nem hiszem hogy pont most kellene annak lennie.. és a hányattatott sorsa miatt is egyébként jóval érettebb mint bármelyik 21 éves fiú...

én nem abban gondolkozom hogy ááá igen ez nagyon szar csak félek az egyedülléttől, a fájdalomtól az élettől nélküle...

nem.. tudom hogy mindennap ugyanúgy felébrednék reggel és menne minden ugyanúgy tovább számomra is.. túllennék rajta egyszer.. de én vele tervezem a jövőmet, és nem mással.. és tudom hogy ő is.. egyúttal meg is ragadném az alkalmat :D szóval nem, nincs másik nő, és nem hiszem hogy ilyen téren ne élte volna ki magát.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook