Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOS tanácsot szeretnék kérni, pls segítsetek! fórum

SOS tanácsot szeretnék kérni, pls segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
137. Tamianyu (válaszként erre: 136. - Marjann)
2010. okt. 22. 14:02

Húúú,de értetlen kekec egy nő vagy!

Te értelmezni nem tudsz,vagy más bajod van?

Azt írta,szerinte más mint a többi 21 éves,mert Ő már korán elkezdte a bulizást..stb.Vagyis 18 éves korára kb kiélte magát.Hát ez sajnos nem így van,még akkor sem,ha mondjuk már 13 évesen elkezdte.

Ha még mindig nem érted,akkor írj és elmagyarázom,hogy értettem jó???!

136. Marjann (válaszként erre: 130. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:57
Légy szíves mutasd meg, hogy hol van arról szó, hogy 13 évesen már züllött?
135. Tütter
2010. okt. 22. 13:52
Nem, nem. Nekem volt 21 éves barátom, aki mindeképpen el akart venni engem, pedig csak 18 voltam. És már megvette a jegygyűrűt, és jött megkérni, és én imádtam, és igent mondtam, de anyukámék nem engedtek. Azt mondták szó sem lehet róla. Én duzzogtam, a vége szakítás lett. És milyen jól tettem, hogy nem mentem hozzá. Ma már tudom, akkor nem tudtam. De a lényeg, hogy van 21 éves srác, aki komolyan gondolja... JA, 3,5 évet voltunk együtt, végig velem tervezte az egész jövőjét... Vannak érett pasik, és nem kell hozzá az sem, hogy árva legyen.
134. Eperke9 (válaszként erre: 132. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:51

Szerintem is homokba dugod a fejed.

Azt kell eldöntened, hogy ha együtt maradtok, a hátralevő időben is homokba szeretnéd-e dugni a fejed? Mert nem hiszem, hogy változni fog, sőt ha most lenyeled ez lesz a természetes neki...

133. Tamianyu (válaszként erre: 131. - Eperke9)
2010. okt. 22. 13:51

Igen,ebben is van valami....

De jó,nem hergellek tovább:D

Remélem boldog leszel,ha nem vele,akkor majd mással.

132. Tamianyu (válaszként erre: 129. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:49

Az a te bajod,ha homokba dugod a fejed.

A realitás akkor is ez.Persze jogod van áltatni magad.Te kérdeztél,és nem írtad,hogy csak azt vagy hajlandó elfogadni,ha valaki arra biztat neveld meg,majd olyan lesz amilyennek szeretnéd.

131. Eperke9 (válaszként erre: 129. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:47
Szerinted akkor ő mit gondol? Lehet, hogy csúnyán fogalmazok, de ha tényleg annyira szeretne nem menne folyton bulizni a haverokkal. És bárki bármit mond ez kortól, iskolától független. Ha szeretek valakit vele akarok lenni... nem a haverokkal.
130. Tamianyu (válaszként erre: 127. - Marjann)
2010. okt. 22. 13:46

Az,hogy egy fiatal megkezdte már a züllést 13 évesen,nem jelenti azt,hogy 20 éves korára felnőne.Még akkor sem ha állami gondozott volt.Sőt,akkor pláne nem.

Attól függetlenül akarhat majd normális családot,de nem most.A fórum indító leírásából ez jön le.Amíg vadul szerelmes volt belé,addig vissza fogta magát,de már rájött még fiatal,most kell kiszórakoznia magát.Nincs ebben semmi rendkívüli.Az sajnálatos,hogy a párját bántja ezzel,de akkor is csak 21 éves még!

129. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 119. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:42

én nem haragszom.. csak nem hiszek abban amit te írsz..

szerintem rohadtul nem érdemes úgy együtt lenni valakivel hogy azt gondolod, aha, ez most még két év aztán kifújt és keresek egy 38 éves földrajztanárt.. mivan?

és nincs olyan, hogy "ilyen kapcsolatok"...


nem haragvás.. kíváncsi vagyok más emberek véleményére, de attól még megvan a magamé.. pl erről az, hogy butaság, és álmodni mindig kell, nem csak 17 évesen..

128. Eperke9
2010. okt. 22. 13:41

Én is úgy érzem, hogy neked fontosabb a kapcsolat, mint neki.

Nem bántásból írom, de én úgy gondolom, hogyha valaki szerelmes (úgy igazán) akkor arra vágyik, hogy a másikkal legyen, amikor csak teheti. Akik szerelmesek kettesben is jól érzik magukat, s nem érzik, hogy hiányozna az életükből a buli, vagy bármi.Ezt nem azt jelenti, hogy nem mennek társaságba, de semmiképp sem külön. S bár tudom más egy lány és egy fiú, de én nem is éreztem volna magam jól, ha mindig a szerelmem nélkül mentem volna bulizni.

127. Marjann (válaszként erre: 126. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:41
Én csak azt mondom, hogy ne hasonlítsuk egy olyan 21 éveshez, aki családban nőtt fel. Igenis lehet, hogy ő 18 évesen komolyan gondolta a gyerek dolgot. Most meg örül, hogy van egy csapat, aki befogadta. Neki kéne helyretenni a kis agyában, hogy mi a fontosabb.
126. Tamianyu (válaszként erre: 124. - Marjann)
2010. okt. 22. 13:40
Miért ne lehetne?Talán majd később.Most még bulizni élni szeretne féktelenül.
125. Tamianyu (válaszként erre: 122. - Lavéria)
2010. okt. 22. 13:39

Ez csak józan reális gondolkodás.

Amúgy igen valószínű,hogy pár év múlva nem jelentene ekkora gondot a korkülönbség.

Persze ez a természetétől is függ,van akinek sosem nő be a feje lágya.

124. Marjann (válaszként erre: 119. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:37
Ne haragudj, alap esetben egyet is értenék veled, de ne feledd, hogy ő nem egy "átlagos" 21 éves. Család nélkül, túl korán kellett felnőnie. Gondolom. Nem látunk a fejébe, de nem csodálnám ha minden álma egy normális család lenne.
123. Eperke9 (válaszként erre: 119. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:35
Egyetértek.
2010. okt. 22. 13:34

Na, jó, többet nem írok. Egyikőtöket sem ismerem, csak a leírtakat tudom értelmezni. Neked fontosabb a kapcsolat, mint neki. Mert fontosabb - ez kiderült.

Így akarod leélni az életed vagy sem, hogy ez végig ott lehet. Mert az ilyen bármikor feljöhet, bár (kicsi rá az esély), de benőhet a feje lágya is.

A korkülönbség később már nem okoz ennyi gondot, de ebben a korban igen. ég mindig nem értem, hogy mit tud adni ennyi buli, amit Te nem vagy ami mellett labdába sem tudsz rúgni.

Nem sértegetek, nem okoskodok többet, minden jót.

2010. okt. 22. 13:34

a koleszt azért gondoltam mert akkor ő bulizhat szabadon, nem zavar engem hajnalban.. és találkozhatunk bármikor meg persze ettől függetlenül együtt is lakhatunk... áá na mindegy én úgy gondoltam mintha neki is lenne "lakása" értitek?...



hú bocsi gyerekek kicsit off leszek.. elvégre én most melóban vagyok...:D:D majd jövök még..

120. Eperke9 (válaszként erre: 117. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:34

Ezt értettem az előbb is.

Csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy nekem pl. szarul esett volna, ha ezt mondja.

Én ilyen esetben azt szerettem volna hallani: "Nem szeretnék koleszos lenni, mert szívesebben lennék veled."

119. Tamianyu (válaszként erre: 111. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:33

Komolyan gondolta 17 évesen?!ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

Ne írj már hülyeségeket!Annyi mindent komolyan gondolunk tizen huszon évesen,aztán pár év múlva meg totál az ellentétét ahogy felnövünk.Hogyan tervezhetne egy 20 éves előre egy életre?Ebben a korban álmodozunk,és kb 30%-a megvalósul.Jó esetben.Miben lenne Ő más mint a többi 21 éves?40 éves gondolkodása van?Nem hiszem,hiszen a saját korosztályában érzi jól magát,az arra jellemző életformával.Tudom,hogy biztatást szeretnél itt olvasni,hogy meg fog változni ha kellően erőszakos leszel,és beszabályozod,de szerintem nem így van.Az ilyen kapcsolatok csak 1-2 évig működnek ahogy elvárod,aztán rájön "élni" akar.

Ne ránk haragudj egyébként a józanságért,te kértél tanácsot.

118. Marjann (válaszként erre: 114. - Eperke9)
2010. okt. 22. 13:30
Ja hát igen. De nem tudjuk milyen hangsúllyal mondta a srác. És a fórumindíó m,ennyire gondolta komolyan az ajánlatot.
117. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 108. - Eperke9)
2010. okt. 22. 13:30
ezt nem értem... mondta hogy ott minden este buli meg szobabuli meg káosz meg minden... nem akar koleszos lenni mert akkor nem is halanda az egyetemmel... mert egyébként nem tanul rosszul..
116. 274c9996b8 (válaszként erre: 113. - Lavéria)
2010. okt. 22. 13:30

Igen mas volt a szabaly es mind a mai napig csaladonkent mas lehet a szabaly :)

Az en nagyszuleimnel elöbb jött a gyerek es utanna az eskuvö ! Ami ugye ritkasag volt akkortaj , de volt :)

115. Tütter (válaszként erre: 110. - Lavéria)
2010. okt. 22. 13:29
Ez igaz. Viszont kompromisszumok nélkül egyetlen kapcsolat sem működik. Közösen terveztek mindent. Biztos vagyok benne, hogy ez egy nagy szerelem. Már csak azt kellene megtudni a sráctól, hogy mi az, amit ő áldozni tud erre a kapcsolatra. Ha semmit, akkor hiába sajnálgatjuk, hiába mondogatjuk, hogy jaj szegényke, pedig hogy szereti, úgyis vége lesz előbb- vagy utóbb.
114. Eperke9 (válaszként erre: 112. - Marjann)
2010. okt. 22. 13:28

Nem erre gondoltam...

Nem az a normális érv-ha valaki szerelmes és párjával él-hogy nem szeretne külön élni, s inkább vele élne???

Itt én erre gondoltam.

113. Lavéria (válaszként erre: 109. - 274c9996b8)
2010. okt. 22. 13:27
A nagyszüleink korában más volt a 'szabály'. Más elveik voltak, gondolom esküvő nélkül nem költöztek volna össze,nem vettek volna lakást, stb... Nem szerencsés a hasonlat.
112. Marjann (válaszként erre: 108. - Eperke9)
2010. okt. 22. 13:26
Hát nem tom.. ha állami gondozott lennék és egész életemet egy bazi nagy koleszben töltöttem volna, akkor én se szívesen mennék...
111. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 106. - Tamianyu)
2010. okt. 22. 13:25

hát.. ő azzal a lánnyal pl komolyan gondolta.. és a lány mondta hogy neki a gyerek az nem.. és akkor már ő gondolta úgy hogy hát akkor nem ez a lány lesz életem párja... na mindegy... ezt kb csak azért írtam hogy értsétek hogy neki ez mennyire fontos.. és hogy ő igazából azért nagyon más mint a legtöbb 21 éves...


én értem hogy van köztünk 5 év.. de akkor ez eddig miért nem volt baj? igazából tökmindegy lenne a korkülönbség.. ha én is 21 lennék de dolgoznék ugyanitt lennénk...


az egyetem megváltoztatta....

110. Lavéria (válaszként erre: 105. - Tütter)
2010. okt. 22. 13:25
Feltételezzük eleget beszéltek. Nem sikerült, süket fülekre talált. Mi lesz később, amikor majd gondok jönnek és akkor 'sem' beszámítható.
109. 274c9996b8 (válaszként erre: 95. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:24

A korkulömbseg miatt ne izgasd magad szerintem.Az en nagyszuleimnel is a nagymamam joval idössebb volt a nagypapatol es megis boldog hazassagban eltek vagy 60-evig :)

Kulönben mindenki tudja azt hogy , nincs garancia arra hogy egy fiu felnö , mert vannak böven 40-50-60-evesek is akik meg mindeg ugy viselkednek mintha 18-evesek volnanak :)

108. Eperke9 (válaszként erre: 103. - .fbpojzondpt.)
2010. okt. 22. 13:24

Azért nem akar koleszos lenni, mert akkor nem tanulna semmit?

Nem bántani akarlak,de nem túl biztató érv:-(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook