Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » SOS szerelem! fórum

SOS szerelem! (beszélgetős fórum)


1 2
18. puma75 (válaszként erre: 17. - Cicumaci)
2008. márc. 20. 10:27
Cicumacinak igazat addok .ne hagyd hogy kihasználjón.
17. cicumaci (válaszként erre: 4. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 19. 21:28
Szerintem meg sem érdemelne! idézek irásodból,.....Hogy nem fogad el teljesen.(nem akar gyereket,nem vesz feleségül,nem közösködik semmiben és meghagyja nekem a visszafelé vezető utat)Az hogy flörtöl itt-ott,hogy látom rajta a reményt hogy hátha szebbet jobbat fiatalabbat okosabbat stb stb-t kap nálam.....mért engeded magad ennyire megalázni? Tudod minek tart téged? Potléknak:(,ha nem talál jobbat ,akkor jó vagy te is? Dobjad minél hamarabb,mert egy ilyen nem érdemli meg,hogy szenvedj érte! Bocsi,de ez az én véleményem.
2008. márc. 19. 15:35

Hát nem tudom! tele van hasonló fórummal a hoxa! :D


Szerintem ha öszinte egy kapcsolat és azonnal szólunk egymásnak ha gond van igenis lehet tudni, hogy önzők vagyunk!

Csak sokan harcnak fogják fel a kapcsolatot, hogy bebizonyitsák ök az erösebbek vagy éppen alá akarják rendelni magukat a párjunknak!

Meg szerintem ha mást nem az ágyban az orgazmus után meg lehet egy nő szemében látni, hogy akkor most müböl van e az emberrel vagy boldog-e mint egy jól lakott napközis!

2008. márc. 19. 15:32
Amúgy értelek,csak emígy nem!
14. dee7182d35 (válaszként erre: 13. - F39a34943d)
2008. márc. 19. 15:32

De te ezt olyankor nem tudod,hogy önző vagy!

Szerintem nehéz ilyen helyzetben a döntés,pláne ha nem csak 1-2 hónapot huztak le együtt.Biztos tudja mit kéne tennie az eszével,csak nem akarja elhinni.Nekem olyan naívnak tünik az ilyen,vagy nagyon fiatalnak.

2008. márc. 19. 15:28

Inkább ne legyen barátnőm mint tönkretegyek valakit az önzésemmel meg az egómmal!


na!

2008. márc. 19. 15:27

Nálam ilyen nem fordulna elő mert első a szeretet és az öszinteség! Én bele sem mennék egy ilyen kapcsolatba ahol szenvedne mellettem a kedvesem! Ha más nem napi 10-15 percet csak ki tudok szoritani arra, hogy egy kicsit VELE foglalkozhassak és megtudjam jó e velem neki.


Az a baj, hogy a Buxa pasija cseszik figyelni rá! Ha neki igy jó lelke rajta éldegélje vele az életét!

11. dee7182d35 (válaszként erre: 10. - F39a34943d)
2008. márc. 19. 15:21
Fordított helyzetben is ilyen határozott lennél?Már ha rólad lenne szó!Azt mondom helyesen írsz,de nekünk könnyű a szöveg,nyilván ha benne lennénk,akkor nem lennénk ilyen határozottak nem?Vagy igen?
2008. márc. 19. 15:17
üngyülibüngyülivel nem megy sokra az ember!
9. dee7182d35 (válaszként erre: 8. - F39a34943d)
2008. márc. 19. 15:15
Kicsit nyers,de igaz.
2008. márc. 19. 15:13

Ha neked jó igy akkor meg mit sirsz itt?


Nem értem a hozzád hasonló lányokat!


rinak, hogy nem érti meg a páruk de mégis velük vannak ahelyett, hogy kibacnák őket a toszba és keresnének egy másikat!

Az az indok, hogy félnek az egyedülléttöl a lehető leghülyébb indok hisz igy is egyedül vannak csak van mellettük egy olyan fax aki jól nem érdemli meg őket!

Önámítás önbecsapás önkinázás felsö fokon ! ... addig amig a pasi teljesen le nem építi az önbecsülését és nem tud majd egy normális pasit szerezni emiatt!

7. 9778ca1817 (válaszként erre: 6. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 19. 15:08
Miztos vagy Te ebben? Mármint a művégtagban :P
6. 20eebe3d4c (válaszként erre: 5. - Denique)
2008. márc. 12. 16:17

Eszemben sincs küzdeni érte.Sem a kapcsolatért.Én úgyérzem hogy mindent megteszek ami csak tőlem tellik.Ha ez nem elég neki akkor tehet egy szívességet.

Amúgy ráérek,nem sürgős és még mindig jobb mint egy műfarok.

Ha adódik jobb és biztosabb és olyan aki többre becsül,akkor lelépek a francba és kész.Ennyi a történet.

5. denique (válaszként erre: 4. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 12. 15:42

Miért engeded, hogy lassan történjen meg ez a dolog? Nem éri meg egy ilyen kapcsolatra időt pocsékolni. Lépj tovább, de sürgősen.

Tudom, hogy nehéz. Én 4 évig küzdöttem az első házasságom megmentéséért. Nem érte meg!

2008. márc. 12. 15:39
Az én érzéseimet az fogja megölni,hogy bizonytalanságban tart.Hogy nem tervezhetem vele a jövőt csak féligmeddig.Hogy nem fogad el teljesen.(nem akar gyereket,nem vesz feleségül,nem közösködik semmiben és meghagyja nekem a visszafelé vezető utat)Az hogy flörtöl itt-ott,hogy látom rajta a reményt hogy hátha szebbet jobbat fiatalabbat okosabbat stb stb-t kap nálam.Ez öli meg szépen és lassan a szerelmet iránta.Mert én úgyérzem,vagyok olyan mint ő,sőt sokak szerint több is,különb is.Én nagyra tartom,benne már nem sok tisztelet van irányomban.Bizonyítja ezt a nőnapi ajándék is.
2008. márc. 12. 15:29

Érdekelne hogy kinek mi emésztette fel az érzést?

Az alkohol a megcsalás az mindenképp felemészti .Távolság?

Figyelmetlenség.És az örökös bizonytalanság.

2008. márc. 12. 15:25
De jajj! A szerelemnek múlnia kell... Lalalala! :)
2008. márc. 12. 15:24
Ne múlj el ne múlj el ne múlj el!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook