Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » S.O.S Mit tegyek? fórum

S.O.S Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


19. 9242a6388c (válaszként erre: 17. - Girandella)
2010. máj. 26. 08:29
Ez jó hir!:O)
18. puritan (válaszként erre: 17. - Girandella)
2010. máj. 26. 07:51
:)
2010. máj. 26. 07:32

Sziasztok!

Tegnap este mikor hazajött, bocsánatot kért, azt mondta, hogy hülye volt, nem tudna nélkülem élni. Egyébként én pont ugyan azon gondolkodtam tegnap este amit katatica írt, túl sok időm van gondolkodni, aztán amikor hazajön én csak mondom és mondom, mert ugye egész nap nem beszélek senkivel, viszont Ő meg pont nyugalomra vágyik. Ezen kéne változtatnom. Meg persze gyorsan munkát kell találnom Úgyhogy most rendben van minden. Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! :-)

2010. máj. 25. 20:00
a csúnya összeveszés után mond az ember dolgokat... de ha kijelenti, hogy szeret, akkor semmi nincs veszve! Amikor nem volt munkám, kész hárpia voltam, csak a kettőnk ügyén rágódtam, aztán mikor hazajött, nyomtam a fejére a dolgokat... azt mondta, túl sok időm van gondolkozni, amin nagyon berágtam akkor, de utólag rájöttem, hogy igaza volt... Szerintem ülj le, gondolj a párodra, de csak a jó tulajdonságaira, ébreszd fel magadban maximálisan a szeretetet... és ez rá is ki fog hatni, az ő érzéseit is felkelti majd! Nekem többször bevált már...
2010. máj. 25. 18:32

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek!

Ha szeretitek egymást szépen megoldjátok a gondjaitokat.Ha viszont nem elég erős a kötelék kettőtök között akkor jobb most véget vetni a kapcsolatnak mint később.Tudom,hogy nem ezt a választ várod most,de hidd el nem szeretnék Neked rosszat!Azt kívánom,hogy rendeződjenek a dolgaitok mielőbb!

14. 274c9996b8 (válaszként erre: 13. - Girandella)
2010. máj. 25. 17:09

En nem vagyok a kuldözgetes hive , persze az is celhoz vezethet.

En ha tehetem ilyen esetekben szemelyessen mentem el ( es megyek is el!)az adott munkaadohoz , odatolakszom ( ha nem er ra akkor is!) es altalaban ilyen forman sikerrel jarok es gyorsabban ! Ha nagyon gaz az anyagi akkor barmit,barmikor elfogadtam.

13. Girandella (válaszként erre: 12. - 274c9996b8)
2010. máj. 25. 17:02
Hidd el nekem is az a legelső, hogy mielőbb munkát találjak, de az elküldött önéletrajzokra még csak választ sem kapok.
12. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Girandella)
2010. máj. 25. 16:51

Nem könnyu a helyzeted , az biztos !

En a helyedben mielöbb munkat szereznek , ugyanis a penzhiany nagy karokozo !

Probald visszatartani magadat es ne adj okot arra hogy , veszekedes alakuljon ki ! Mert nem mindegy hogy izzik a levegö körulöttetek , vagy harmonikus , nyugodt....

11. 9242a6388c (válaszként erre: 10. - Girandella)
2010. máj. 25. 16:42
Próbáld rendbe hozni, ha ma hazaér, üljetek le és beszéljétek át, nyugodtan hallgasd meg, kicsit úgy mintha nem a párja lennél, hanem egy semmleges hallgató.
2010. máj. 25. 16:29

Azóta ilyen feszült a levegő, mióta elvesztettem a munkám meg a babát. Biztos, hogy ez a két dolog hozta ezt ki, ráadásul fogalmam sincs mikor találok másik munkát. A babának nagyon örült, 2 éve próbálkoztunk már.

Most voltunk 3 napot Gyulán kettesben, akkor nem volt semmi gond. Inkább mikor hazajöttünk utána mérgesedett el a helyzet.

9. Ministry (válaszként erre: 7. - Girandella)
2010. máj. 25. 16:25

Esetleg nem tudnátok valahova elutazni pár napra?

Egy idegen helyen más megbeszélni a gondokat, és ott talán magatok mögött tudjátok hagyni.

8. 9242a6388c (válaszként erre: 7. - Girandella)
2010. máj. 25. 16:20
Annyi negativ dolog történt veletek mostanában, de ezek is nagyon fontos pillanatok az életetekben. Arra gondolok, hogy a nehéz helyzetben mennyire vagytok egymás mellett, vagy inkább egymás ellen... Mióta nem mennek úgy a dolgok, a munkahely és a baba elvesztése óta?
2010. máj. 25. 15:42
Igazából teljesen hülye dolgon veszekedtünk, csak szerintem neki ez volt az a bizonyos utolsó csepp.Éreztem én eddig is, hogy nem úgy mennek a dolgaink mostanában, de próbálom helyrehozni...
6. puritan (válaszként erre: 1. - Girandella)
2010. máj. 25. 15:33

min veszekedtetek?

mi volt az vajon, ami miatt megkérdőjelezi a közös mindennapjaitok létjogosultságát?

2010. máj. 25. 15:32

Ha hazajön, mond el az igazat, hogy mennyire fáj az elvesztett kisbabád emléke, szereted őt, nem akarod elveszíteni, de veszekedni sem szeretnél.

Legyetek egymással türelemmel, mert egyikőtöknek sem könnyű most.

2010. máj. 25. 14:57
3 éve vagyunk együtt és 2 és fél éve lakunk együtt. Nem vagyunk házasok.
2010. máj. 25. 14:43
mióta vagy együtt a pároddal? csak a párod v a férjed is? sajnálom a babót:-(
2010. máj. 25. 14:39

Talán még párod sem dolgozta fel a kisbabátok elvesztését.

Az, hogy úgy ment el, hogy mondta szeret, bizonyítja, hogy szeret, és talán egy bocsánatkérés is volt a részéről, mert tudja, hogy bánt, de valahogy ki kell magából adnia a fájdalmat.

2010. máj. 25. 14:36

Sziasztok!

Nem tudom mit tegyek, összeomlott az életem. 2 hónapja "kiutáltak" a munkahelyemről (még próbaidős voltam) mert kiderült, hogy babát várok. Ez után egy hónappal 16 hetesen elvesztettem a babámat. Mindezek után elég sokat veszekedtünk a párommal, tegnap egy csúnya összeveszés után már nem is szólt hozzám, ma pedig reggel úgy ment el dolgozni, hogy azt mondta, hogy szeret, de nem tudja hogy ez elég e a mindennapokhoz?

Most őrlődök magamban reggel óta, nem tudom mit mondjak neki ha hazajön...

Persze nem azt várom, hogy itt megoldódik az életem, csak jó kiírni magamból, nincs senki akivel megbeszélhetném és most úgy érzem megőrülök...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook