Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » SOS keresek speciális szabásmintákat, lovaglós cuccokról. Tudtok segíteni? fórum

SOS keresek speciális szabásmintákat, lovaglós cuccokról. Tudtok segíteni? (beszélgetős fórum)

10. wheat
2009. jan. 7. 03:19
Az egyik régi burdában volt ilyen szabásminta (talán 98-ban), ha érdekel, írj privit és megpróbálom megkeresni.
9. csibiusz (válaszként erre: 8. - Mirr_Murrka)
2008. okt. 3. 22:05

Kerestem ám én is több estén keresztül régebbi Burdákban, Pramókban, de nem találtam.

Pedig úgy szerettem volna segíteni Neked !

8. Mirr_Murrka (válaszként erre: 7. - 831ad879a7)
2008. szept. 26. 10:44

:DDDDD

tökigaz, hogy ez nekem nem jutott eszembe (homlokára csap)

Tehát: megfelelő anyaggal egy saját naci szabásmintája, alúl feszes dzsesszesre?

Okés. HOLNAP ki is próbálom.

Ezer hála!

2008. szept. 25. 15:04

Szia!


vedd elő a fantáziádat! Nem kell más, csak egy nadrág alap szabásminta, és azt ugy variálod, ahogy akarod, oda teszel szabásvonalat, ahová szeretnéd!


Én is varrtam magunknak lovagló nadrágot, és egy testhezálló nadrág szabásmintáját rajzoltám át, vágtam szét..

Igaz a lányom nadrágja a varrásnál elcsúszott, két jobb lábas szár lett, de aztán korrigáltam:-)

6. Katinkaboszi (válaszként erre: 5. - Mirr_Murrka)
2008. szept. 25. 14:58

Ki? Hát akinek tönkrement, vagy elszakadt.

Amúgy kik csinálják ezeket? A lovas iskolában nem tudnak segíteni?

5. Mirr_Murrka (válaszként erre: 4. - Katinkaboszi)
2008. szept. 25. 14:50

ki olyan eszement hogy a lovas cuccát szétapplikálja???

nincs olyan mázlim...

:(

4. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - Mirr_Murrka)
2008. szept. 25. 14:14
És ha valaki odaadná a régi, megunt darabját, amit szétbontanál és arról vennél mintát? Hm?
3. Mirr_Murrka (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2008. szept. 25. 14:13

ÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááááááááááá, azt már próbáltam. :(

Kariék meg messze vannak a témától, mint Makó Jeruzsálemtől... Esélyem sincs sztem. :((

2008. szept. 25. 10:28
Ha van még olyan, hogy BURDA nevezetű német havilap, egy ujságosnál utána tudsz nézni, nos az tartalmaz sokféle szabásmintát, talán ott lkesz hasonló.
2008. szept. 25. 09:38

Sziasztok, olyan szabásmintára lenne szükségem, amivel varrhatok magamnak lábszárvédőt, és lovaglós nacit.

Nem azért, mert olyan elképesztően drága, hanem mert szeretnék magamnak egyedi színt meg aztán, jobb az ha az ember a saját keze munkáját hordja.

Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook