Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ez a gáztűzhely működtethető gázpalackkal? fórum

Ez a gáztűzhely működtethető gázpalackkal? (tudásbázis kérdés)


2020. márc. 22. 17:22
Köszönöm Nektek! Egyelőre még nem aktuális, jövő héten lesz kész a felújítás, és majd utána szereltetem be, de így legalább már tudom, mennyibe kerülhet nagyságrendileg.
9. Csalános (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2020. márc. 19. 08:30
Egy hozzáértő szerelő maga viszi az esetleges átalakításhoz szükséges alkatrészeket. Neked nem is szabad venni, mert ha rosszat veszel, kidobott pénz. Talán már meg is csinálták, mire ezt olvasod.
2020. márc. 18. 21:57

Ezt a készüléket nem ismerem, de volt nekem is olyan, amit már kb. 15 éve vettem, hogy lehetett vezetékes és palackos gázzal is használni. Nem kellett átalakítani sem, mert két kivezetés volt rajta. Az egyik vezetékes gázhoz, a másik palackoshoz.



Tehát, régebbi modell volt és így lehetett átalakítás nélkül használni.

Nyugi!

7. vivo44 (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2020. márc. 18. 21:23

Szia.

Nem kell kétségbe esni!

Egy fúvóka kb 5-800 forintba kerül, amit ha jelzel a szerelőnek előre, típus szerint, akkor már (ha tud) hoz is magával. Nekünk is fúvókákkal együtt 8000Ft-ért "fújta át" a gáztűzhelyet.

Tehát aggodalomra semmi okod.

Sok sikert! Jó főzést és sütést az új tűzhelyen!

6. szőkelédi (válaszként erre: 3. - 989059ae1f)
2020. márc. 18. 21:22
Nekem az Euronics szervezte le a szerelőt ,mi Baján vettük . Garancia miatt kellett a szakszervíz de egy sima szerelő is megoldja,akinek van jogosultsága a szervízre, erre nagyon figyelj. Véletlenül sem vegyél te magad fuvókát ,kb 46735 fajta van ,majd a szaki tudja mi kell hozzá . Ja és Új nyomáscsökkentőt is kapott a tűzhely ez benne volt a 8000 ft-ba.
2020. márc. 18. 21:19
Igen-igen, hasonlót mondtak pár hónapja az üzletben is, hogy jóformán mindegyik kompatibilis vele, csak mondom ennyi pénzért drága mulatság lenne.
4. szőkelédi (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2020. márc. 18. 21:18
Nem pont ugyanez az enyém de jól működik ,ja és fehér . Szinte az összes tűzhely földgáz/vezetékes gázra van tervezve amúgy .
2020. márc. 18. 21:16
Huhh, köszönöm, de örülök! Gondolom ezt egy átlag szerelő be tudja majd szerelni, és a fúvókát hol tudom hozzá beszerezni?
2. szőkelédi (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2020. márc. 18. 21:14

Kérlek nyugodj meg :)

lehet palackkal használni . 1 éve vettem kb 8000 volt a szerelés és a fuvóka .

Pár nap alatt jött a szerelő Pestről!! ide Bajára . Deez már más káposzta :)

2020. márc. 18. 21:09

Nagyon kétségbe vagyok esve, ezért szeretném kérni a segítségeteket. Rendeltem ma egy gáztűzhelyt, de én hülye, elfelejtettem utánajárni, hogy ezt gázpalackkal lehet-e működtetni vagy sem. Még egy pár hónapja voltam bent az üzletben, akkor azt mondták, a legtöbb gáztűzhelyt (sütő-főzőrész is gáz) össze lehet vele hangolni, ezt viszont kimondottan nem tudom. Aki ért hozzá, legyen szíves, segítsen!


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook