Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » S.O.S. Életmódváltás! fórum

S.O.S. Életmódváltás! (beszélgetős fórum)


1 2
46. Cristinah (válaszként erre: 45. - C2bc0e9bcf)
2012. márc. 20. 09:56
Szia! Az az igazság, hogy kb. 30 éve fogyókúrázom, és az az eredménye, hogy most is 80kg felett vagyok.Elég sok mindent csináltam, akupunktúra, kápi leves, 90 napos, reductil, túródiéta, tojás diéta, több féle 14 napos. Arra lyukadtam, hogy unom már és tovább nem sanyargatom magam. Másképp csinálok néhány dolgot. Először is reggelizem, általában puff rizset valamikkel. Mindent megeszem, amit otthon megfőzök, de próbálok nem púpozott tányérral, valamennyit vacsorázom, de hat után nem eszem. Igyekszem többet inni, de 1,5 l-nél nem megy több. Sajnos mozgásra nincs kedvem. Ezzel fogytam idáig vagy két kilót, de iszonyú lassú.
45. c2bc0e9bcf (válaszként erre: 44. - Cristinah)
2012. márc. 17. 21:43
szia, mi is a módszered? Többféle fogyis homeós bogyó van, én az anyagcseregyorsítót, a vesetisztítót és az étvágycsökkentőt néztem ki magamnak. De erre egy komplett kúra is épül, az első 5 nap szigorúbb, a többi 16 napon rendesen ehetsz, csak szedni kell a bogyókat. Ha valakit még érdekel, itt a kúra: [link]
2012. márc. 17. 19:55

szia Orsi, örülök, hogy itt vagy!

Nekem úgy tűnik beválik ez a módszer, amit csinálok.

És mit lehet tudni, a homeopátiás cuccokról?

2012. márc. 17. 19:32
sziasztok, jövök én is:) Nem nagyon megy mostanság a fogyás, de most már tényleg erőt veszek magamon! Homeós bogyókkal fogok próbálkozni, mert tuti, hogy nagyon fel van borulva minden a szervezetemben. Tegnap csak gyümit ettem, ma ugyan kicsit belehúztam, de nem vészesen... 72 kg vagyok, és jó lenne már nagyon 70 alatt lenni... Kitartást mindenkinek!
42. Cristinah (válaszként erre: 17. - 64333b026e)
2012. márc. 13. 07:23
Mi van veled Tylsa? Nem láttalak mostanában! Remélem nem az influenza kapott el! Hogy haladsz?
41. Cristinah (válaszként erre: 40. - Icuska538)
2012. márc. 13. 07:20

Szia Icuska!

Én vagyok, csak közben írogatom a naplómat is.

Na, mit mutatott a mérleg szombat reggel?

Írtad, hogy nyugdíjas letél, és mivel foglalkoztál? Gyerekek, unokák?

2012. márc. 12. 10:41
Hova lett innen mindenki ! Vége a fogyinak ? Lefogytatok ?
2012. márc. 7. 19:13

Azt elfelejtettem, hogy ma nem éreztem éhséget, és nemazéééé mert sokat ettem volna.

Lenni kell eredménynek szombat reggel!

( azt nem merem leírni, hogy mire vágyom babonából, mert a múltkorinak csúfos vége lett)

Egyébként nem vagyok babonás, de fekete macska ne fusson át előttem!

38. Cristinah (válaszként erre: 37. - Icuska538)
2012. márc. 7. 19:11
Oké! Szia.
37. Icuska538 (válaszként erre: 36. - Cristinah)
2012. márc. 6. 19:43
Szóval , akkor visszafogjuk magunkat és jövő héten szombaton "mázsálás " Jó ? Jó éjt nektek !
36. Cristinah (válaszként erre: 35. - Icuska538)
2012. márc. 6. 19:17

örülök, hogy itt vagy!

Arra kérdeztél rá, hogy egyik napról a másikra miért változik a súly?

Szerintem attól is függ, hogy amit aznap ettél, mennyire köti meg a vizet a sejtekben. Nekem például mensi előtt is megy följebb néhány dekát, és azon a héten általában egy dekával sem vagyok kevesebb, a legdrasztikusabb nemevéskor sem.

Ha meg általában kérdezted:

hát erről olvasható rengeteg cikk:

-mozgáshiány

-idősebb korban az anyagcsere lassulása

-a mennyiség

-stb.

De szerintem húzódik valami lelki ok is e mögött, aztán erre vagy rá merünk találni, vagy nem.

35. Icuska538 (válaszként erre: 31. - Cristinah)
2012. márc. 6. 14:41
Én olyan vagyok , és itt vagyok már ! én az életmódváltásban hiszek igazán , csak úgy lehet sztem fogyni , ha megválogatom és kevesebbet eszem és nem hizlalót , csoda szerek és módszerek nincsenek. Nem szabad semmit megvonni a szervezettől , mert meg büntet érte . De miért van ez , hogy néha egy-egy napon több a súly , szerinted miért , vagy ne meditáljunk rajta , majd a végeredmény az érdekes . Szia , este tudok újra jönni .
34. Todzsó (válaszként erre: 31. - Cristinah)
2012. márc. 6. 11:41
Szia, én is válaszoltam (többször is, véletlen)
33. Cristinah (válaszként erre: 32. - Vica-35)
2012. márc. 6. 09:32
Szia Vica, és hol tartasz? Eredmények?
2012. márc. 5. 16:42

Itt vagyok:)

A hétvégén nem voltam, lefoglalt a család:)

2012. márc. 5. 16:32

Szia, válaszoltam priviben.

Egyébként sikerült híznom, valószínűleg amiről én azt gondolom, hogy k...a kevés kaja, nos az még sem.

Eléggé el voltam szombat reggel kenődve...

Lányok, Icuska, Tylsa, Orsi,ki hogy áll?

Lefagy a fórum!

Írjatok a sikerekről, ha vannak, az mindenkit motivál.

És továbbra is azt tartom, elegem van a kiváló módszerekből. Kérlek azok írjatok, akik nem valamelyik időszakra szóló fogyiprogramban hisznek, hanem életmódot akarnak váltani!

(remélem jövő szombaton moccan a mérleg mínuszba)

30. Todzsó (válaszként erre: 1. - Cristinah)
2012. márc. 2. 09:24

Szia Cristinah

Csak tegnap csatlakoztam.Azért hogy megosszam a tapasztalataim,de úgy látom itt mindenkiek meg van a tuti fogyókúrája. Elképesztő hogy sokan mindenféle szereket is képesek beszedni kizárólag a célt szemelőtt tartva.Ezek rettenetes pusztítást végeznek a testben, és amíg szeded esetleg hatásosak is.A testünk nem buta, nem működik rosszul, csak mi bánunk rosszul vele. Sokat fogyókúráztam már sokat fogytam is, utána sokat híztam megint.A túlsúly nem betegség csak egy tünet.Ez tény! Aki fogyókúrázik csak a tünetet próbálja eltüntetni. Ne tedd! Én sok kinlódás fogyás hízás árán jöttem rá erre. Bárkinek lehet segíteni hogy a hízás okát megtalálja magában,környezetében ,éltevitelében.Ezek tények! Kérdezz bátran akár privátban is.

29. Cristinah (válaszként erre: 28. - Vica-35)
2012. márc. 1. 23:30
És melyik fórumban vagy? Mert ez itt halódik jelentősen.
28. Vica-35 (válaszként erre: 27. - Cristinah)
2012. febr. 28. 16:21

Sziasztok!

Igen a Dukan diétát csinálom :)

27. Cristinah (válaszként erre: 26. - Vica-35)
2012. febr. 27. 21:54

Szia Vica! Köszi az édesség infót! Gratulálok az eredményedhez!

Te valamilyen diétát "használsz"?

26. Vica-35 (válaszként erre: 8. - Cristinah)
2012. febr. 26. 13:11

Mozgásra a legjobb a szobabicikli, főleg, ha nem szeretsz kimozdulni. Egy-egy kedvenc TV műsort megnézel, közben tekersz és már el is telt 45 perc.

Édesség: A LI.L-ben van fél literes 0,1 zsírtartalmú joghurt, ehhez szoktam folyékony édesítőt + valamilyen aromából pár cseppet adni (tegnap csoki-meggy aroma volt) és kész ia az édesség. Vagy a 10%-os csökkentett zsírtartalmú túró (u.o. kapható) fahéjjal, natúr kakaóval + folyékony édesítővel.

25. Vica-35 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2012. febr. 26. 13:06
Nincs igazad! Egyébként sziasztok! A segítséget nem mindig fizikálisan kell érteni. Én is voltam 92 kg, a 164 cm-hez. Most 77 kg vagyok, de 1 hónapja megint diétázok és már 6 kg lement. A fórum, ahol én vagyok nagyon jó csapat, segítsük egymást a biztatással, a receptekkel vagy csak csupán a beszélgetéssel.
24. Cristinah (válaszként erre: 23. - Icuska538)
2012. febr. 26. 12:52
Most éppen munkakeresésben vagyok, illetve a férjemnek segítek a munkájába, adminisztráció. Nem nagyon vagyok oda érte.
2012. febr. 24. 21:24
Köszi ! Tudjátok én nyugdijas vagyok ez évtől és most tengi- lengi olyan nagyon nincs mivel foglalkozni , elég sokat olvasgatok itt a gép előtt , de már kezd kinn jobb lenni és többet lehet kinn lenni ! Elég sokat foglalkozom magammal , ezt az elmúlt 40 év alatt alig tettem . És te ? dolgozol ?
22. Cristinah (válaszként erre: 21. - Icuska538)
2012. febr. 24. 20:55

Valóban kevesen.

Ám mi fenntarthatjuk.

Hogy sikerült a napod?

2012. febr. 24. 19:38
Sziasztok ! Nem sokan vagyunk , pedig ez a módszer hosszan lassan csökkenti a kg-ot .
20. Cristinah (válaszként erre: 19. - Icuska538)
2012. febr. 23. 20:54

Szia Icuska!

Hát hogyne, egymást bíztatva könnyebb, na meg a jó ötletek is segítenek!

A 6 kiló az már nagyon klassz, ad erőt, hogy ne add fel!

2012. febr. 23. 09:56
Sziasztok ! Én is itt vagyok a magam 111 kg-val . Fogynom kell , valami ilyenféle módszerrel fogytam máskor , most is kell , január óta kb 6 kg-al vagyok könnyebb , de még legalább annyi kellene , hogy kettő jegyű lenne a súlyom , minimum . Irhatok én is ?
18. Cristinah (válaszként erre: 17. - 64333b026e)
2012. febr. 20. 20:05
Nos igen, én most azt próbálom, hogy a mennyiségre figyelek majd, hogy lesz -e eredmény, azt az idő megmondja.
17. 64333b026e (válaszként erre: 15. - Cristinah)
2012. febr. 18. 11:05
Hát mondhatni tartom, mert még szeretnék fogyni legalább 12kg-t, szóval lassan elkezdek majd mozogni is :) De amúgy ha kicsit eleresztem magam, sajnos egyből gyarapszik a súlyom :-\ De hát ez ilyen sajnos, örökké oda kell majd figyelnem, hogy mit eszek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook