Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » S.O.S. A lányom nyomogatta a billentyűzetet és összekavarodtak a dolgok. fórum

S.O.S. A lányom nyomogatta a billentyűzetet és összekavarodtak a dolgok. (tudásbázis kérdés)

21. contu
2008. okt. 6. 22:19
Mindenkinek nagyon köszönöm! Megoldódott a dolog.
20. contu (válaszként erre: 16. - Fc4bcd8d51)
2008. okt. 6. 22:18
Ezt magamtól is tudtam. :)
19. contu (válaszként erre: 14. - Judit0625)
2008. okt. 6. 22:18
Ügyesek ezek a kölykök! :) A fiam egyszer a videót állította úgy el, hogy nem bírtuk használni egy napig. A távirányítóval babrált. Az volt a gáz, hogy nekem munkaeszköz.
18. contu (válaszként erre: 12. - Renkababa)
2008. okt. 6. 22:16

Azt nem értem, hogy hogyan csinálta. A billentyűzet jobb szélét érte csak el. A Caps Lockot is megnyomta, de azt szerencsére ismertem. :)


Közben megoldódott a pici betűk problémája. Miközben pihenőre állt a gép, visszaállt eredetire.

2008. okt. 6. 19:36
shift és alt lenyomása egyszerre, segíthet... szerintem
2008. okt. 6. 19:34
Máskor ne engedd!
2008. okt. 6. 19:34
Én ugy tudom, a kisbetűk: CTRL gombot tartsd nyomva, és közben az egereden lévő görgőt (mármint nem az egér alján, hanem az egéren lévő két gomb közöttin..) na szóval az egér tetején lévő görgőt kezd el tekergetni. Egyik irányba csökken a betűméret, másikba nől. A másik problémádra a megoldás: SHIFT és az ALT bill.eket nyomd egyszerre. Nekem többször meg kell ismételni mire sikerül.
2008. okt. 6. 19:27
ÁÁÁÁÁ!!! Én eddig azt hittem, hogy csak az én 2,5 éves fiam ilyen kreativ. Ha géphez jut felügyelet nélkül rögtön csinál valamit. Amit 2 másodperc alatt elállit, az nekem fél napomba kerül amig visszacsinálom. Ha jól emlékszem a kicsinyitést egy Ctrl+0-val lehet visszacsinálni.
2008. okt. 6. 18:59
az asztalra kell kattintani. olyan terültere ahol épp nincs ikon:)
2008. okt. 6. 18:58

jobb klikk tulajdonságok, beállítások, képernyőfelbontás..ott tudod állitani kisebbre és nagyobbra

hihetetlen ügyes a lányod:)

11. contu (válaszként erre: 9. - Renkababa)
2008. okt. 6. 18:58
Nem találtam meg a jobb gomb kattintásával a tulajdonságokat. Nemsokára újból próbálkozom, de közben meg kell etetnem a kis komiszt. Hálásan köszönöm az eddig segítséget is. Kb. 20 perc múlva folytatom a próbálkozást.
10. contu (válaszként erre: 9. - Renkababa)
2008. okt. 6. 18:56
Minden kisebb lett, nemcsak a betűk. Mindjárt megpróbálom.
2008. okt. 6. 18:51

minden sokkal kisebb lett vagy csak a betűk?

mert sztem a word-ban a betűtípus alatt be tudod állitani az alapértelmezett times new roman-t 12-es méretbe vagy ha van olyan egyszerűen nyomsz neki egy alapértelmezés visszallítását. ha minden más kicsi akkor a képernyőre katt jobb gonb, tulajdonságok, és ott a felbontását tudod állitani, ezáltal lesznek nagyobbak az ikonok is, ha azok is kicsik voltak..remélem sikerül:)

2008. okt. 6. 18:48
még dolgozom rajta:)
2008. okt. 6. 18:46

Most sikerült a betűcserét megszüntetnem. A magyarnak is két verziója van, átállítottam a másikra. Köszi a tippet!


Az apró betűkre vmi tipp?

6. contu (válaszként erre: 5. - Renkababa)
2008. okt. 6. 18:45
Ay továbbra is a magyaron van.
2008. okt. 6. 18:44
jobb alsó sarokban vna elvileg egy felirat de lehet hogy ha nincs akko rcsak akko rlátod ha megnyitod a word-ot ott valoszinű átállitotta EN(english)-re vagy vmi másra állitsd vissza HU-ra
2008. okt. 6. 18:44

Minden ici-pici betűs lett, plusz felcserélődött az y és a z. Mit tegyek, hogy megszűnjenek ezek a problémák?


Miatta ment el az előbbi hozzászólás megint. Bocsi!

2008. okt. 6. 18:43
Minden ici-pici betűs lett, plusz felcserélődött az y és a z. Mit tegyek, hogz megszűnjenek
2008. okt. 6. 18:43
hmm? mik kavarotak össze pontosan?
2008. okt. 6. 18:42
S.O.S. A lányom nyomogatta a billentyűzetet és összekavarodtak a dolgok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook