Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sorsom, hogy egyedül vagyok, leszek fórum

Sorsom, hogy egyedül vagyok, leszek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sorsom, hogy egyedül vagyok, leszek

1 2 3 4 5
68. a25b44f6a3 (válaszként erre: 62. - 16b5d6ae34)
2010. okt. 13. 15:47
Én inkább a megcsalt feleséget sajnálom.
67. e2da8c4d63 (válaszként erre: 65. - Farika)
2010. okt. 13. 15:39

En nem tennek, nalam nem fer bele.

Ha megtudnam, hogy felesege van (vagy baratnoje), mindegy, hogy beteg-e, nalam mar kiesett.

Ugyanugy, mint egyeb tulajdonsagok miatt (pl. reszeges).

Szerintem azt az ember donti el a lelke melyen, hogy akar-e szerelmes lenni. Ugyanugy, ahogy mas teruleten, itt is kell, hogy legyen onkontroll.

Vagy maradjon platoi, azzal senkinek sem art.

Amugy siman lehet, hogy ha a ffi is elvalna, es osszejonne a nyilt kapcsolat, mar fele ennyire sem lenne szep, es eget rengeto.

Nem becsulom le az erzeseit. Nagyon fajhat.

De ugyis lehet tekinteni erre, mint ahogyan egy szegeny ahitozik a palotarol. Tudja, hogy nem lesz, igy szepitgeti az alberleti lakasat, ami adatott neki. Nem rabolja el a mas penzet, hogy palotat vehessen.

66. alann (válaszként erre: 3. - Veledjooo)
2010. okt. 13. 15:28
Ne ítélj, hogy ne itéltess. Csak aki átélt hasonlót tudja mit jelent, mindenki más csak sejtheti.
65. Farika
2010. okt. 13. 15:24

Én csak örülök annak, hogy ez az ország tele van önérzetes emberekkel...............csak akkor miért van ilyen- olyan megcsalások következtében annyi szétválás?

Én biztos nem tennék ilyet!!!!!!!!!!!!!!!?????????????? Na ne már, még lassan elhiszem! De az igaz, hogy arc nélkül bármit lehet mondani, mert nem fogja az ellenkezőjét mondani a szomszéd!!!!!!!!!

2010. okt. 13. 15:19

Szerintetek az gusztustalanabba teszi a dolgot, hogy a ferfi felesege beteg? Azt nem irta, mennyire, de azt igen, hogy beteg.

Csak igy elkepzelem: hallo, beviszem az asszonyt kezelesre, aztan sietek. Az infuzio 5 oras, van egy kis idonk...

Nekem ez jutott eszembe.

63. veledjooo (válaszként erre: 59. - A25b44f6a3)
2010. okt. 13. 14:49
Nézd fiatalon én is belecsúsztam, számomra nem is (csak) ez a baj, hanem hogy ha már az ember bevállalja ezt a státuszt, akkor örüljön annak, ami jut belőle, és legyen boldog tőle, elvégre Ő választotta... ha pedig nem jó, és szenved, akkor ki kell lépni, mert az élet nem arról szól, hogy szenvedni kell (főleg nem ilyen butaság miatt). A világon nem tudnék olyan pasit szeretni, aki nekem szenvedést okoz. Hát azért szeretünk, mert boldogok vagyunk tőle... vagy rosszul látok valamit?
62. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 59. - A25b44f6a3)
2010. okt. 13. 14:42
A legritkább esetben! Miért gondolod? Csak azért, mert sajnálom a szerencsétlent? Persze, hogy sajnálom, mert nagyon sz.r lehet neki.
61. ice kuszi (válaszként erre: 60. - Tücsimücsi)
2010. okt. 13. 14:40

Mindez rólam is elmondható, mégis homlokegyenest másképp látom a dolgokat! Szóval felesleges vitatkozni!

De az vesse rá az első követ, aki még sohasem választott rosszul...

60. tücsimücsi (válaszként erre: 56. - Ice kuszi)
2010. okt. 13. 14:34

Nem vagyok fiatal (37) bár öreg se, képmutató meg a legkevésbé.

Igen, szerencsésnek mondhatom magam (kopp-kopp), de nekem sem volt mindig fenékig tejfel a magánéletem.

De annyi eszem volt már huszonéves koromra is, hogy nem csináltam magamnak problémákat. Mégpedig azért nem, mert túl rövid az élet. Értelmetlen dolgokra őrültség éveket pazarolni.

59. a25b44f6a3 (válaszként erre: 40. - 16b5d6ae34)
2010. okt. 13. 14:34
Gondolom Te is szerető voltál....
58. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 50. - 79e4e6154d)
2010. okt. 13. 14:33
Persze, rá kellene jönnie ennyi idősen, hogy a feleségét választotta a férfi és nem őt. Csak pusztán azért sajnálom, mert nem tudott tenni a szerelem ellen, ami elhatalmasodott rajta és szenved.
57. tücsimücsi (válaszként erre: 54. - B47c18c942)
2010. okt. 13. 14:30

Nekem is ez jött le ebből.


Bár ezek után még azt sem hiszem, hogy a pasi akkor is hanyatt-homlok rohanna hozzá. Lehet keresne egy újat.

56. ice kuszi (válaszként erre: 53. - Tücsimücsi)
2010. okt. 13. 14:29
Ti vagy nagyon fiatalok vagytok, vagy nagyon szerencsések, vagy baromi képmutatóak!!!
2010. okt. 13. 14:27

"Nagyon fáj, hogy nekem egy ilyen szerelem adatott meg. Ugyanakkor nem hiszem, hogy mindenkinek megadatik-e ilyen szerelem."


Ez a kulcsmondat az egészben, ebbe kapaszkodj!!!


Hiszen "senki sem mondta, hogy az élet könnyű, csak azt, hogy érdemes élni!"


Fel a fejjel!!! És senkinek sem az a sorsa, hogy egyedül maradjon! A sorsodat TE alakítod!!! Én drukkolok Neked!!!

54. b47c18c942 (válaszként erre: 53. - Tücsimücsi)
2010. okt. 13. 14:26
Azért jól jönne neki a feleség halála, csak tudja, hogy ilyet "nem illik" kívánni.
53. tücsimücsi (válaszként erre: 45. - E8c814b51a)
2010. okt. 13. 14:24

Nálam is ez verte ki a biztosítékot, hogy azt írta, nem kívánja, hogy meghaljon a feleség.

Nem hát:/....mégis eszébe jutott ez a feltevés.Hogy jutott ilyen egyáltalán eszébe??!! Hát ez undorító!!!

52. 04e95f637a (válaszként erre: 17. - Veledjooo)
2010. okt. 13. 14:21
Nem jelent semmit!Ezt a helyzetet az érti meg,aki már átélte!Mondom én ezt a huszonéves fejemmel,mert átéltem!Igaz akkor,másképp gondoltam,de mai fejjel....
2010. okt. 13. 14:20

De most őszintén. Elég undorító, hogy nős pasival kezdett ( igen a szerelem nem válogat, de nem nézek potenciális párként egy nős férfira, nem engedem közeledni)amellett, hogy ő is férjes asszony. Félretéve azt ( ami megint undorító) hogy a feleség és a férj meg van alázva, ők meg szemrebbenés nélkül befekszenek melléjük az ágyba este, hogy lehet olyan férfival lenni, akiről tudom, hogy máshoz megy haza? Hogy mással is van?


Az ilyen nem baj, ha szenved. Szerintem. Ez a minimum.

50. 79e4e6154d (válaszként erre: 40. - 16b5d6ae34)
2010. okt. 13. 14:15
szerettem, sőőőt szeretek tiszta szívvel. szerintem ehhez ennek semmi köze. egyszerűen nem tarton helyesnek ha valaki házas emberrel kezd. az mind szép és jó hogy otthagyt a férjét, de nem ért el vele sokat. így is szenved. Mellesleg ő egy mellékszereplő, mert a szerelmének más fontos, hiszen a felesége mellett marad. ezt kellene felismerni.
2010. okt. 13. 13:56
Hát...itt inkább hideget kaptál mint meleget. Bár nem tudom, hogy mire számítottál, amikor megírtad ezt a cikket. Egyébként szép írás, nagyon fájdalmas, de természetes hogy a szerelmi vallomás ebben a szövegkörnyezetben ellenszenvet vált ki az emberek ( főleg feleségek) többségéből. Itt szóban köveznek meg téged, és ezen nem lehet csodálkozni.
2010. okt. 13. 13:54

Szió! Tudod mikor elolvastam a cikked utána megláttam ezt a fórumot: "boldogtalanul két pici gyerekkel" [link]


És ezzel el is mondtam amit gondolok!

Keress magadhoz való ne olyat aki máshoz tartozik!

47. e8c814b51a (válaszként erre: 41. - Sunshine24)
2010. okt. 13. 13:49
IGAZ!!
2010. okt. 13. 13:48
Elolvastam a cikket. Van megoldás erre a helyzetre, de ezt most itt nem részletezem. Annyit azért tudni kell, hogy az a férfi aki miattad nem vált el, hanem a neje mellett maradt, Téged egészen biztosan nem szeret, csak kihasznál. Ha szeretne, akkor felvállalt volna. Egy ilyen emberre várni, miatta egyedül maradni nem bölcs dolog. 50 évesen még találhatsz olyan társat ,aki méltó hozzád és csak Téged szeret, aki mellett nem kell örök másodiknak lenned.
2010. okt. 13. 13:48

NEM HARAGSZOL, HA NEM SAJNÁLLAK, HOGY NŐS EMBERREL KEZDTÉL ÉS ELVÁROD, HOGY OTTHAGYJA ÉRTE AZT A NŐT AKIT ELVETT ÉS A GYEREKÉT!

SZÉGYELLNÉM NAGYON MAGAM A HELYEDBE, HOGY KÉT ÉS FÉL ÉVE ERRE TARTOD MAGAD MÉLTÓNAK, HOGY NŐS PASI UTÁN SÍRJ!

HA VALAKINEK NEKEM LETT ÉS A MAI NAPIG LENNE ALKALMAM NŐS PASIKKAL IS KEZDENI, DE SOSE TENNÉM, MERT MINDIG AZ JÁRNA A FEJEMBEN NEKEM, HOGY ESNE, HA VÁRNÁM HAZA A GYEREKKEL Ő MEG EGY SZINGLI CSAJJAL HEMPEREGNE AKI CSAK FOGLALT FÉRFIT TALÁLT MAGÁNAK!

MÉG SZÉP, HOGY NEM KÍVÁNOD, HOGY HALJON MEG A NEJE.

MAGÁT AZ ÉRZÉST MEGÉRTENÉM, HA TISZTA LENNE, DE ÍGY NEM!!!!!

44. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - Könnycsepp33)
2010. okt. 13. 13:41
Sajnálom a férjed, hogy egy ilyen nő van mellette,mint te, aki nem is szereti, csak jó pofizik, közbe meg másra vágyik! Csak annyit tudok írni, szánalmas vagy!
2010. okt. 13. 13:27

'Azt a kevés alkalmat kibírom a férjemmel is.'


khmm... ez egy undorító alternatíva

42. nzs2001 (válaszként erre: 23. - Veledjooo)
2010. okt. 13. 13:13

Amiről Te írsz az a kölcsönös szerelem. Az optimális eset. De igenis létezik amikor az egyik félben sokkal erősebb ez az érzés vagy éppen egyoldalú. És a részéről ez is szerelem. És ebben az esetben több bánatot okozhat mint boldogságot. De attól ugyanaz az erős, mindent elsőprő érzés lehet. Nem keverném össze egy másik hozzászóló által említett tinikori álmodozással.

A cikkírónak csak annyit üzenek, hogy ha ennyire látja, hogy ebben a kapcsolat(?)ban a jövője a magány akkor szedje össze minden erejét és lépjen ki belőle.

2010. okt. 13. 13:12
Nem tudok azonosulni a problémával. Ha valaki tudván tudja, hogy csak második lehet, akkor azt vagy bevállalja, vagy ne menjen bele. Ennyi idősen azért már ismernie kellene magát annyira a cikkírónak, hogy tudja, melyik csoportba tartozik. Rengeteg felesleges szenvedéstől kímélheti meg magát így az ember.
40. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 38. - 79e4e6154d)
2010. okt. 13. 13:06

Én sajnálom...

Ugyanakkor azt is sajnálom, aki nem érti meg, sőt megveti. Aki nem tud beleérezni egy ilyen helyzetbe, még nem szeretett teljes szívvel.

Csúnya dolog házas emberbe beleszeretni -akár nő, akár férfi-, de a szerelem nem válogat, nem hagyja ki azokat, akiknek párjuk van.

39. winny
2010. okt. 13. 12:55
Szeretbém ha megtalálnád a lelki békét egy olyan társ oldalán aki viszonozza az érzelmed.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook