Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Soproni anyukák fóruma fórum

Soproni anyukák fóruma (beszélgetős fórum)


25. Poka15 (válaszként erre: 24. - Poka15)
2012. aug. 19. 13:23
Sziasztok,uj anyuka vagyok itt,nem reg jelentkezztem be,es maris kerdessel fordulok a soproni anyukakhoz:Tudnatok-e nekem ajalani egy jo dadust,akit mar ti is igenybe vettetek korabban vagy valkitol hallotattoke ajanlasokat?Csak alkalmankent lenne szukseg ra a 2 eves kisfiam melle.Elore is koszonom.tovabbo szep napot!
24. Poka15 (válaszként erre: 23. - -Gemma-)
2012. aug. 19. 13:18
Szia enegem is erdekelne a soproni anyukak klubbja,mivel nem ismerek itt anyukakat,mivel csak nem reg koltozztunk Soponba!
23. -Gemma- (válaszként erre: 22. - Shelley)
2012. jún. 10. 23:57

Szia!


Láttam az egyik oldalon, hogy soproni anyukákat keresel. Ha még aktuális "Soproni kismamák és anyukák" címmel van egy zárt klub, ha jelentkezel a klubgazdánál vagy az adminisztrátoroknál beengednek! :)

2012. máj. 4. 17:05

Hahó!


Van még aktív tag ebben a topicban?:)


Nemsokára költözünk Sopronba, jó lenne - még, ha egyelőre csak virtuálisan is, megismerkedni szintén Kismamákkal / anyukákkal:)

21. Larissa88 (válaszként erre: 20. - Schmetterling:o))
2011. máj. 13. 22:00

Szia!

És mikor költöztök ide, hol laktok most?

Szívesen beszélgetek ha van kedved itt fórumozni.:))

Puszi Nektek!!

2011. ápr. 27. 16:33

Sziasztok soproni Anyukák!


Egy 6,5 éves kislány anyukája vagyok. Jelenleg még nem lakunk Sopronban, de hamarosan oda költözünk. Nagyon szeretnék soproni barátnőt találni. Beszélgetés, esetleg, ha van gyerkőc játszóterezés. A kislányom imádja a tőle kisebb gyerekeket is.

19. Larissa88 (válaszként erre: 18. - Kanga2)
2011. márc. 12. 14:21
Szia! Én még itt vagyok a fórumon, merrefelé laktok Sopronban?
18. Kanga2
2011. febr. 25. 10:44

Sziasztok!


Egy 2,5 éves kislány, és egy 6 hónapos kisfiú anyukája vagyok. Csatlakozhatok hozzátok?

2010. febr. 11. 17:40

Hát én soproni vagyok párom szentendrei, darabig szentendrén laktunk, aztán pest, de nem szrettem ott lenni. Vissza vágytam Sopronba, aztán a körülmények úgy hozták hogy most költöztünk vissza nemrég, vagyis egyenlőre csak én Balival, apa mlg maradt a munka miatt pár hétig.

Ti házasok vagytok a pároddal?

2010. febr. 10. 16:41

Igen, mindent megvettünk már, de még nincs teljesen kész a szobája. Az ágyat már összeszereltük, de még nem "ágyaztunk meg", matrac, ágynemű még a szekrényben. Viszont már mindent kimostam és kivasaltam, babakocsi is megvan, nagyjából a kórházi táskát is összeraktam ma... úgyhogy várjuk... :)

Amúgy soproniak vagytok, csak Pesten éltetek egy darabig?

15. Larissa88 (válaszként erre: 14. - Tundchen)
2010. febr. 10. 14:12

Mi a Színház utcában lakunk most ideiglenesen, nemrég költöztünk vissza pestről, de ez egy elég hosszú történet nem akarlak untatni vele.

És már mindent megvettetek a babának?

14. Tundchen (válaszként erre: 13. - Larissa88)
2010. febr. 10. 09:56

Még nem tudom, fogadjunk-e dokit. Szerencsére semmi probléma nem volt a terhesség alatt, remélem, a szülésnél is így lesz.

A Jerevánon lakunk. Ti merre laktok?

13. Larissa88 (válaszként erre: 12. - Tundchen)
2010. febr. 9. 14:13
És kinél fogsz szülni? Merre laktok? Remélem nem tűnök túl kiváncsinak, csak szívesen ismerkednék helybeli anyukákkal.
2010. febr. 8. 12:16
Kisfiú lesz és március 23ra vagyok kiírva. Kíváncsi leszek, remélem, nem nagyon húz rá időben... :)
11. Larissa88 (válaszként erre: 10. - Tundchen)
2010. febr. 8. 10:48
Szia! Persze hogy csatlakozhatsz. :) Gratulálok a picikéhez előre is!!És mikorra várod a babát? Kisfiú vagy kislány lesz?
2010. febr. 7. 18:41
Sziasztok! Én még nem vagyok anyuka, de az leszek pár hét múlva, ha minden jól megy... csatlakozhatok?
9. Larissa88 (válaszként erre: 8. - Somhel)
2010. febr. 7. 18:17

Kár, jó lett volna megismerni itt pár soproni anyukát akivel esetleg összebarátkoztam volna és néha találkozgattunk volna közös babás sétákra.

Az én kincsem most egyébként épp beteg, most először szegény.

Nektek hogy telt a hétvége?

8. somhel (válaszként erre: 7. - Larissa88)
2010. febr. 5. 21:09
Nem működik mert szerintem nem tú sok soproni hoxás van sajna....
2010. febr. 5. 19:35

Hát én költöztem el a szerelem miatt először Szentendrére majd Budapestre mentünk oda már hárman. Aztán én mindenhogy szerettem volna ide visszaköltözni, és most sikerült végre. Nekem Budapest túl nagy volt nem szerettem ott.

És merre felé szoktatok sétálni a tündéri kislányoddal?

Láttam te is indítottál ilyen soproni anyukás fórumot működik még? Mert szívesen csatlakoznék.

Nem nagyon vannak kisgyerekes barátnőim és jó lenne ismerkedni. :))

2010. febr. 5. 18:09

Köszönöm, mi az Erzsébet kertnél lakunk.

Miért költöztetek el/vissza?

2010. febr. 5. 18:01
Most ideiglenesen a Színház utcába. Most költöztünk vissza Pestről. és ti merrefelé laktok? Nagyon édes a kislányod, megnéztem a képeket. :))
2010. febr. 5. 17:02

Még "csak" 4 hónapos kislányka

Merre laktok?

2010. febr. 5. 16:59

Szia! Az én drága kisfiam 13 hónapos.

És a te picikéd mekkora? Kisfiú vagy kislány?

2010. febr. 5. 16:57

Helló:)Én is soproni de még csak kezdő anyuka

Mekkora gyerkőcöd van?

2010. febr. 5. 16:55
Szívesen beszélgetnék, ismerkednék helybeli anyukákkal. :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook