Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sopronban, Bécsben tudtok nőgyógyászt, klinikát ajánlani, ahová hirtelen sűrgős esetben elmehetnénk? fórum

Sopronban, Bécsben tudtok nőgyógyászt, klinikát ajánlani, ahová hirtelen sűrgős esetben elmehetnénk? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 16. 08:37
Mégegy kérdést nem tudok kiírni mostanában ide és nem tudom,hol érdeklődjek, hogy Sopronban a Deák tér közelében hol van orvos, mert messzire nem találok el. Ismerős meg nincs, aki segítene!
2014. jún. 16. 08:14
Tudtok Sopronban nőgyógyászt, akihez sürgősen tudok menni? Deák tér környékén keresek, legalább is ne a város másik felére kelljen mennem, mert nem találok oda. Sürgős lenne...
7. moncsicsi83 (válaszként erre: 6. - Szöszi79)
2012. febr. 1. 21:00
köszi :))
6. szöszi79 (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2012. febr. 1. 20:48

Nincs mit.

Jó utazást és boldog babavárást!

2012. febr. 1. 20:36
Köszi lányok, már ez is nagy segítség. Nem hiszem, hogy gond lenne (Nem is lesz, csak így nyugodtabb vagyok), csak ha mégis valami probléma van, Sopron közelebb van Bécshez, mint Szeged. Itt is rám tudnak nézni.
4. szöszi79 (válaszként erre: 3. - Hirtelencsiga)
2012. febr. 1. 20:19
Én is hozzá járok,P.Sz.-hoz,de a magánrendelése nem Sopronban van.
2012. febr. 1. 20:05

Szia!


A soproni kórházban ajánlom dr. Peitl Szilárdot, szerintem ő nagyon jó doki. Magánrendelése is van. Ha beírod a nevét a keresőbe, akkor a honlapján fent van a mobil száma (úgy emlékszem 70-es szám).

Kórházon kívül pedig dr. Bikkes Józsefet ajánlanám. Neki csak magánrendelése van itt Sopronban, ő nem dolgozik a kórházban. Az ő elérhetőségét a www.4dsopron.hu oldalon találod meg.

2012. febr. 1. 19:52

Sziasztok!

Bécsben, illetve Sopronban, vagy a kettő közti útvonalon keresnék klinikát, vagy orvost (nőgyógyászt), ha véletlen vizsgálatra, ellátásra lenne szükségem.

28 hetes kismami vagyok, pár napra kiutazom páromhoz, aki ausztriában dolgozik és nem szeretnénk semmit sem a véletlenre bízni, inkább legyen 1-2 elérhetőség, ha netalántán (reméljük nem lesz) valami probléma lenne... Biztos ami biztos alapon.

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket!

2012. febr. 1. 19:51
Sopronban, Bécsben tudtok nőgyógyászt, klinikát ajánlani, ahová hirtelen sűrgős esetben elmehetnénk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook