Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sopronban az élet fórum

Sopronban az élet (beszélgetős fórum)


2008. márc. 6. 09:57

Kedves Ili!

Köszönöm a biztatást, egy másik fórumon segítséget kértem albérlet-ügyben, s adtak a soproniak egy csomó jó tippet (Soproni Bazár, Soproni Hírsztár, Soproni Szuperinfó), ahol keresgélni tudok.

Egyébként Pesten pont az volt a párom gondja, hogy nem volt fontos a minőség, csak a mennyiség. Pedig ő tényleg ügyes, itt meg őt választották rögtön. Kisfiamnak jobb lesz itt, azt tudom.

2008. márc. 4. 16:05

Kedves Heni!

Én már - sajnos - nem kismama vagyok, de tősgyökeres soproni és az egyik menyem kismama. Szerintem és szerinte is jó sopronban is kismamának lenni. A gyermekorvosi ellátás jó, a kórházunk jól felszerelt (de azért ne legyen rá szükségetek, mert az annak a jele, hogy egészségesk vagytok), a DOTE oktatókórháza. Szép, biztonságos játszótereink vannak, a soproni kismamák (mint általában a soproniak) szívesen fognak segíteni Neked. Férjednek különösen jó foglalkozása van. Egy jó fogtechnikus a fogorvosoknak és a pácienseiknek aranyat ér.

Legyél nyugodt,nem bánod meg hogy idejöttök.

Üdv.Ili

2008. febr. 26. 10:35

Sziasztok soproni kismamák!

Egy hónap múlva költözünk párommal és 8 hónapos kisfiúnkkal Budapestről Sopronba, mert a páromnak felajánlottak ott egy jobb munkalehetőséget(fogtechnikus). Régóta folglalkozunk a vidékre költözés gondolatával (én is vidéki vagyok (nagykanizsai), de vannak kétségeim is, mint általában minden új helyzet előtt. Úgy gondolom, kisfiamnak mégis ez lesz a legjobb, s szeretném kérni a segítségetek, tanácsotokat, tapasztalatotokat, milyen Sopronban kismamának lenni.


Üdvözlet:


Heni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook