Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sophie története fórum

Sophie története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sophie története

1 2
2009. nov. 27. 08:31
Sziaaa.Elöször is sajnálom ami veled történt. Azt a pasit meg jól tökberugnám. Tudod nekem azikreim 6 honaposak voltakamikormagam maradtam velük. Sigen is képes valaki maga felnevelni a gyerekét. Azota a fiaim 12 évesek,Ujra férjhez mentem és van 5 honapos kislányom.Boldog vaagyokvelük,ezzel csak aztakarom mondani neked,hogy a rossz után jó jön,éselötted azélet. Lesz még babucid és boldog családod
2009. nov. 2. 09:33

sziasztok!


én is pontosan tudom, mit éreztek... :( én 23 hetesen vetéltem el... egy cvs után 3 nappal, valószínűleg gyulladás okozta, még várjuk a szövettani eredményeket. nekem is meg kellett szülnöm a babát, borzalmas érzés volt!

52. 26295d5b18 (válaszként erre: 51. - Linda74)
2009. szept. 24. 20:35

Szia Linda,

írtam neked privit.

51. linda74 (válaszként erre: 42. - 26295d5b18)
2009. szept. 24. 12:57

Szia


Teljesen át érzem ami veled történt,én 1 hónapja jártam igy én a 41.héten szültem és a szülés után 1 órával meghalt a teljesen egészséges kisfiam.

Oxigénhiány lépet fel,ami megelözhetö lett volna,most még tart a rendörségi nyomozás hogy kiderüljön melyik orvos követett el hibát.

Jelenleg nyugaton élek de még igy is nagyon nehezen viselem,igaz nagyon sokan mellettem vannak.Itt a forumon is már beszéltem valakivel aki szintén igy járt ugy érzem hogy egy kicsit igy könnyebb hogy le tudom irni ami történt.

50. 26295d5b18 (válaszként erre: 46. - 3a92f8d690)
2009. aug. 9. 15:48

Szia Barbika,

nem is tudom, sírjak vagy örüljek, hogy itt is összefutunk...

örülök, mert talán tudunk legalább egy kicsit segíteni egymásnak, sírok, mert tudom, hogy mi már tudjuk, mi az igazi fájdalom.

Meríts erőt a kisfiadból, annyira tüneményes!!!

Adj meg neki mindent, amit csak tudsz, érte küzdj, érte kelj fel reggel és feküdj le este, és hidd el, nem is olyan hamar látni fogod, hogyan örül a kistestvérnek.

Óriási ölelés nektek,

M.

2009. aug. 9. 15:45

copfos, mokizsu

köszömöm, a biztató kedves szavakat!!

Ölelés nektek

2009. aug. 8. 06:45

Ezt őszintén sajnálom,de tényleg ott az igazság amit írtál a baba eldöntötte,hogy most még nem kell

megszületnie.Ne búsulj jönnek még nagyon szép napok is.

2009. aug. 8. 06:38
Nem tudok szóhoz jutni, potyognak a könnyeim. Nagyon sajnálom, ami veletek történt, kitartást, mert hiszem, hogy megtalálod a párodat, leendő babáid apukáját!
46. 3a92f8d690 (válaszként erre: 42. - 26295d5b18)
2009. aug. 7. 08:45

Szia én is csak azt mondhatom csak így tovább fel a fejjel olvastam a történetedet az Angyalok szülei vagyunk oldalon is !!


Üdv Barbika akinek pici kislány 35 hetes korában döntött úgy hogy angyalként jön a világra.


Nálunk a 32 cm es rövid köldökzsinór volt a probléma.De a boncolásit kikérem és jól átolvasom a dolgokat,mikor megszületett ezt mondták oknak !

45. 26295d5b18 (válaszként erre: 11. - 42af71f255)
2009. aug. 4. 00:38

Szia,

igen, mostmár sok mindent tisztábban látok, én magam is okosabb/bölcsebb lettem.

1/ Anyának nem lehet csak úgy "lenni", azt ki kell érdemelni bizonyos szempontból.

2/ Ma már sokkal jobban tudom, hogy mit várok el egy pasitól, hogy milyen férjet és apukát szeretnék. Nem fogok már kompromisszumokat kötni, nem fogok megelégedni azzal, hogy "szeretlek, de nem vagyok beléd szerelmes". Szerelem nélkül nem megy!!

Igen, Zsófika tudni fogja, hogy mikor lesz itt az ő ideje. Még soká lesz, iszonyúan soká, de én türelmes leszek ezentúl.

44. 26295d5b18 (válaszként erre: 18. - Hacsiju)
2009. aug. 4. 00:33

Szia,

írtam privátot.

43. 26295d5b18 (válaszként erre: 32. - D9d8721118)
2009. aug. 4. 00:27

Ez is nagyon durva: egy házasságot felrúgni... istenem.

A pasik ilyenkor megbolondulnak: teljesen kivetkőznek önmagukból, nem lehet rájuk ismerni.

De ez már egy másik téma...

2009. aug. 4. 00:21

Sziasztok,

üdvözlet mindenkinek.

Néhány napig net nélkül voltam, szóval csak most van alkalmam arra, hogy megköszönjem mindannyiótoknak azt a sok bátorítást, kedves szót, amit kaptam tőletek.

Nagyon sokat jelent nekem ezekben a nehéz időkben - nem titkolom, ezért is osztottam meg veletek a történetemet.

Azóta annyit sikerült megtudnom, hogy Zsófika teljesen egészséges volt, és a méhlepényemmel volt a baj, abban volt két kisebb elhalt terület. Hogy azt mi okozhatta, nem tudom...

Ez a biológiai magyarázat.

A spirituális, lelki pedig az, hogy ő pontosan tudta, hogy apa nem várná őt idekint... és felülbírálta az én döntésemet, hogy vállalom őt egyedül is.

Igyekszem előre tekinteni, viszonylag sokat vagyok emberek között, járok pszichológushoz.

Bár a fehér hercegben nem hiszek, bízom abban, hogy megtalálom a párom hamarosan, aki meg is érdemli azt, hogy babát szüljek neki.

És persze minden nap, minden pillanatban él bennem Sophie emléke, és ez így lesz még jó sokáig.

2009. aug. 3. 10:54

Szia!


Én is csatlakoznék az előttem szólokhoz.

Engem is nagyon megérintett a történeted. Nagyon szomorú, nagyon fájdalmas. Nincs nagyobb csapás egy embernek annál, mikor a gyerekét veszíti el.

Kitartást, sok erőt kívánok neked. Kívánom, hogy megtaláld azt a férfit aki boldoggá tud tenni. Kívánom, hogy gyermeketek szülessen és boldog családi életet éljetek.

2009. aug. 3. 08:39

Én is csak ismételni tudom az előttem szólókat.

Fogadd őszinte részvétemet, és kívánok sok-sok erőt és kitartást a továbbiakhoz.


Nagyon megérintett, amit írtál. Kicsi lányom Szófia lassan öt hónapos, és nem tudom elképzelni az életem nélküle.


Nagyon sok erőt és energiát küldök neked, és kívánom, hogy sebek nélkül éld túl ezt a borzasztóan nehéz időszakot.


(o)

2009. aug. 2. 21:13
Kitartás! Sok erőt kívánok neked!
38. Dyna22
2009. aug. 2. 16:11
Nagyon szomorú a történeted!Sajnállak a végtelenségig hogy a nők legnagyobb tragédiáját kellett átélned.Az exed nem csak mint pár de mint férj,apa és minden más téren is megbukott!Szégyelje magát!Remélem létezik a karmikus igazság szolgáltatás!
2009. aug. 2. 15:43
:((((
2009. aug. 2. 15:26
Eros legyel!Nagy fajdalom,mikor egy no ugy veszit el egy kisbabat,hogy vagyott ra,de te boldogtalan kismama voltal,es a babuka sem lett volna boldog baba.Egy olyan emberhez mint az exed,ne kosson egy edes babuka,o meg sem erdemli!Meg fogod talalni a boldogsagod,a lelki beked,majd valaki mas oldalan,es lesz egy nyugodt es boldog terhesseged,a babatokat egyutt varjatok,es lesztek egy boldog,szep csalad!Az ido segit majd.Hasonlo a sorsom,ma boldog vagyok,van egy 2 eves kislanyom,es egy olyan parom akirol almodni sem mertem.A vilag legjobb apukaja,akivel szerelmesek egymasba a lanyunkkal.Mar a pocakban is imadtak egymast.Neked is eljon,hidd el!Eros legyel!
35. bumika
2009. aug. 2. 15:06

Szia!

Nagyon szívszorító a történeted.Az élet tényleg kegyetlen tud lenni.Remélem lesz erőd kitartásod "új" életet kezdeni.Amihez kívánok neked jó egészséget.Üdvözlettel:bumika(Rózsa)

34. Missis
2009. aug. 2. 13:21
Drága Sophie!Annyira szíven ütött a történeted,hogy azóta is sír a lelkem.A sors nagyon kegyetlen tud lenni és nekünk gyógyírt kell találnunk a fájdalmunk enyhítésére.Remélem az exed az a rohadék,tisztában van vele hogy minden ő miatta történt így.Próbálj meg erős maradni,reménykedni egy új,jobb jövőben!A kislányod a te őrangyalkád! 39 hetes kismama
2009. aug. 2. 13:03
Én is elveszítettem egy 20 hetes kisbabát, akkor kellett megszülnöm, mert beteg volt. Rettenetesen fájt, nagyon szerettük volna, pláne a kislányom. Hazajöttem a kórházból, ő meg a pocimat puszilgatta, hogy mennyire szereti a kistestvérét. Közben a baba meg már ott sem volt... azt hittem, belehalok. utána azt mondtam, soha többé nem szülök! Aztán mégis terhes lettem, mert a lányom annyira akart egy kistestvért, és született egy édes kislányom, Szofinak hívják. Mit is írhatnék??? Kárpótol minden szenvedésért, bánatért! Imádjuk őt, mert egy tündér. Ha eljön az ideje, te is átélheted ezt az érzést, hidd el. De ennek nem most volt itt az ideje. Annak idején én magamat hibáztattam, mert mi is egy veszekedős időszakban voltunk, de egy csoport, akik közé jártam, azt mondták nekem, hogy nem az én hibám, lehet, hogy ennek a babának ezt kellett megtapasztalnia, erre volt szüksége ahhoz, hogy majd továbblépjen. Nehezen, de elfogadtam. (én annyira nem hiszek a lélekvándorlásban) Fel a fejjel, megtalálod, aki igazán szeret téged, és majd annak szülhetsz egy babát te is! Tudom, most nagyon nehéz, de elmúlik majd idővel ez a nagy -nagy fájdalom. minden jót kívánok!
2009. aug. 2. 10:59

Nagyon sajnálom!

Nem tudom mi van mostanában a pasikkal. Nagyon buknak a fiatal 20 év alattiakra. Egyik ismerősöm is feldobta a házasságát, csakmert jött egy 18 éves lány ( a pasi 32 éves ). Nem is értem mit várnak egymástól. Mire a lány 28 éves lesz a pasi már 42...

Szóval nagyon sajnállak!!! Kitartást!

31. Manilu
2009. aug. 1. 22:07
Szívszorító az egész ami veled történt!Nagyon sok erőt kívánok neked!
2009. aug. 1. 19:11

Nagyon sajnállak!

Teljesen áttudom érezni, hisz velem is megtörtént pont ma 18 éve. Én teljesen végig kihordtam a kislányomat.

2009. aug. 1. 18:25

Istenem,nem is tudom,hogy hogy bírtad ki ezt a csapást amit az élet rád mért.

Én két dolgot írnék neked biztatásként:

1:Amibe nem halunk bele az megerősít(ez most ide a sors fura fintoraként nem is igazán passzol).

2:Az exednek:Isten nem ver bottal.

Tarts ki legyél nagyon erős és akard a boldogságot!

Meg fogod kapni mert megérdemled.

2009. aug. 1. 18:08
Sajnálom!
2009. aug. 1. 17:01

Szia!

Sírtam mire végig olvastam a történetedet.Kitartás neked.Bocs,de többet nem bírok írni mert még mindég sírok!

2009. aug. 1. 16:28

Nagyon megható a történeted. A kedvenc idézetemmel kívánom a lehető legjobbat neked a továbbiakban.

"Sosincs késő az újrakezdéshez. Mindegy hol vagy ,mindegy,merre jártál,hány zsákutcába szaladtál.

Az élet az újrakezdésekről szól. Az utazásról.Az út szépségéről.Ha labirintusba tévedtél, lesz egy apró fény, mely kivezet belőle.

És ahogy haladsz a fény felé, azt veszed észre, már ki is jutottál.

Ha rossz vonatra szálltál, a következő állomáson leszállsz róla.

Miért ne tehetnéd ezt az életeddel is?"

25. mnemk
2009. aug. 1. 16:24
Borzasztó amin keresztül mentél a sírás kerülgetett amikor olvastam a soraidat!A kicsi lányod elvesztése hatalmas lelki trauma lehetett nem beszélve az exedről.Ilyenkor nehéz mit írni kitartás neked nagyon sok erőt kívánok!Valahol létezik a másik feled és meg fogod találni!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook