Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sony Xperia U, miért nem kapcsol be? Teljesen lemerült, már töltőn van minimum fél órája, világít a kis piros fény, hogy töltődik, de nem fórum

Sony Xperia U, miért nem kapcsol be? Teljesen lemerült, már töltőn van minimum fél órája, világít a kis piros fény, hogy töltődik, de nem (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 10. 19:25

Köszönöm a válaszokat..

továbbra is töltőn van,ég a piros,nem kapcsol be.

Néha feljön a sony felirat,majd elsötétül..

Ha leveszem a töltőről akkor nem ég a piros,szóval szerintem ez azt jelenti hogy tölti,nem?

nekem is csinálta már ezt,szintén megjavult akkor az akkukivételétől,de most nem..

2013. jan. 10. 19:22

Szia

Nekem is olyan van és Apumnak is. Multkor az övé is megcsinálta ezt. ki vettem az aksit meg vissza tettem és bakapcsolt. Azóta sem csinálta.

2013. jan. 10. 19:09

Sony Xperia X10em van, nekem a piros azt jelzi,hogy teljesen le van merülve, a töltés narancs, majd 90%tól zöld...

Talán azért nem kapcsol be, mert nem is tölt ?

2013. jan. 10. 18:59

kapcsol be.

1-2-szer feljött egy fehér sony felirat,aztán megint elfeketült..

2013. jan. 10. 18:58
Sony xperia u, miért nem kapcsol be? Teljesen lemerült, már töltőn van minimum fél órája, világít a kis piros fény hogy töltődik de nem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook