Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sony laptopról mi a véleményetek? fórum

Sony laptopról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 9. 10:53

én azon zongorázom ha a nyavajakórság engedi immáron 10 éve

de ellustul a szemétláda ha többx telepíted újra ...mert bolhafészekbe nyúlsz véletlen...szrtem rendben van az

12. arrival (válaszként erre: 11. - Szimba)
2011. nov. 9. 08:24

Koszi! Ma reggel megkerdeztem egy kollegamat akinek szinten sony van es meggyozott. Es ti is, koszi a segitseget!

Akkor szombaton irany a bolt! de varom mar!


Ja meg valami, a wirelest ugye jol fogja?

Mert ugy tudom, hogy pl az uj Dellek igen gyengek e teren, es az egyik szomszedomnal latom is, hogy az uj Delljevel a lepcsohazba jar skypolni, mert nem fogja a wirelest rendesen. ( kozos a router /modem a foldszinten)

11. szimba (válaszként erre: 6. - Arrival)
2011. nov. 9. 05:45

nekem is több mint 2 éves a vaio-m, intel procival.

az aksi tényleg használódik, de szerintem így sem rossz: míg korábban 5-6 órát simán bírt egy töltéssel, most "csak" olyan 3-4-et.

10. arrival (válaszként erre: 9. - 07c4794583)
2011. nov. 9. 00:25

:) persze nem a szine miatt vennem, nem vagyok az a fajta aki kinezetre vasarol. De ha mar van szines, miert ne? :)

A masik jelolt a 499 £ os Lenovo szinten i. c. proci, viszont dupla annyi hard drive es memoria. hmm

9. 07c4794583 (válaszként erre: 8. - Arrival)
2011. nov. 9. 00:18

Hú ez nekem nagyon pink :)


Nem tudnék folyton hozzáöltözni :)))

8. arrival (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2011. nov. 9. 00:04

Igen, es hogy egyaltalan eszreveszem- e a kulonbseget.

Szombatig kifundalom mi legyen.

A Lenovo Intel Core kerul annyiba mint a Sony Dual Core.

Ami a legjobban tetszik az Sony pink intel core, 529 £ ( magyar arat nem neztem) .

Meg varok azert Sony velemenyeket :)

7. 07c4794583 (válaszként erre: 6. - Arrival)
2011. nov. 8. 23:33

hát ezt te is tudod, hogy van az elektronikában.. kicsivel többért azért kicsivel jobbat kap az ember


sztm inkább azt fontos végiggondolni, hogy kihasználod-e tényleg azt a különbséget?

2011. nov. 8. 23:29

Koszi az eddigieket :)


Meg azon tanakodom, hogy fizessek egy kicsivel tobbet , es legyen intel core proci , vagy jo a duel core is?

5. 07c4794583 (válaszként erre: 2. - Arrival)
2011. nov. 8. 22:44
én lenovo párti vagyok, de 5 év bármilyen notitól szép teljesítmény. sony is igényes darab, normális anyagok, jól bírja, szóval szerintem szinte mindegy, melyiket választod.
2011. nov. 8. 22:06

most mult 7 eve hogy vettem azt a vaiot amirol most is potyogok. szeretem! :)


sosem volt semmi gondom vele, szervizben nem jart. joparszor ujra kellett rakni, de 7 ev alatt azt hiszem ez ertheto. szoval csak pozitiv velemenyem van rola!

2011. nov. 8. 22:02
Én kicsit több mint két éve nyúzok egy FW szériás Vaio-t. Nagyon szeretem. Alu-magnézium a burkolata, szinte csak mikro karcolások vannak rajta, kopás semmi. Lekopogom soha nem hagyott cserben, megbízható. Gyönyörű a kijelzője is. Az akksi az utóbbi félévben eléggé elkezdett amortizálódni, talán ez az egyetlen negatív tapasztalatom.
2011. nov. 8. 21:46

Sziasztok!

Az 5 eves Lenovo laptopom ma az orok laptopmezore tavozott :(


Van valakinek tapasztalata a Sony laptopokrol?

Vagy maradjak a Lenovonal?

2011. nov. 8. 21:44
Sony laptop- velemenyek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook