Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sonkapréshez szeretnék recepteket, és hasznos tanácsokat kapni. Köszönöm szépen! fórum

Sonkapréshez szeretnék recepteket, és hasznos tanácsokat kapni. Köszönöm szépen! (beszélgetős fórum)


16. Bártfai Andrea (válaszként erre: 15. - Dukan83)
2013. okt. 25. 19:55
Szia, - már nincs Nekik, eladták mindet! Egyébként is hiába kérdezed, már tavaly kilépett!
15. Dukan83 (válaszként erre: 13. - C3ac85b9f4)
2013. okt. 25. 15:18

Szia!


Tudom,hogy régen írtál ide,de hátha van még sonkaprésed :)

ha igen,mennyiért adod el?

2013. okt. 25. 15:18

Sziasztok!

Engem érdekelne sonkaprés,ha van valakinek olcsón eladó!

Kislányom allergiás,és csak 1-1 fajta sonkát vehetek Neki,de mivel még pici,nem tömném annyi E-vel,amit az allergének helyett beletuszkolnak az élelmiszerekbe.

Köszi :)

13. c3ac85b9f4 (válaszként erre: 12. - Bártfai Andrea)
2012. máj. 31. 14:51

Kedves Andrea!


Köszi, hogy írtál!

Egy ismerősömnek volt étterme, ő vette a formákat, aztán az étterem megszűnt és a préseket mi kaptuk meg, de nem használjuk azokat. Esetleg, ha ismersz valakit, aki szeret sütni-főzni, és használna szerinted sonkaprést, ideirányítanád vagy jeleznéd neki? Köszi, előre is!


Szép napot neked!

12. Bártfai Andrea (válaszként erre: 11. - C3ac85b9f4)
2012. máj. 30. 18:20

Szia!


Már nem megy ez a fórum, - Nelli vett, de kilépett.

Én meg odaajándékoztam a lányomnak, olyant, ami az adatlapod elején van.

Miért vettél olyan sok fajtát?

2012. máj. 24. 15:00
Az adatlapomra tettem fel képeket a sonkaprésekről! Szió!
2012. máj. 24. 14:49
Sziasztok! Sonkaprés ügyben írok. M+M Kft-s sonkapréseim vannak eladók (kaptam, de sosem használtam ezeket). Van néhány malac formájú és egy hasábszerű. Mivel nem használom ezeket, szeretném eladni a sonkapréseket. Amennyiben érdekel valakit, vagy bármi kérdése van, kérem, hogy írjon privát üzenetet, hogy megbeszéljük a részleteket. Köszönöm! További szép napot Nektek!
2012. febr. 27. 12:22

Sziasztok! Az érdi M+M KFT szűnt meg? Hát ez érdekes mert ma beszéltem velük telefonon, rendeltem egy sonkaprést. A hölgy nagyon kedves volt, említette, hogy pár héten belül új termékük lesz, amiben sajtot lehet készíteni, saválló anyaggal bevont felület, hogy a savó ne tudja felmarni a teflonos részt.

Egyszóval nem szűntek meg, rendeljetek bátran!

8. cb0e457d91 (válaszként erre: 7. - Bártfai Andrea)
2011. márc. 15. 21:19

Szia! Köszönöm a kedves érdeklődést, csináltam csülökből só, bors, fokhagyma, és l db füstöltkocka ízesítéssel, nagyon finom lett. Először megfőztem a csülköt, aztán ízesítettem, összepréseltem és kb. 1 órát gyöngyöző vízben abáltam. Most vettem egy fűszeres pácsót (Laci bácsi féle), 30 dkg, amit 10 kg. húshoz ajánlanak.. a pácsót le kell e mosni pácolás után? ha a kedves párod erre választ tudna adni... és meddig kell kb. 3 kg. húst pácolni? A sonkaprésem 3 kg-os és az érdi cégtől M+M Kft. Érd vásároltam, megadom a következő linken az elérhetőségüket, a weboldaluk nem igazán jó.

[link]

a lakossági oldalon nézelődj! Mi a 2,5-3 kg-os patkó alakú prést választottuk.

az ár: 17.000 + 2.000 a szállítási költség.

Szeretettel üdvözöllek kedves pároddal együtt: Nelli Debrecen

2011. márc. 14. 16:34
Remélem sikerült és finom lett. Igazából a férjem csinálta mindig, de tavaly beleszeretett a lányom és neki adtuk. Az az érdi cég megszűnt már régen, mégis forgalmazza valaki?
2011. márc. 6. 08:34

Szia'

Az én anyósomék úgy csinálták régen, hogy amint megfőtt a sonka, kicsontozták, megformázták,kötözték, tepsibe tették. Tetejére még egy tepsi, erre sok sok nehezék. Mindig gyönyörű lett,szépen lehet szelni, kezdetleges módszer, viszont beválik.

5. cb0e457d91 (válaszként erre: 3. - Bártfai Andrea)
2011. márc. 6. 08:14

köszönöm szépen! natur pácsót, és más ártalmas anyagot nem akarok használni!

A disznósajtot holnap megcsinálom.

2011. márc. 6. 08:06
Tud valaki jó receptet sonkapréshez?
2011. márc. 5. 06:55

Nagyon jól sikerült a prágai sonkám (ami a leírásban van), de sokszor készítettem benne disznósajtot is:

Sertésfej annyira megfőzve, hogy lejöjjön a csontról, sertésnyelv, csülökhús szintén puhára főzve, darabokra vágva. Fűszerek: őrölt bors, só, kevés majoránna, pirospaprika (ha valaki szereti, tehet bele erőset is) és rengeteg fokhagyma. Préselés, kb. 50 perc főzés.

Nagyon finom!

2011. márc. 5. 00:20
2011. márc. 4. 23:47
Sonkapréshez szeretnék recepteket, és hasznos tanácsokat kapni. Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook