Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokszor nem találom a helyem, milyen is "legyek"? fórum

Sokszor nem találom a helyem, milyen is "legyek"? (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 18. 15:20
Köszönöm a sok véleményt:)
10. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. ápr. 18. 11:59
Próbáld meg írásban. Van akinek az írásbeliség jobban megy mint az élőbeszéd, talán Te is ilyen vagy.
2014. ápr. 18. 11:57
mi lenne, ha előbb csak simán barátkozni próbálnál és nem csajozni? amíg belejössz.
2014. ápr. 18. 09:54
Mennyi idős vagy? Ha nagyon fiatal, akkor még arrébb van, mire kialakul, kiforr a személyiséged és érezni fogod, hogy a "helyeden vagy". Addig is - ahogy azt már előttem szólók is tanácsolták - legyél természetes, minden helyzetben viselkedj úgy, ahogy a szived diktálja - akkor kevesebb csalódás ér, jobb eséllyel találod meg azt, aki önmagadért szeret.
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. ápr. 18. 09:45

Drukkolok! :) Sztem ez a mai vilagban nagyon klassz ismerkedesi forma. Ha nyitott vagy hamarosan megtalalod, akit keresel!

Izgulsz, na bumm... Mi a legrosszabb, ami tortenhet?

Ha dolgotok van egymassal, ugyis jol alakul :)

2014. ápr. 18. 08:53
Ne görcsölj! És csak magadat add! Lehet, hpgy rossz helyen keresgélsz! Tudod, mindig a legváratlanabb helyen és időben találkozol a Nagy Ő vel :) tapasztalat.
2014. ápr. 18. 07:41
Mindenhol lehet ismerkedni.Inkább azt nézd át,hogy a te elvárásaid milyenek,mert lehet ott a gond.
2014. ápr. 18. 07:23
mindig onmagadat add!
3. klarika5 (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. ápr. 18. 07:11

Az is fontos, hogy HOL keresgetsz! Lehet, hogy ott "szólitasz le", ahol eleve nem számíthatsz sikerre.Lehet, hogy észre sem veszed azokat, akik hozzád hasonló problémákkal küzdenek, le sem szólítod őket, pedig lehet, hogy értelmes beszélgető társra találnál közöttük.

A keresletnek és a kínálatnak találkoznia kell, hogy üzlet jöjjön létre.

Ne fáradj azzal, hogy másnak lássanak, mint amilyen vagy! Sok energiádat elszívja, s hosszú távon nem tartható fenn.

S ne a külső alapján kezdeményezz! Nagyon mutatós termékek vannak a piacon, de mikor kinyitják a szájukat, s ezáltal megismered a gondolkodásukat, akkor inkább szaladj a másik irányba!

2. kisj
2014. ápr. 18. 06:59

"Miért nem lehet, nemes egyszerűséggel, barátságosan, pici mosollyal, nem vicceket erőltetve, és nem! nagy dumásan ismerkedni?"


Már miért ne lehetne?

Sőt! Szerintem csak így lehet.

2014. ápr. 18. 02:55

Sziasztok


Hát igen.

Ez a bizonyos ismerkedéses téma.


(megj:Tudom hogy itt senki nem oldja meg helyettem a dolgokat, de talán azért is jól esik ide beírnom, mert jó "valakivel" megbeszélni ezen dolgokat)


Próbálkozom a leszólítással, beszélgetéssel, de legtöbbször elizgulom a dolgot. Biztos nem valami szimpatikus, de egyelőre elfogadni tudom, és bízni hogy változik valami.


Nem igazán van sikerélményem ezekből a leszólításokból.

Egyszerűen sokszor már nem tudom milyen is legyek. Milyen is az igazi arcom, nem érzem azt hogy akinek őszintén magam adnám, kellenék neki. És ez nagyon rossz érzés.

Miért nem lehet, nemes egyszerűséggel, barátságosan, pici mosollyal, nem vicceket erőltetve, és nem! nagy dumásan ismerkedni? ah kész vagyok komolyan.

Én próbálkoztam már magamat adni, de ... Olyan jó lenne ha végre érezném valakin hogy az igazi énem "szereti" és érzem hogy érdeklem. De talán emiatt is, egyre gyakrabban mást adok.

Mi a véleményetek, valami javaslat a témában?:)


remélem jól fogalmaztam igy 3 óra tájban:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook