Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sokszor indulok el úgy itthonról, hogy túl sok időt vesz el... fórum

Sokszor indulok el úgy itthonról, hogy túl sok időt vesz el... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 16. 15:41
Én csak tisztálkodom. Olyan ruhát veszek fel, amiben jól érzem magam. Az emberek úgysem törődnek a másikkal, azt se tudják milyen cipő van rajtad, mindenki a telefonját nyomkodja.
13. b9e097a9f6 (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2022. okt. 16. 13:50

Én minden reggel megmosom a hajamat. Kipróbáltam én már rengeteg praktikát, mégis csak akkor néz ki normálisan, ha megmosom.

A mosás gyakoriságának a kitolása, koffeines samponok, vitaminok mit sem értek.

Senki sem érti mit készülök egy órát reggelente. 😁

12. Soufflet (válaszként erre: 10. - 5d8fd6c5cb)
2022. okt. 16. 02:34

Vidal Sassoon, wash and go,

Hull' a hajam, mint a ho?

11. Soufflet (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2022. okt. 16. 02:30

A szememre nem mernem hasznalni, de igazan csak azert, mert regen ilyenrol nem olvastam (hasznaltam).

Legutobb, mikor nagyon csunya Lett, es fajt, elementem a patikaba, ahol egy korzeti orvos is dolgozik. O legjob tanacsnak azt mondta, valtsak munkahelyet, amit meg is tettem :D Megkerdezte, mennyit stresszelek, es akkor mar nagyon tele volt a tokom, es sok orat dolgoztam. Szerinte, a stressz, mint kivalto faktor megszuntetesenel nincs jobb gyogymod. Amiben lehet valami.

De amugy lehet, hogy igazad van, kicsit utananezek.

Az orromat illetoen nagyon jo tippet adtal, ami nem jutott eszembe, mert olyan fertotlenito, ami nem marja szet az orrom.

Koszi :)

2022. okt. 15. 17:04

Korrektor, bronzosító (pirosító), spirál, szájkontúr, rúzs, meg egy kicsit kihúzom a szemöldökömet.


Hihetetlen, hogy egy nőnél mennyi macera van.

Én pillanatok alatt indulásra kész vagyok.-))

9. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2022. okt. 15. 13:34
Rutin meg az évek. 10 perc alatt megvagyok egy alap sminkkel. Korrektor, bronzosító (pirosító), spirál, szájkontúr, rúzs, meg egy kicsit kihúzom a szemöldökömet. Az arctisztítást és hidratálást nem számolom bele, mert az mindennapos. Ennél több smink nekem hétköznapra nem kell. Az arcom sima, nincsen pattanásom, csak a fehér foltokat szoktam kicsit eltakarni. Nyáron csak fényvédő (Revox) spirál és egy natúr csillámos szájfény.
8. globus (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2022. okt. 15. 09:58

Fene tudja, nekem akkor jó a közérzetem, ha nincs rajtam semmi 🙂

Bár mondta valamelyik divattervező (elfelejtettem), hogy senki nincs olyan szép, hogy smink nélkül utcára léphessen. Vállalom csúfságom, á'la natur 🙃

7. Csicsi25 (válaszként erre: 3. - Soufflet)
2022. okt. 15. 09:43

Ezüstkolloid! Nekem pont egy hete kezdett előjönni az árpa a szememen (még soha életemben nem volt). Amikor észrevettem, azonnal elkezdtem használni az ezüstkolloidot. Mostam vele az árpakezdeményt, sőt csepegtettem is egy cseppet a szemembe.

Elő sem jött az árpa, csak piros volt a szemem. Aki nem nézte nagyon, azt sem tudta, hogy valami van ott. Mára teljesen eltűnt. Szerintem az orrodban lévő sebet hasonlóképpen eltűntetné. Igaz, egy nap rengetegszer átkentem, többször csöpögtettem. Mielőbbi jobbulást kívánok!


FI! Nekem is sokáig tart, mire úgy összekészülődöm, hogy ki merjek lépni az ajtón, de így érzem magabiztosnak magam. Tök mindegy, hogy találkozom valakivel, vagy sem - önmagam miatt is megteszem.

2022. okt. 15. 04:34
Magad miatt is lehetsz szép.
2022. okt. 15. 02:35

De amugy mire vesztegeted el az idod?

Uj frizurat vagy sminket kiprobalni nem reggel kell. En kesz vagyok fel ora alatt, ha vasalok, sminkeltek, regellizek.

2022. okt. 15. 02:31
Amugy en az a persona vagyok, aki a konyhaba is kifestve jar, es "olyan puccosan" oltozkodik, hogyha lelepnek zaras utan, megkerdezik hova megyek. Ami csak haza, 10 perc seta.
3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 15. 02:25

En 1-1,5 honapja, foleg par hete "elhanyagolt" vagyok. Az orromban bazi nagy seb van, ami csak egyre rosszabb, valamikor napi 2-3-szor verezni kezd, es nem tudok aludni, mert mikor a kimerultsegtol alomba esek, par ora alatt teljesen tele lesz az orrom szaraz fikaval, es ha kimosom, mert lelegezni akarok, ujra felszakad a seb. Az arcom elkezdett kipirosodni, ragyasodni, alapozot sem kenek ra. Allandoan arpam van, nem festem a szemem sem. Es mar ugy sem szamit alapon a szemoldokom de szedtem ki azota.

A hajam akkor mosom meg, ha nagyon muszaj, mert sapkaban vagyok egesz nap.

A minden nap mas ruhaban Soufflet csak polot, pulcsit cserel, es lusta voltam a hideg idore Valo kabatokat elovenni, csak egyet hordok.

Az ilyen megesik.

2022. okt. 15. 01:27
Én saját örömre vagyok szép, de ezt így helyből hozom, nem kell pepecselni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook