Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sokat sír a baba fórum

Sokat sír a baba (beszélgetős fórum)


10. delbuk
2021. júl. 30. 18:29

Nalunk reflux volt a hatterben, ahogy az kezelve lett, mosolygos lett a kisfiam. De az elso 8 het pokoli volt, mire korhazba kerultunk, es kiderult, hogy mi a baj.

Szoval, ha az anyai osztonod azt sugja, hogy valami van, akkor jarjatok utana, beszelj az orvossal, ne hagyd magad lerazni.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Csillag29)
2021. júl. 30. 17:06
Köszönöm! Néha nagyon kétségbe tudok esni, hogy mit rontok el, lehet, hogy tényleg ez a legnagyobb probléma
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2021. júl. 30. 17:05
Ugyanezeket hallom én is, most volt 6 hetes, nem nagyon változott a helyzet. Engem anyum azzal vigasztalt, hogy én ennél is sokkal többet sírtam...🙂
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Loch ness)
2021. júl. 30. 17:01
Igen, makk egészséges, úgy tűnik.
2021. júl. 30. 17:01
Eleinte hasfájós volt, az első 1-2 hétben, de úgy vettük észre, hogy az elmúlt. Vagy legalábbis mérséklődött, különben gondolom a nagyiknál is sírna.
5. Csillag29 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 30. 16:28

A nagyszülőknél valószínű azért nem sír mert Ők nem feszültek. Te viszont minnél jobban próbálkozol annál feszültebb vagy hogy sír és sír ezt a baba érzi :) ,és ahogy ezt annó nekem a korházba mondták sajnos ördögi körforgás :(

Csak nyugi mindent jól csinálsz .

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 30. 07:08

Az én fiam 1 éves koráig sírt és véletlen sem aludt 17-18 órát :). Előszor azt mondták, majd 6 hetes korától jobb lesz, utána hogy 3 hónaposan, majd hogy félévesen, de semmi. Minden időpontot vártam, mint a messiást. 1 éves volt, mikor úgy-ahogy javult a helyzet. Ő még azt is hozzátette, hogy ő még ölben is üvöltött. Anyám állt, és nem hitt a szemények, mert felkészített, hogy én is rengeteget sírtam. Azt mondta, legalább én ölben nem. Persze az orvosok által mindig az volt a válasz, hogy fáj a hasa, de ahogy hallom mivel fogalmuk sincs, mindig ezt mondják. Kitartás.. Bár az fura, hogy a nagyszülőknél nem teszi, az enyém legalább konzekvensen mindenhol

A fiam már 23 éves, még mindig emlegetik a barátnőim, hogy még felhívni sem lehetett soha úgy, hogy a háttérben ne üvöltsön :D

2021. júl. 30. 00:32
A védőnőt vagy az orvost megkérdezted már? Persze nem biztos, hogy valami komoly orvosi oka van, de szerintem az ilyet jobb rögtön kizárni.
2021. júl. 29. 23:49
Valószínűleg hasfájós. Nem feszíti meg magát ilyenkor, vagy húzza a lábait a mellkasához?
2021. júl. 29. 23:32

Sziasztok!


Vajon miért van az, hogy a kisbabám, amikor épp nem alszik, akkor csak sír? 6 hetes. Normális ez, ebben a korban? Naponta kb 17-18 órát alszik, viszont a maradék időben szinte folyamatosan sír. Ráadásul ha a nagyszülőknél vagyunk, ott szinte egyáltalán nem szokott sírni. Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mit csinálok rosszul.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook