Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sokáig csúfoltak a testvéreim, mert kövérebb voltam mint... fórum

Sokáig csúfoltak a testvéreim, mert kövérebb voltam mint... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

22. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 17:03

Lefogytál, bár nem írod hány kg-roól és mennyit, de a bőröd bizonyára "megroggyant" miközben a testes testvéreidnek meg feszül a bőrük


Volt nekem egy kedves ismerősöm, nem túlsúlyos de jó erőben volt

Leadott sok kg-ot/nem tudom mennyit/, csodás alakja lett feszült a bőre mindenhol, kivéve a mellét. Az bizony... nem feszült

21. Hattori (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 13. 16:01
Mert a szüleitől is azt tanulja, hogy csúfolódni kell-
20. ágica... (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 11:17

Nem kell kifogásokat gyártani. Döntsd el,hogy felülemelkedsz, vagy a múltban ragadsz. A jóság kerekedik felül, vagy a káröröm?

Gondolataink,döntéseink formálják az életünket.

Sikerélmény az, hogy csinos lettél, maradjon így és élvezd, hogy meg tudtad csinálni.Légy büszke, de alázatos, mert a sors forgandó.

Keress más célt, amit újra elérhetsz. Igyekezz sok szép élményt, emléket gyűjteni,ne hagyd, hogy a múlt rágjon!

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 13. 07:23
Nyilván a hozott példa sokat számít, de a szüleim hibáit nem tudom felróni a felnőtt testvéreim viselkedésének milyenségére. Nekem is vannak rossz tulajdonságaim, lásd a vallomást, hiszen az is az...
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Burrit0)
2023. máj. 13. 07:16
Kódfejtőt mellékelsz a hozzászóláshoz?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2023. máj. 13. 07:15
Tudom hogy egyikünk sem szent. Ezt dobta a gép...
16. 654268ce3d (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 12. 21:01
felnőtt korban már megválogathatod, kivel ülsz le egy asztalhoz... jó esetben
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Hattori)
2023. máj. 12. 19:26

Soha az életben nem csúfoltam senkit, de ne mond már nekem, hogy egy, három - négy éves tudja mit cselekszik, ha nem szólnak rá simán bánthat másokat, meg is esik. Most nem a kamaszokra gondolok. Az már megint más, amikor szándékosam kikészítenek valakit. Azoknak az EQ-juk a béka feneke alatt van.

Ha itt, az adott esetben is igaz, hogy a családi asztalnál történt mindez, elgondolkodtató a szüleik érzelmi intelligenciája.

14. Hattori (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 12. 18:25
Azért ügyesen öngyilkosságba üldözik társaikat. Nekem sem mondták a szüleim, hogy ne bántsak mást, aztán mégis tudtam.
13. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 12. 16:39
Majd mindjart kijon. Hogy a "normalon" talalkoztatok. Es az nem is normal,hanem hajas.
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 12. 16:04
Tök egyformák vagytok ti testvérek. Az alakotokat leszámítva.
11. 654268ce3d (válaszként erre: 10. - Miss Angel)
2023. máj. 12. 14:57
inkább csöndes elégtétel szerintem.
10. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 12. 14:46
ha sokat bántottak, én megértem ,hogy rossz emlék ,pont testvérektől nem várná ezt az ember....de ez miért öröm neked??? örülni másnak kell,a szép és jó dolgoknak az életben.Mindaddig ,amig ezzel foglalkozol és nem felejtesz,te leszel áldozat,lépj tovább!!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 12. 14:36

Igazából, ha tudnám hogy ez valós öröm és nem káröröm, akkor nem vallomásban írtam volna anonimként, hanem felvállalom magam.

Küzdök magával az érzéssel, de valahogy mindig felülkerekedik, mert eszembe jutnak azok a családi ebédek, amikor kiszedtem az ételt, és az idősebbik tesóm röhögve húzta el előlem a tányért, mikor az ételbe akartam kanalazni. A kisebbik tesóm meg vele együtt röhögött, meg elém tettek egy marák szénát pl, hogy nekem azt kéne enni. A vicc az, hogy évekig nem is rágódtam ilyeneken, csak a hétvégén volt megint egy összejövetel családilag és ahogy végignéztem rajtuk, más szemmel láttam őket. És igen, ott az ebédlőasztalnál belülről először az öröm járt át. Utána a restelkedés. És ez most úgy kb váltakozik bennem. Nem gyerekként csúfoltak. Azaz nem csak gyerekként. Addig, amíg kövér voltam, ami életem nagyobb részében így volt. Felnőtt, mondhatni meglett emberek vagyunk amúgy.

8. 654268ce3d (válaszként erre: 3. - Tumbo2)
2023. máj. 12. 14:35

aki normális, az ilyenkor hallgat.

a fórum indító is csak névtelenül tett egy vallomást. szerintem nekik nem mondja.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Hattori)
2023. máj. 12. 14:29
A szülőknek a feladata lenne a fejükben rendet tenni, de akárhogy is írod, egy gyerek sok esetben még nem látja át, milyen fájdalmat, netán traumát okoz, míg egy felnőzz az már tudja, jó esetben...de jelenesetben sajnos ez sem működik, hiszen nem okult abból a FI, hogy carügy kárörvendőnek lenni.
6. Hattori (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 12. 13:53
Gonoszságra nem felmentés a kölyökség.
2023. máj. 12. 13:07

Remélem, csak annak örülsz, hogy te lefogytál.

A testvéreid, ha nyitottak rá, akkor próbáld meggyőzni őket, hogy nekik is sikerülhet!

2023. máj. 12. 13:03
Remélem a sértettséged,fájdalmad, dühöd letudod tenni, mert a szeretett sokkal nagyobb örömöt ad!
3. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 12. 13:02
úgy,mint a húgom.először a soványságom miatt,aztán,hogy meghíztam,addig futna,míg le nem fogyna.aztán hízott vagy 15 kilót,bár aggaszt,hogy most lefogyott vagy 10 kilót.bár így is több,úgy 8 kilóval,mint én.
2023. máj. 12. 12:57

Nem szép dolog, mert gondolom ők akkor még kölykök voltak, te meg már felnőtt vagy. De, te tudod.

Pont nem az ilyen apró örömök teszik szebbé talán az életet, de nem vagyunk egyformák.

Neked gratulálok, hogy sikerült lefogynod!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook