Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sok torna, diéta nélkül lesz eredmény?-tapasztalotok fórum

Sok torna, diéta nélkül lesz eredmény?-tapasztalotok (beszélgetős fórum)


18. ibuska1990 (válaszként erre: 1. - Hóka93)
2009. aug. 14. 23:35
Szia! Én szülés után 6 héttel kezdtem el tornázni. Diétázni nem diétázom mert szoptatok. Mindent megeszek és velem is elsőfordul sokszor hogy este 9-10 körül eszek. Szerencsére tornával lement az a kg amit szerettem volna, emelett formásodtam sokat.
17. Tidike (válaszként erre: 8. - Hóka93)
2009. aug. 13. 11:39
Biztos, hogy köze van a genetikának a dologhoz, de kitartással és rendszerességgel el lehet érni azt amit kitűztünk célnak magunk elé.
16. c19f5f79fa (válaszként erre: 15. - Hóka93)
2009. aug. 12. 19:38
Persze alakformálásra tökéletes,de az sem mindegy milyen alakot szeretne az ember formálni:) Rajta szerintem nincs súlyfelesleg...
2009. aug. 12. 19:30
Én most nem is csak fogyásra hanem alakformálódásra gondoltam.Gondolom a volt sógórnőd is fomálódott azóta!Vagy nem?
14. c19f5f79fa (válaszként erre: 3. - 8e8c2f0ee9)
2009. aug. 12. 19:22

Szerintem a szülés után más...,mert akkor regenerálódik és szerveződik vissza a szervezet is magától...és ha még mozogsz az jó.

Akkor nekem is könnyebben mentek le a kilók kis mozgással,de egyszer csak megállt és az a 5 kiló tovább nem ment...

2009. aug. 12. 19:19

Nincs eredmény.Max2-3 kiló.

A volt sógornőm,hosszú évek után újra elkezdett edzeni,mert picit felszedett pár kilót...kb fél éve minden nap 2 órás edzése van,de ugyanúgy eszik sőt többet igényel a szervezte 1 kilót nem fogyott még..

Én heti 2-3 alkalom futással két kilót fogytam 5 hónap alatt.

2009. aug. 12. 19:11
Váó te aztán képbe vagy!:)Köszi a tippeket majd válogatok!
2009. aug. 12. 18:13

Ha nem a legkönnyebb szinten csinálod,hanem közepesen, vagy ahogy inkább jól esik, akkor már kb 2 hét után te is észre fogod venni, hogy vékonyodott a combod! A vádlira is jó, de a combra hatásosabb!

De ha csak a combodon akarsz változtatni, akkor lehet guggolni, ugrálni, vagy ugráló kötéllel vagy anélkül! De egyszerű módszerek is vannak. Lépcsőzöl, ha nem akarsz ide oda mászkálni, akkor leteszel egy könyvet a földre és arra fellépsz lábujjhegyen megállsz és vissza! De lehet könyv nélkül is! Egyszerűen felemeled a sarkad a földről majd vissza!

Ha meg mind a kettőre akarsz egyszerre, akkor gyorsan egy helyben futás, olyan gyorsan amennyire tudod! Alig emeled fel a lábadat, olyan gyorsan a legjobb! Ez jó még fenékre is.


Ha a biciklizésnél maradsz akkor minimum fél órát tekerj mert onnantól kezdődik meg a zsírégetés! A 1 óra reális, azzal tuti fogsz vékonyodni!

sok sikert!

2009. aug. 12. 16:52
Hiphopgirl87!Ha szobabiciklizek könnyű szinten akkor fog fogyni a vádlim és a combom?
2009. aug. 12. 15:52

Le lehet fogyni, csak nem annyit és nem olyan gyorsan!

Ha kerékpározol, futsz, vagy valamilyen küzdő sportot csinálsz akkor le! Mint például a kick-box!

Nekem bejött!

Tény és való diétával könnyebb, de a sporttal tartósabb!

2009. aug. 12. 14:44
Sziasztok!Tidike nagyon ügyi vagy!:)Hát akkor lehet,hogy ez alkati kérdés,hogy kinek mennyi evéssel mennyi megy le...Lányok nem lenne kedvetek itt közösen "harcolni"?Kitűznénk egy időpontot,hogy mikorra mennyi a cél?Olyan jó lenne együtt!:)
2009. aug. 12. 12:31
Én két hónapig futottam 7-7.2 km úgy hogy két nap futás egy nap pihi! Amig változtattam az étrenden fogytam amikor abbahagytam és mindent ettem mint előtte visszajöttek a kilók! Ez tényleg igaz, 80% a kaján múlik!
6. Tidike (válaszként erre: 5. - Hóka93)
2009. aug. 12. 12:12
Nekem a 10 kg 2 hónap alatt ment le. Az nagyon jó, ha napi rendszerességgel tornázol 30 perceket és mellé még biciklizel is 1 órát. Nehogy feladd, folytasd rendszeresen és figyeld meg meglesz az eredménye. Sok kitartást hozzá!
2009. aug. 12. 11:42
Köszi a gyors válaszokat!Tidike megkérdezhetem,hogy mennyi idő alatt ment le 10 kg?Szerintetek ha napi 30 percet tornázok és mellé 1 órát biciklizek az jó?
2009. aug. 12. 09:45
A rendszeres tornával van esély arra, hogy átalakulj és formálódj. Legfeljebb csak annyit csinálj, hogy kevesebbet eszel, mint egyébként. Anno 10 kg-ot fogytam azzal a megoldással, hogy nem ettem édességet, elkezdtem rendszeresen tornázni és este 6 után már nem ettem. Nem volt megerőltető és mindent ettem az édesség kivételével, de ha megkívánod akkor délig vagy néha-néha az is belefér, hisz írod, hogy nincs nagy súlyfelesleged. Hagyd a diétát és hajts rá a rendszeres tornára, lesz eredménye.
3. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 1. - Hóka93)
2009. aug. 12. 06:47
Természetesen lehet fogyni, és nagyon szép eredményeket lehet elérni. Nekem a szoptatás miatt még nem lehet diétázni, illetve emiatt nem is akarok, viszont rendszeresen járok tornázni, és nagyon meglátszik. Sokat csinosodtam: a zsír szépen megy le, az ismaim pedig formálódnak. Pedig nem vonok meg magamtól semmilyen kaját, szinte naponta sütök sütit is. Van, hogy éjszaka farkaséhesen ébredek, és én bizony eszek is. De nem ritkák, hogy este 9-kor még vacsorázunk. Szóval van remény, csak kitartóan kell tornázni! :))))
2009. aug. 12. 06:23
Nem valószínű. Azt mondják a fogyásban 80 % az étkezés és csak 20% a mozgás szerepe.
2009. aug. 11. 21:01

Sziasztok!

Nincs túl nagy súlyfeleslegem nagyon sokat tornázok de a diétákat nem tudom tartani.Szerintetek van esély,hogy fogyjak?Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook