Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sok súlyfelesleggel küzdők...Nem vagyunk egyedül!!! fórum

Sok súlyfelesleggel küzdők...Nem vagyunk egyedül!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5981. Vivienke30 (válaszként erre: 5978. - Aranka2)
2011. febr. 7. 11:46
szia!!!hát eddig stagnáltam összesen öt kilot fogytam de egy kilo visszajött de nem tudom hogyan
5980. Aranka2
2011. febr. 7. 11:26

Sziasztok !

Zsuzsi ,hogy lett tornász a fiadból ? Van valaki a családból ,esetleg Apa ?

Igen emlékszem az agyrázkódására :((( sajnos hamar bekövetkezik a baleset ,még akkor is ha figyel.Remélem nem fáj a keze,és lelkileg is rendbe jön:)))

Az ,hogy Te mit szeretnél 1 dolog...abban biztosan nem lenne ennyi öröme :))) és az a lényeg.

Kíváncsi vagyok a mérlegre:( Holnap lesz 1 hete ,hogy semmi szénhidrátot nem ettem. Még a banánt is kihagytam.

Nagyon szép idő van :)))

5979. fnagyzs (válaszként erre: 5978. - Aranka2)
2011. febr. 7. 08:09

szerencse, hogy nem mindig csak rossz dolog...:DDDD


Semmi különös nem történ, csak egy szaltóból rosszul és túl nagy lendülettel akart visszakapaszkodni a korlátra, így a hüvelykujj tenyérhez legközelebbi ujjpercét eltörte.

Egyszer ezen is át kellett már esnie, hisz elég veszélyes sportot űz, mondtam neki örüljön, hogy ennyivel megúszta, mert lehetett volna komolyabb baja is....:(((

Tavaly a nyújtóról esett le egy verseny közben, akkor fejre esett és agyrázkódással került kórházba, de a felhólyagzott tenyér is már mindennapos az életében....:((

Ennek ellenére imádja amit csinál és tetszik neki, hogy az apja "fanatikusan" rajong a tornáért, mert a fia tornász...:DDD

Rólam ez már nem mondható el, nekem inkább rémálmaim voltak, vannak ezzel kapcsolatban, főleg azóta, amióta egy 16 éves kamasz fiú két vagy három éve egy "szimpla" diákolimpián rosszul számolt ki egy szaltót, a nyakára esett és lebénult...:((((((

Bocsi a rémtörténetért, kicsit kifakadtam.....jobban szeretném, ha inkább úszna vagy vmi kevésbbé veszélyes és jobban elismert és megbecsült sportot űzne a fiam....

5978. Aranka2
2011. febr. 6. 23:16

Sziasztok !


Vivien mennyit fogytál ?

Zsuzsi veletek is mindig történik valami :(((

Jobbulást. Sajnálom a fiadat, szegénykém ,hogy történt a baleset ?

Rita köszönöm a férjem nevében:)))

Andráséktól az órát kapták (amit én akartam venni )nagyon tetszik neki. Tőlem csak édesség és illatszercsomagot. Édesszájú nagyon :))) Most már tudom mit kap utólag még .

Andreától kulcstartót és hűtőmágnest. Ma tortáztak.

Én teljesen kihagyom a lisztes ,cukros dolgokat.Husit és tejterméket eszem:(((


Ancsa remélem jobban vagy :)))

Az ilyen anyósnak főzzön a pici fia :)))Aztán lesz ami lesz.

5977. fnagyzs
2011. febr. 5. 21:41

Jó éjt kívánok Mindenkinek!


Puszi Nektek!

5976. fnagyzs (válaszként erre: 5974. - Járminé Ritus)
2011. febr. 5. 21:39
Köszönöm szépen jól vagyok, csak ápolom a családom felét: a nagylányom náthás, a fiam meg lelki beteg, mert eltörte a kezét, így nem járhat egy darabig edzésre, sőt a febr. 27-i tévés sportvetélkedőről is nagy valószínűséggel lemarad.....:((
5975. fnagyzs (válaszként erre: 5969. - Aranka2)
2011. febr. 5. 21:35
Az esküvő csak jövő hét pénteken lesz...:DDD
2011. febr. 5. 18:36

Sziasztok!

Bocsi Aranka.De a férjedet az Isten éltesse sokáig így utólag is.Nézzél már rá a Paleolit életmódra én is azt csinálom az mind erről szól.Azóta fogytam 6,5 kg-ot és a közérzetem is sokat javult.Tuti receptek vannak benne.

Még jó hogy az én anyósom nem allergiás semmire:)))

Egyébként nagyon jóba vagyunk nincs okom panaszra.

Vivi,Zsuzsi remélem jól vagytok.

Aranka mit kapott a párod? -kíváncsi vagyok:)))))

Puszi mindenkinek!!!!

5973. manul (válaszként erre: 5969. - Aranka2)
2011. febr. 5. 10:37

Nem mert anyóspajtás allergiás valamire (senki sem tudja,hogy mire,szerintünk szimplán élvezi ha vele foglalkoznak) és nem ehet meg bármit.Érdekes módon ennek ellenére mindent megeszik de az allergia nem mindíg jön ki rajta.A család szerint idegi alapon jön ki a betegsége de nem ment el az előírt pszichiátriai konzultációra.

Így a család mindent hozzá igazít mert senki sem akarja,hogy az ő főztje miatt legyen beteg.Ezért főz a férjem!:DDDDDDDDDD

5972. manul (válaszként erre: 5968. - Vivienke30)
2011. febr. 5. 10:32
A férjem főzi a vacsit.Birkapörkölt lesz és a pörkölt a férjem specialitása.
5971. Aranka2
2011. febr. 5. 10:00

Remélem mennek le a dekák :) Nem kell ,hogy kilók ...szépen lassan ,de biztosan.

Szóka .

5970. Vivienke30 (válaszként erre: 5969. - Aranka2)
2011. febr. 5. 09:49
szia!!!jo vagyok én meg megyek mérni magam most puszi szép hétvégét
5969. Aranka2
2011. febr. 5. 09:46

Sziasztok !

Zsuzsi biztosan nem jár erre - készülődik :)))

Kérjük az esküvői beszámolót.

Ancsa ilyenkor terülj terülj asztalkám van ?

Helló Vivien jól vagy ?

Hamarosan megyek én is almás pitét sütni . Aztán tarját. (abból legalább ehetek )

Rita remélem jól vagy :)))

Szép napot mindenkinek!

2011. febr. 5. 09:06
szia manul akkor sürögsz forogsz a konyhában?
5967. manul
2011. febr. 5. 08:14

Sziasztok!

Szép hétvégét mindenkinek!

Hozzánk jön az anyósom vendégségbe!

2011. febr. 4. 19:17
sziasztok hogy vagytok??én most fürödtem meg ágyba vagyok
5965. fnagyzs
2011. febr. 4. 17:34

Kellemes hétvégét mindenkinek!


Sziasztok!

5964. fnagyzs
2011. febr. 4. 17:31

Atya ég! Most néztem meg......jószerével alig ehetsz vmit.....:((((

Ha nem ehetsz keményítőt tartalmazó ételeket, akkor tilos: krumpli, rizs, tészta, kenyér, babfélék

és még ki tudja miket hagytam ki.....:((


Nem irigyellek!!!!! Azért az jó hír, hogy húst és egyéb zöldségféléket ehetsz....

A gyümik is tiltottak?

5963. fnagyzs (válaszként erre: 5961. - Aranka2)
2011. febr. 4. 17:16

Hűűűű ez nagyon gáááááz! Ezt a kúrát tuti nem fogom kipróbálni, ráadásul 90 napig tart, hát ez nem az én asztalom......:)

Ha te ezt akárcsak egyszer is végig csináltad, akkor minden elismerésem a tiéd! :DD

Akkor most a doki szerint olyanokat nem ehetsz, amit ebben a kúrában a második napon kellene egész nap fogyasztani?

A doki nem adott neked listát a tiltott dolgokról?

Ennyivel segíthetett volna neked legalább.....

5962. Vivienke30 (válaszként erre: 5961. - Aranka2)
2011. febr. 4. 12:48
szia!!!hát nem fogytam semmit ugyanannyi vagyok mint mult héten nem tudom miért
5961. Aranka2
2011. febr. 4. 11:56

Sziasztok !

Vivien kíváncsian várom ,mennyit fogytál.

Zsuzsi az egészséges gyomrúak ,és kitartók sokat fogynak a 3 hónap alatt. Én speciel nem bírtam a reggeli gyümölcsöt (minden reggel csak gyümölcs )

aztán 1. nap: Fehérjenap

2. nap: Keményítőnap

3. nap: Szénhidrátnap

4. nap: Gyümölcsnap

Víznap

A 90 napos fogyókúra alatt havonta egyszer víznapot kell tartani. A víznap a gyümölcsnap után következik, majd utána fehérjenappal rendesen folytatódik tovább a 90 napos diéta.


Szóval mást nem lehet enni azokon a napokon ,hiába kívánsz meg pl 1 csokit ,és felcserélni sem szabad a napokat.

Itt sok recept van keményítőnapra ami ugye nekem tilos ... innen próbálom összeszedni.


Ma vettem csicsókát a piacon. Kíváncsi vagyok ízlik -e ,persze sok választásom nincs eszem vagy sem:(((holnap kiderül.

Sziasztok .

5960. Vivienke30 (válaszként erre: 5957. - Aranka2)
2011. febr. 4. 08:26
szia!!!remélem jobban vagy már nem vagy depis!!!én ma méretkezek remélem utánna nem lesz ujbol rossz kedvem!!!
5959. fnagyzs (válaszként erre: 5957. - Aranka2)
2011. febr. 4. 08:00
Rossz napjai mindenkinek vannak, főleg ebben a hideg időben......én is már alig várom a tavaszt, hogy szépítgethessem a kertet...:D
5958. fnagyzs (válaszként erre: 5955. - Aranka2)
2011. febr. 4. 07:58

Nem ismerem a 90 napos diétát, de ahogy a szavaidból kiveszem nem is lehet vmi kellemes....:D

Nem irigyellek....:((

5957. Aranka2 (válaszként erre: 5951. - Vivienke30)
2011. febr. 3. 21:38

Szia Vivien !

Ez a depis dolog azt hittem csak nálam van.

Ma többet sétáltam mint szoktam ,és ez jól esett.

5956. Aranka2 (válaszként erre: 5950. - Fnagyzs)
2011. febr. 3. 21:34
Köszönöm szépen a férjem nevében. Ma csak köszöntöttük ,és oda adtam az ajándék felét. Persze András is felugrott:))) Igazán szombaton lesz torta ,mert Orsi dolgozik. Amit kigondoltam végül is nem én vettem meg... mert a gyerekek sem tudták mit vegyenek :) Így átadtam az ötletet. Szerintem örülni fog neki. Na most törhetem megint a buksimat:(
5955. Aranka2 (válaszként erre: 5954. - Fnagyzs)
2011. febr. 3. 21:29

Zsuzsi szióka !

Igen azt kell néznem

Életem végéig ,már 8 éve így kellene étkeznem :( , Ha csak nem derül ki valami a vérvételből .

Most keresgélek ,de miután nincs más, azokat írom ki amit a 90 napos diétába keményítőnapra ajánlanak. Azok az én tiltott kajáim :(((

5954. fnagyzs
2011. febr. 3. 21:01

Aranka!


Miből áll konkrétan ez a keményítő diéta?

Nem ehetsz semmit, ami keményítőt tartalmaz?

És meddig kell ezt csinálnod?

5953. fnagyzs (válaszként erre: 5951. - Vivienke30)
2011. febr. 3. 20:53
Egy kis testedzés és máris meleged lesz. :DDD
5952. fnagyzs (válaszként erre: 5947. - Járminé Ritus)
2011. febr. 3. 20:50

Nekünk már három közös van, és nem tervezetem/ek többet.......jóból is megárt a sok! :DDDD

Mire felnő a legkisebb, lassan már úgyis unokázhatok......brrrrrr :(((

Mondtam a páromnak, ha annyira akar babázni, akkor csináljon másnak, csak ne tudjak róla. :DDDD

Ha viszont a te helyedben lennék és elvakítana a szerelem, tuti bevállalnék egy közös porontyot....:DDDDD

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook