Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sok év kihagyás után... fórum

Sok év kihagyás után... (beszélgetős fórum)


7. kriszta773 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2014. okt. 8. 19:24
ha jó pasit fogtál ki, és itt nem (csak) külsőségekre értem, akkor nem lesz gond a visszaszokással :)
2014. okt. 8. 19:22
Nekem is volt 4-5 év kihagyásom és igen, elszokik az ember mindentől. Attól, hogy nem egyedül van, hogy szeretik, érintik, megölelik.... De könnyű visszaszokni. :D
5. Zséka198 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2014. okt. 7. 22:56
Nem. De miért kéne attól kiégni? Pont az ellenkezőjétől szoktak, nem?
4. anya4005 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2014. okt. 7. 22:54
Nekem nem volt ilyen,de ettől még gátlásaim voltak.
2014. okt. 7. 17:42
Nekem 4 év volt ilyen, aztán megismertem a mostani párom, akit szó szerint Én "támadtam" le!:) Ő olyan pasi, akire azt mondtam "lesz, ami lesz, az enyém lesz"! :)
2014. okt. 7. 17:33
Hu nekem volt, az első párkapcsolatom után jó 3 évig nem volt senkim. Pont ezt éreztem amit leírtál. Aztán mikor megismertem a férjem, kicsit feszült voltam, de annyira egy hullámhosszon voltunk mint soha senkivel. Igazából csak jött magától. Szerintem a megfelelő emberrel leszel, nem ezen fogsz kattogni. Plusz már annyira ki van éhezve az ember, hogy letojja:)
2014. okt. 7. 17:25

Sziasztok Lányok/Nők!

Volt olyan életszakaszotok ahol akár évekig nem éltetek nemi életet és már úgy éreztétek nem is lesz lehetőség, kiégtetek és semmi önbizalmatok nem maradt. és utána jött valaki aki mégis közel került hozzátok testileg. Hogy lehet levetkőzni ennyi magányos év gátlását? :(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook