Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Soha nem szabad feladni! Bence babám születése! fórum

Soha nem szabad feladni! Bence babám születése! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Soha nem szabad feladni! Bence babám születése!

10. evcsa79 (válaszként erre: 8. - Susan*)
2015. márc. 24. 11:49

Nagyon szépen köszönjünk!


Mi is gratulálunk!

Lehet,hogy egy idősek a kis csodák?! :)

Március 10.-én töltötte az 1 évet a mi drágánk.

2015. márc. 14. 17:18
Gratulálok és sok boldogságot!
2015. márc. 13. 21:25

Hosszú éveket vártunk mi is a babára, én is úgy gondolom, hogy soha nem szabad feladni. 7,5 év után jött el a mi időnk, egy éves múlt a mi kis Csodánk :) :)


Gratulálok nektek!

2015. márc. 13. 18:58
Gratulálok!Szép és boldog életet Nektek!
2015. márc. 13. 17:24

Gratulálok a picihez! A második párod az igazi!

A szülésznőm a második szülésnél amúgy engem is "álltatott" és ott a kitolás jobban ment, mint először amikor ülhettem is. Szóval van annak értelme!

2015. márc. 13. 14:37

Szívből gratulálok!


Ha egy kicsit pszichológuskodhatok: A gyenge petéken túl szerintem nagyon sokat számított, hogy "kidrült, hogy nem is nagyon akart gyereket"..


Aztán aki meg akart..

2015. márc. 13. 13:22
Ugye, hogy ugye? Es nem jon hamarabb a baba, mint kellene. Csak elore ezt nem latja a leendo szulo.
2015. márc. 13. 11:00
Nagyon nagy szerencsétek volt, engem azonnal császároztak, amint az orvossom meglátta a magzatvíz színét. És pontosan azért tette, amit leírtál: "Nagy szerencsénkre nem nyelt a meconiumos magzatvízből, ami végzetes is lehetett volna."
2015. márc. 13. 10:58
Szívből gratulálok! Ez egy igazi csoda :) Tényleg soha-soha nem szabad feladni. Örülök annka is, hogy megtaláltad azt az embert, aki tényleg szeretett volna babát Tőled!
2015. márc. 13. 09:08
Hosszú éveken keresztül azt mondogatták nekem, hogy minden okkal történik és hogy a kisbaba választja meg a szüleit... Sokáig haragudtam ezekre a mondatokra, de visszagondolva, igaz is lehet.
Szerencsémre 14 év várakozás után kiválasztott lettem és végre kezemben tarthattam életem értelmét.

Ugrás a teljes írásra: Soha nem szabad feladni! Bence babám születése!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook