Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Soha nem látott rokon fórum

Soha nem látott rokon (beszélgetős fórum)

14. 65e871cb6e (válaszként erre: 1. - Lkmariann)
2013. máj. 24. 09:45
Így már én is jártam. Bejelöltem az iwiwen (még akkor tag voltam) és el kezdtünk levelezni ott. De olyan gyanúsan méregetett, nem tudta mit akarok tőle.Lehet azt hitte, hogy valami örökségre pályáznék? Nem tudom.
2013. máj. 23. 14:17
Őt nem zavarná ha megkeresném és nem is haragszik rájuk de ő olyan ember hogy nem fog oda menni vagy ilyesmi.Majd 30 éve nem látták egymást.
12. kszb (válaszként erre: 1. - Lkmariann)
2013. máj. 23. 14:14

én múltkor face-n a nme ismert unokatesóimat kerestem meg :) Mint kiderült, én tudok róluk, ők nme rólam :) Megírtam, h ki vagyok, és miylen rokoni kapcsolatban állunk, aztán teljesen rákapott az unokatesóm, és elkezdett kérdezgetni. Mindenről :)

Kiderült, h az anyjuk soha nem beszélt arról, h neki egy lány nővére is van. Csak a többi testvérről tudtak. Őket ismerik is. Anyámra azért haragudott meg a huga, és ezért is szakadt mega kapcsolat, mert miután megszülte rövid időn belül a 2 lányát, elkezdett alkoholizálni. Anyám meg nem nézte jó szemmel. Beszólt neki, az megsértődött, aztán anyám már nem volt rá kíváncsi. Erre ez a nagyon okos még anyám létezését is letagadta... Mi viszont felvettük a kapcsolatot az unokatesókkal :)

11. 91d4989ab9 (válaszként erre: 9. - Lkmariann)
2013. máj. 23. 14:14
apukád mit szól ehhez, nehogy elveszítsd emiatt
10. michelle.r (válaszként erre: 4. - Lkmariann)
2013. máj. 23. 14:10
Nálunk a családban nem szokás a magázódás, de ezen igazán ne akadj fenn, mondd, hogy jónapot ;)
2013. máj. 23. 14:01
Apukám egyetlen rokonát sem ismerem soha nem láttam őket de meg szeretném ismerni a "családom" másik felét is.
8. lkmariann (válaszként erre: 6. - 937a2a883a)
2013. máj. 23. 13:59
Valamin összeveszett az apukám mindenkivel nem mondja el mi történt.A nagyapám kb két hónapja halt meg a hagyatéki miatt tudjuk a cimét a nagyanyám meg irt apukámnak egy levelet hogy beszélniük kell.
7. krozsu (válaszként erre: 4. - Lkmariann)
2013. máj. 23. 13:37
Szerintem elsőre ne tegezd le,inkább tartson túlzottan udvariasnak,mint megsértődjön.
6. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Lkmariann)
2013. máj. 23. 13:35

Mi az oka,hogy nem ismered?Mert oké,hogy te látni akarod,de mivan ha ő nem véletlenül nem látogat benneteket?Akkor kellemetlen lehet a dolog.

Más esetben viszont hívd fel és kész. :) Mond el neki az igazat,hogy szeretnéd megismerni.

5. 5593f727b5 (válaszként erre: 1. - Lkmariann)
2013. máj. 23. 13:32
Mond meg, hogy ki vagy? És, hogy szeretnéd őt megismerni, hogy élt? Ki is ő valójában. Ha neki is van hozzá kedves, megismerni viszont akkor szívesen vennéd, ha találkoznátok és esetleg egy jó kapcsolatot ki tudnátok alakítani. De csak akkor, ha Ő is úgy vágyik rá, mint Te. :)
2013. máj. 23. 13:32
Egyből azzal kezdjem szia én jó napotra gondoltam vagy az gáz lenne??köszönésre gondoltam
2013. máj. 23. 13:30

Én kb. ezt mondanám:

Szia xxxnéni, az unokahúgod vagyok. Végre megtaláltam a számodat és nagyon szeretnélek látni, ha te is akarod.

2013. máj. 23. 13:28
Az igazat,csakis a színtiszta igazat :-) De komolyan. Mond el Neki,hogy ki vagy és miért kerested meg.Szeretnéd megismerni,stb...
2013. máj. 23. 13:24
Apukám hugának hosszú keresés után megtaláltam a telefonszámát. Még soha nem láttam de szeretném felhivni ötletem sincs mit mondjak neki és ebben kérnék tanácsot.Mit mondjak??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook