Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Soha ne hagyd figyelmen kívül a tested jelzéseit! fórum

Soha ne hagyd figyelmen kívül a tested jelzéseit! (beszélgetős fórum)

A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
11. papája (válaszként erre: 7. - 80736b271e)
2019. márc. 14. 11:52
Köszönöm szépen.
2019. márc. 14. 11:47
Jobbulást, mielőbbi gyógyulást kívánok!
9. d5bae51d10 (válaszként erre: 7. - 80736b271e)
2019. márc. 14. 11:31
Köszönöm Daniela!
8. d5bae51d10 (válaszként erre: 6. - Papája)
2019. márc. 14. 11:30
Örülök, ha segített az írásom.
2019. márc. 14. 11:29
Gyógyulást kívánok Szederkének is és Papájának is !
6. papája (válaszként erre: 5. - D5bae51d10)
2019. márc. 14. 10:50

Köszönöm a tanácsodat. Tulajdonképpen utána olvastam mi ez, ezért a leírásodból ráismertem. Tény, hogy valaki a saját "élményét" írja le az megrázóbb és tanulságosabb minden szakirodalomnál.

Itt küldök egy hiteles cikket az Orvosi Hetilapból, talán hasznát tudod venni.

A vizsgálatra felkészültem, megvan a hashajtó, csak az akarat (volt)kevés. Most már az is van.


[link]

5. d5bae51d10 (válaszként erre: 4. - Papája)
2019. márc. 14. 10:30
Tulajdonképpen az én zárójelentésemen is ez van, vastagbél divertikulum. Ha tünet van, az már nem jó. Akkor begyullad, fáj, és kétes a végkifejlet. Nekem gyakorlatilag tályog lett a gyulladástól. Ne hanyagold el. Még lehet, hogy észszerű diétával megúszd a műtétet.
4. papája (válaszként erre: 1. - D5bae51d10)
2019. márc. 14. 10:24

Megrázó és őszinte hozzászólásod azt hiszem sokunk számára figyelmeztető. Ahogy olvastam valóban feltárult előttem az életem, rohanásaim, betegségeim, amit a munkahelyi stressz okozott. Már nyugdíjas vagyok, de soha nem fogok kigyógyulni és elfelejteni sem.

Sajnálom a fiatalokat. Hogy lehet kibírni munkában 65-70 éves korig. Mi lesz az idősekkel, a gyerekeinkkel, unokáinkkal.


Nemrég nőgyógyásznál voltam. Ultrahanggal vastagbél divertikulumot feltételez, vagy mást.

20-án megyek kolonoszkópiára. Sokat gondolkodtam menjek-e, mert nincs tünetem, de az írásod meggyőzött, hogy igen.


Köszönöm, hogy leírtad. Nagyon jó egészséget és mielőbbi gyógyulást kívánok Neked.

Vigyázz magadra, egyik munkahely sem ér annyit, mint Te és az egészséged. Sajnos erre én is későn jöttem rá, pedig a férjem sokszor figyelmeztetett.

3. d5bae51d10 (válaszként erre: 2. - Panna.33)
2019. márc. 14. 10:22
Nagyon szépen köszönöm!
2. Panna.33 (válaszként erre: 1. - D5bae51d10)
2019. márc. 14. 10:01
Kívánok neked teljes gyógyulást!
2019. márc. 14. 09:35
Elgondolkodtál már azon, mikor rohansz a munkába, vagy épp fordítva, a munkából haza, hogy mennyire kevés gyereket és idős embert látsz a tömegközlekedési eszközökön és az utcákon? Vajon hol van a legifjabb és a legidősebb korosztály? A gyerekek nagy részét gondos szülők autóval hozzák-viszik iskolába, edzésre, zeneórákra. Abban a reményben, hogy ezzel meg tudják óvni őket a külvilág gonosz hatásaitól. És az idősebb generáció? A nyugdíjasok? A 70 felettiek? Otthon, a család gondozásában, vagy kórházakban, otthonokban, esetleg elfekvőben. Feltettem a kérdést, hogy elgondolkodtál-e ezen? Feltettettem, mert én nem gondolkodtam, csak éltem a rohanó hétköznapjaimat a megfelelési kényszereim által vezérelve. De hamarosan megtudtam, hogy hol vannak az idősek.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook