Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Soha ne add fel! IV. fórum

Soha ne add fel! IV. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Soha ne add fel! IV.

8. vnékata (válaszként erre: 7. - Birgi74)
2011. jan. 31. 17:00
köszönöm, nyugodtan vedd kölcsön M.-t:)
2011. jan. 31. 16:27

szia!

most, a cikked kapcsán végigolvastam a naplódat.

örülök, h ilyen erős csaj vagy, és gratulálok a kisfiatokhoz! nagyon szépen írtál a naplódban a megérkezéséről is, és nagyon jó, h a hisztis napokról is írtál :)

magam is ezt vallom: soha ne add fel!

és a csodáról annyit, h amint Márai is írja, semmi sem természetes. és ezt olyan nagyon sokan nem tudják!!! olyan sokan élnek vakon, természetesnek véve mindent...

persze jó nekik, ha valami "csak úgy" az ölbe pottyan... az tök jó. de vagyunk páran, akik tudják, h semmi sem magától értetődő. h minden pillanat egy csoda, h az életünk maga is az.



köszönöm, h megosztottad velünk mindezt.

és gratulálok a cikkedhez!


(azt a "csodás" márait kölcsönvehetem?)

6. hobnobs (válaszként erre: 3. - Orsolya33)
2011. jan. 28. 16:11
de kár, hogy nincs fent kép a lányaidról :)
2011. jan. 28. 14:18
Nagyon örülök, hogy az előzmények után, hozzátok is megérkezett a CSODA:))))
2011. jan. 28. 12:00
Gratulálok a kisfiadhoz!
2011. jan. 28. 10:32
Minden anya ezt érti. Csodálatos, boldog , viszont a negatívumok sem elhanyagolhatóak. A negatív érzéseim az anyasággal kapcsolatban, hogy ezek után egy örök aggódás az életem,mert aggódok értük és fogok,amikor már felnőttek lesznek akkor is. Persze ez nem konkrétan negatív, de egy örök nyugtalanság. És igen,az első négy hónap, nálunk egyenlő volt a katasztrófával, iker lányaim vannak és négy hónapon keresztül folyamatosan ordítottak, négy hónapon keresztül napközben nem volt perc,hogy valamelyik ne sírt volna. De ma már nagyon jó velük, édesek ,okosak és sok sok vidámságot hoznak a mindennapokba,persze a nehézségek mellett,mert nem tagadom van. Ami nekem nagyon nem fekszik, főleg így télen, hogy borzalmas monotonnak tűnnek a mindennapok.
2011. jan. 28. 10:23
Gratulálok a babához.Anyának lenni nem mindig könnyű, de nincs ennél szebb dolog a világon.
2011. jan. 28. 10:08
Cikkem előzményeit most nem írnám le, megtalálhatóak itt e remek honlapon! Az utolsó óta nagyon sok minden történt velem-velünk...nagyon sok remek és csodálatos dolog!
Már karácsonykor elterveztem, hogy megírom történetünk folytatását, de nem volt rá idő, no nem csak a vendégsereg miatt, hanem azért sem, mert már velünk van a kisfiunk és Ő az úr a háznál.

Ugrás a teljes írásra: Soha ne add fel! IV.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook