Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Soha ne add fel II. fórum

Soha ne add fel II. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Soha ne add fel II.

2009. nov. 27. 23:52

ti

tin

ting

tingt

tingti

tingtin

tingting

tingtings

tingtings r

tingtings ro

tingtings roc

tingtings rock

2009. nov. 27. 21:50
Szép a cikked. Ahogy írtad is, soha ne add/adjátok fel! Találkozni fogtok a ti kis Manótokkal, remélem minél előbb. Drukkolok nektek, hogy ez így legyen és tlejes legyen a boldogságotok!
2009. nov. 27. 17:00

Szia!

Mindig akkor jönnek a "csodák", amikor a legkevésbé számítassz rájuk! Én tudom!

SOHA NE ADD FEL!!!

2009. nov. 27. 16:42
Nem szabad feladni, mindig csak előre nézni és bizakodni, kitartás, hidd el, valahol a kis életke CSAK RÁTOK vár! Hogy TI legyetek a szülei! Kitartás, én kívánom, hogy minden jól sikerüljön!
2009. nov. 27. 16:29
Nem tudhatom mit érzel, hiszen nem vagyok ebben a helyzetben, de hatalmas erőt kívánok Neked a folytatáshoz és kívánom, hogy hamarosan teljesüljön az álmod!
2009. nov. 27. 16:26

Szia!

Az egyik közeli ismerősöméknek rengeteg viszontagság után, ez a módszer bejött..elsőre sikerült. Szívből kívánom, hogy veletek is ez történjen!!!

2009. nov. 27. 16:11

Szia!


Szép a cikk, gratulálok hozzá. Viszont olvastam a naplódat..nagyon sajnálom...

Kitartás, és ahogy Te is írtad: SOHA NE ADD FEL!!!!

2009. nov. 27. 16:09

Ó nem:(Nagyon sajnálom.

Ne adjátok fel!

2009. nov. 27. 16:07

Szia.Nagyon szép a kis levél.

Ugye gratulálhatok?

2009. nov. 27. 16:03
2009. október 19. inszemináció (direkt nem írom, hogy az első, mert hiszem, hogy nem lesz több). Az a bizonyos dátum, amitől a csodát várjuk, amiben hiszünk, ami újabb reményt ad. Előző cikkemben már leírtam a mi kis kálváriánkat, hogy sajnos késlekedik a babóca, vagyis nagyon remélem, hogy eddig késlekedett és most végre már beköltözik a pocakba.
Ezzel a kis levélkével szeretnélek ösztönözni, hogy iparkodj kicsi szerelmem:

Ugrás a teljes írásra: Soha ne add fel II.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook