Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sógornő fórum

Sógornő (beszélgetős fórum)


2021. márc. 10. 14:02
Nem erőltetjük a talit.
10. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 12:52

En nagyon szeretem a férjem testvérét. Termesztesen szívélyes és közvetlen kapcsolatunk.

A tesóm feleségét meg elfogadom, miután ő a gyerekeik anyja. Mindig udvarias és korrekt vagyok vele.

2021. márc. 10. 08:21

Nekem 2 sógornőm van, azaz már csak egy, mert a bátyám elvált, de ennek ellenére még mindig szoktam vele találkozni.


A férjem nővérével azért vannak gondjaim, de nem szemtől-szembe.


Én úgy vagyok ezzel, hogy nem foglalkozok vele, hogy milyen. Ha egy társaságban vagyunk, akkor beszélgetek vele (hogy vagy? Hogy telnek a napjaid? Jobban vagy a műtét óta? stb.)

A férjem, mivel ő tudja, hogy nem bír a nővére (ez egyébként csak azért van, mert 15 évvel fiatalabb vagyok nála és gyereknek tart:DD), ezért nem erőlteti, hogy 10 percnél több időt együtt legyünk, mármint a család, pedig én mindig mondom neki, hogy engem igazán nem zavar.


A bátyám feleségével minden rendben volt, sokat voltunk egy társaságba (családi összejövetelek), de amit a tesómmal csinált, nekem nagyon nem tetszik, ezért, amióta elváltak, azóta én kerülöm.

Ha egy társaságba vagyunk, bántani nem akarom, de normálisan beszélgetni nem tudnék vele, ezért egyszerűen átnézek rajta, ha mégis hozzám szól, akkor igyekszek röviden és normális válaszolni, de hamar sos dolgom lesz;)...

8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 10. 06:38
3 sógornőm van, akik férjem testvérei. Mindegyikükkel jó kapcsolatban vagyunk. Egyikük a szomszéd házban lakik, özvegy. Másik kettő 20 km-en belül, hetente többször telefonálunk.
2021. márc. 10. 06:26

Nekem mindkettőből kijutott rendesen, de őszinte leszek nem sok vizet zavarnak. Férjemék eredetileg 13 vannak testvérek ebből 1 meghalt csecsemőkorban.

Van 1 nővére 4 húga, 1 bátyja 5 öccse ebből 3 örökbe van adva 0 kapcsolatunk semmit nem tudunk róluk. Ezekhez jönnek a házastárs illetve az élettársak.

Igazából eggyel sincs szoros kapcsolatom. Köszönünk váltunk pár szót ennyi. De van akivel semmi kapcsolatunk nincs szinte.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2021. márc. 9. 22:39
Az igen 😅☺️ Köszönöm hogy írtál. További szép estét. 😊
2021. márc. 9. 22:35
Én szerencsés vagyok. Se anyós, se após, és a párom egyke. 😀
2021. márc. 9. 22:31
Történetekre, megoldásokra gondoltam. Megköszönném ha megosztanátok velem.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Df1e1c376c)
2021. márc. 9. 22:29
Igen ez is igaz!
2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 9. 22:27
Szerintem egy-egy osszejovetelt olyan emberekkel is ki lehet neha birni, akivel nem joszunk ki jol.
2021. márc. 9. 22:24
Sziasztok! Arról érdeklődnék hogy ki hogy jön ki a sógórnőjével? Hogyan próbáltok jó kapcsolatban lenni? Vagy inkább hagyjátok és csak ritkán találkoztok? Ha olyan a sógornő hogy kevésbé jossztok ki vagy nem vagytok egy hullámhosszon és nálatok van vendégségbe (a férjed testvérének a felesége) hogyan oldjatok meg? Mennyire próbáltok kedvesek lenni? Hogy néz ki egy ilyen összejövetel? Stb... Köszönöm szépen a választ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook