Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Smoothie! Régebben a Plus-ban lehetett kapni, most csak az ALDI-ban láttam. Tud-e valaki más "lelőhelyet"? fórum

Smoothie! Régebben a Plus-ban lehetett kapni, most csak az ALDI-ban láttam. Tud-e valaki más "lelőhelyet"? (tudásbázis kérdés)

6. szimba (válaszként erre: 5. - Ani001)
2009. okt. 17. 22:33
Köszi! Meg fogom ott is nézni, bár azóta a Lidl-ben is találtam, csak drága és nem is olyan finom. Az a régi Plus-os olyan finom sűrű volt, hogy kanalazni lehetett - ezek meg mint egy jó rostos gyümölcslé. :-(
5. ani001 (válaszként erre: 3. - Szimba)
2009. okt. 17. 22:30
Talán a Sparban láttam:)
2009. jan. 28. 06:31
SENKI? :(((
2009. jan. 17. 20:20

"A smoothie egy gyümölcs alapú sűrű, krémes állagú ital, amely eredetileg gyümölcsből, gyümölcsléből és aprított jégből készült, de ma már egyéb változatai is elterjedtek..


Smoothie bárban, vagy palackozott formában szupermarketek hűtőpultjaiban is megvásárolható a kész smoothie Amerikában, de a világ más országaiban is. Hazánkban még csak elvétve találkozhatunk vele."


NAGYON FINOM!!!!

2009. jan. 17. 20:16
ez micsoda?:)kaja?:
2009. jan. 17. 20:13
SMOOTHIE! Régebben a Plus-ban lehetett kapni, most csak az ALDI-ban láttam. Tud-e valaki más "lelőhelyet"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook